Strana 1 z 1

Pravidla fora

Napísané: 16 Dec 2005, 09:30
od užívateľa etienne
Citat a pisat prispevky na tomto fore moze akykolvek registrovany a neregistrovany uzivatel. Zakladat temy mozu len registrovani uzivatelia.

Nezakladajte duplicitne temy. Pred zadanim temy sa presvedcte, ze take tema este neexistuje. Pri hladani pouzite klucove slova. Dobre volte sekcie, do ktorych vkladate svoje temy. Nespravne umiestnena tema moze byt zmazana bez predchadzajuceho upozornenia.

Vzhladom k poslednym udalostiam na tomto fore kde sa nemoderovana diskusia casto zmenila na uplne inu temu, alebo dokonca na flame war, rozhodli sme sa toto forum dosledne moderovat.

Moderatori fora Tatraportalu, teda Etienne a DRracer na zaklade vlastneho uvazenia budu presuvat prispevky, ktore nesuvisia s temou konkretneho vlakna do sekcia "Obecna diskusia". K mazaniu celych prispevkov zatial pristupovat nebudeme.

Dufame, ze toto opatrenie bude prijate s pochopenim a ze prispeje k sprehladneniu fora a k lepsej orientacii a komunikacii prispievatelov.

DRracer a Etienne.

Napísané: 16 Dec 2005, 13:27
od užívateľa Luboš
To se mi jen zdá nebo zrovna i tohle téma je tu duplicitně? :)

S tím přesouváním konkrétních příspěvků bych si ale počínal velmi opatrně, aby něco důležitého náhodou nezmizelo a diskuze nestrácela smysl.

Ale jinak to vítám, snad se to tu zpřehlední. :)