Elektrické palivové čerpadlo

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
j.tommy
Diskutujúci
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 16 Júl 2008, 13:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613/4 rv 1992 klima,posilovač řízení,el. okna,LPG
Bydlisko: Jeseník
Kontaktovať užívateľa:

Elektrické palivové čerpadlo

Príspevok od užívateľa j.tommy » 27 Sep 2009, 18:43

Mám takovou úvahu,nahradit mechanické palivové čerpadlo za elektrické u karburátorové verze T613/4.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti??
Díky za radu

Užívateľov profilový obrázok
Pa3k
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 06 Jan 2009, 23:23
Tatry, ktoré vlastním: 613-4
Bydlisko: Dolny Kubin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Elektrické palivové čerpadlo

Príspevok od užívateľa Pa3k » 27 Sep 2009, 22:15

j.tommy napísal:Mám takovou úvahu,nahradit mechanické palivové čerpadlo za elektrické u karburátorové verze T613/4.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti??
Díky za radu
Skusenosti len 3 nespadava benzin a aj keby tak neva, minimalne o 10°C chladnejšíe palivo pri vstupe do karb. No a ta tretia je skorej rada nedavaj tam to z 1203 :evil:

Užívateľov profilový obrázok
j.tommy
Diskutujúci
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 16 Júl 2008, 13:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613/4 rv 1992 klima,posilovač řízení,el. okna,LPG
Bydlisko: Jeseník
Kontaktovať užívateľa:

Re: Elektrické palivové čerpadlo

Príspevok od užívateľa j.tommy » 28 Sep 2009, 21:22

Pa3k napísal:
j.tommy napísal:Mám takovou úvahu,nahradit mechanické palivové čerpadlo za elektrické u karburátorové verze T613/4.Máte s tím někdo nějaké zkušenosti??
Díky za radu
Skusenosti len 3 nespadava benzin a aj keby tak neva, minimalne o 10°C chladnejšíe palivo pri vstupe do karb. No a ta tretia je skorej rada nedavaj tam to z 1203 :evil:
A jaké by jsi mi doporučil,zatím se pohybuju jen v teoretické rovině této úpravy,každá rada a zkušenost je dobrá.

Užívateľov profilový obrázok
Havrla
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 04 Apr 2006, 18:53
Tatry, ktoré vlastním: AEK
Autobus
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Elektrické palivové čerpadlo

Príspevok od užívateľa Havrla » 29 Sep 2009, 11:43

Ahoj
Ja jsem na AEKu dal elektrickou palivovou pumpu, nebot AEK ma LPG, a nebavilo mne chodit do motoru pumpovat benzin packou, kdyz jsem chtel nastartovat, nebo po prepnuti na benzin zase pumpovat... .
Je to luxusni vec, cerpadlo je pierburg, pokud budes chtit cislo tak se ti kouknu, je z 1203jky a stoji kolem 2100Kc

Havrla

Užívateľov profilový obrázok
j.tommy
Diskutujúci
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 16 Júl 2008, 13:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613/4 rv 1992 klima,posilovač řízení,el. okna,LPG
Bydlisko: Jeseník
Kontaktovať užívateľa:

Re: Elektrické palivové čerpadlo

Príspevok od užívateľa j.tommy » 29 Sep 2009, 18:45

Havrla napísal:Ahoj
Ja jsem na AEKu dal elektrickou palivovou pumpu, nebot AEK ma LPG, a nebavilo mne chodit do motoru pumpovat benzin packou, kdyz jsem chtel nastartovat, nebo po prepnuti na benzin zase pumpovat... .
Je to luxusni vec, cerpadlo je pierburg, pokud budes chtit cislo tak se ti kouknu, je z 1203jky a stoji kolem 2100Kc

Havrla
Ahoj,
no právě taky tam mám LPG a ta anabáze se startováním a přepínáním mi už leze krkem,tak to chci nějak vyřešit.Kdyby jsi byl tak ochotný tak se mi prosím mrkni na to označení.A jinak funguje bez problémů??

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných