Expert na aerodynamický hluk - těsnění oken apod.

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
Muf
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 22 Dec 2005, 19:01
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha 2
Kontaktovať užívateľa:

Expert na aerodynamický hluk - těsnění oken apod.

Príspevok od užívateľa Muf » 15 Máj 2006, 18:29

Lidi, já se už asi pudu voběsit. Já se z toho picnu :evil:
Existuje na světě někdo, kdo by mi pomohl s odstraněním aerodynamického hluku u porschete - targy?
Už jsem vyměnil všechny těsnění, co kde jsou, nainvestoval jsem do toho asi dvacet litrů (těsnění jsou drahý jak prase) a pořád je v tom krámu kravál!
Jen se rozjedu na kilo, už to sviští. Je to snad ještě horší, když mam střechu na autě, než když jí sundám. Děs běs!
Já to prostě nepošteluju.
Poraďte mi někoho, kdo je na takovýhle blbosti šikovnej a pomohl by mi to lokalizovat a odstranit. Přece na to musí být nějaká metoda, jak vysledovat, kde to sviští a jak to odstranit, ne?

Díky, a sorry, že to neni o tatře, ale snad mi poradíte, nebo tatry nedělaj hluk od špatnýho těsnění?

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 15 Máj 2006, 19:30

k tej poslednej otázke: Tatra robí hluk iba vtedy, keď je zle zpasovaná, zle zmontovaná, so 100 ročnými gumenými tesneniami. Inak je v nej pomerne ticho.
Je to v pohode

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 15 Máj 2006, 20:56

A nebude to tím, že tatra se nedělala v provedení "targa"? :lol:

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 16 Máj 2006, 08:05

Začal bych od podlahy - už jsi jel v nějaké jiné (P Targa - stejný model), která dělala MENŠÍ kravál? Aby ses náhodou marně nesnažil napravovat chyby soudruhů z Zuffenhausenu...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 16 Máj 2006, 08:50

Targu som síce nešoféroval, ale v kupé je tiež poriadny hluk. Rozhodne to nie je luxusné auto, ale skôr športové náčinie a tak sa na to auto treba aj dívať. Zo začiatku ma napr. dosť prekvapili hrkotajúce okná v dverách, hlavne ak sú trocha spustené, a rôzne iné zvuky. Dominoval nad tým ale zvuk motora, takže mi to až tak nevadilo.
Silne pochybujem, že Targa bola aerodynamicky tak doriešená, aby to okolo nej nesvišťalo - stačí sa myslím na ňu pozrieť. Ak je však ten hluk naozaj nejaký nadmerný a neprimeraný (dosť subjektívne), skús v prvom rade skontrolovať všetky špáry, či sú rovnomerné a tak. Nejaké zázraky ale asi nečakaj..

Užívateľov profilový obrázok
Pedro
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 25 Máj 2005, 06:43
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pedro » 16 Máj 2006, 22:09

Metoda, jak zjistit původ hluku je jednoduchá-modelína. Alespoň přibližně se pokus zjistit oblast, odkud hluk vychází a pak modeluj a modeluj. Zamazávej linky, spáry, škvíry apod. a zkoušej. Nemusí to být jen zlepšení, co se dostaví, ale i jakákoli změna znamená, že jsi blízko. Může to být běh na dlouhou trať a čeká Tě nalézání oknem a podobné taškařice, ale jinak je to docela dobrý způsob.
Jak už tady ale bylo napsáno - nečekej zázraky. Musíš si přiznat, že je to třicet let starý šmuk nevalné kvality(promiň... :D )a navíc "targy" všech značek jsou co se týče aerodynamiky většinou z modelové škály obzvlášť nepovedené :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Muf
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 22 Dec 2005, 19:01
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha 2
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Muf » 21 Máj 2006, 23:18

Díky za tip, modelínu zkusím.
Jinak co tady psal ondrej o hluku, to je pravda, je to vzduchem chlazený auto a hladina hluku od motoru je podstatně vyšší než u jiných aut. Žádné další pazvuky ani rachtající okna by se však ozývat neměly, to je známka, že je něco někde špatně. P bylo ve své době luxusní auto a kupovali si ho mnohdy lidi, kterým nic neříkala sportovní jízda, ale chtěli kvalitu a spolehlivost. (viz reklama)
Tichou targu jsem sice neviděl, ale v moc sem jich nejel. Ale odhlučnit se to dá a to prý dost dobře. Stačí mít těsnění v pořadku (ty jsem koupil) a pak dobře potaženou střechu (s tou už to bude trochu horší) a pak už jenom ladit a štelovat, což je právě ten problém.
Prílohy
76p91100.jpg

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 22 Máj 2006, 08:53

Aj napr. na Škodu 110LS bola reklama ako na rýchle, priestranné a luxusné auto... Tým rozhodne nechcem znevažovať Porsche, ktoré obdivujem a mám rád, len pridať môj názor na reklamu, ktorú treba brať občas s rezervou...

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Máj 2006, 10:17

Nakonec, P911 je jenom kopií Š110R, jak jsem se kdysi dočetl na tom slavném Techwebu, tak by možná stálo za to pátrat přímo v Boleslavi, jak si s tím hlukem poradili tam :).

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných