TLACHANIE

Tláchanice patria sem.
Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: LPG

Príspevok od užívateľa radek » 25 Nov 2008, 00:00

D.A., není to na ban, důvod bod 7. ?

d_a

Re: LPG

Príspevok od užívateľa d_a » 25 Nov 2008, 07:06

Kšá, kupčíku s plynem! Kde vidíš, na jakou aplikaci se ptal? Já mám výfuk z kotle přímo pod kuchyňským oknem (turbo), ale s namrzáním to problémy nedělá.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: LPG

Príspevok od užívateľa radek » 25 Nov 2008, 08:33

Další příspěvek, který jde zařadit dle bodu "7", od stejného uživatele. Etienne, nějak tu ty persekuční metody, které mají nastolit pořádek a jasnost diskuze nefungují..... nebo platí jen pro "některé" ?

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: LPG

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Nov 2008, 11:35

K tématu LPG / benzín a suroviny:
http://www.novinky.cz/clanek/155114-taj ... zlata.html

Radku, kde tě bota tlačí? Očekávám chlapskou odpověď a ne babské pokvíkávání po Etiennovi. Dovedeš ještě normálně psát?

Na dotazu "Zdravím,poradíte mi někdo jak máte provedené vyhřívání LPG tak aby nezamrzalo??Mám to vodou,které se ohřívá přes výfuk,v servisu kde to mám na seřízení a přetěsnění mi tvrdí,že je to však málo...Poradíte někdo??Díky
" neshledávám nic konkrétního, schází určení, o jakou značku a model auta, jde, pokud to má být vůbec na automobilu; dále třeba upřesnění zastavěné sady + kdo přestavbu udělal...

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: LPG

Príspevok od užívateľa ladis » 25 Nov 2008, 12:10

Pokud jde o jasnost diskuse, tato padla do mlhy už prvním dotazem a nějaký bod sedum je tu irelevantní.
A ten o-ničem-článek na novinkách? Za domácí úkol si můžeš zjistit co to je ERoEI a ověřit tvrzení pana Nielsena (ono tedy asi není co ověřovat, pan Nielsen sám přiznává, že neví kolik ložisek se vůbec vyplatí roztěžit). A opravdu by mě zajímalo, kdo jsou oni zmiňovaní experti a jak se dostali ke 110E12 kg ropy a o jaké zásoby jde.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Re: LPG

Príspevok od užívateľa radek » 25 Nov 2008, 12:17

D.A., při Tvé, doufám s léty neklesající inteligenci dané mimo jiné Tvým vzděláním opravdu nechápu, co v tomto vlákně od začátku předvádíš. Vymlouvání se na neurčení značky auta, modelu auta, typu zástavby a všeho ostatního co jsi uvedl je tu vzhledem k charakteru úvodního dotazu těžce mimo mísu, připomíná mi to Lubošovy tužby za každou cenu reagovat, byť i stupiditou sebevětší. Takto formulovanou odpověď chápeš? Kdyžtak požádám Ladise, on Ti to nějak přeloží......

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: LPG

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Nov 2008, 13:15

Radku, takže nic. Pokládám to tímto za uzavřené. Ladis to _snad_ ohledem relevance osvětlil Tobě. Promiň, ale odpovědi za každou cenu jsi sem pastnul Ty. Radím větší nadhled.

Samozřejmě nemám nic proti tomu, aby celé vlákno přešlo do Tlachání, kam od prvního do posledního (=tohoto) příspěvku dle mne patří.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Nov 2008, 20:32

tlachanie je vôbec dobré a potrebné vlákno - možno by bolo zaujímavé, ak by tu prebiehala permanentná súťaž o zlatého "Tlacha" - a priebežne by sa tu aktualizoval rebríček povedzme prvých 5 miest podľa počtu príspevkov v tomto vlákne..
myslím, že vďaka zverejňovaniu IP by admini dokázali priradiť aj tie rôzne neidentifikované aliasy..
ale to len, keby sa admini moc nudili - spraviť taký nejaký softvérček, ktorý by to priebežne sumarizoval,
myslím, že celkovej úrovni diskusie by to len prospelo... :mrgreen:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa etienne » 25 Nov 2008, 20:35

Ondro, sutaz beriem, mozeme s nou kludne zacat, mam pridat hlasovanie ? Koho nominujes ?
Co sa tyka softveriku, je to priamo sucast fora, ale pristup tam ma len admin a bohuzial je to zadratovane s celou adminsitraciou, neviem spristupnit len tu cast. Ale myslim ze 90% anonymnych prispievatelov vykryje jedna osoba, zvysok je uz smiesne percento :-)

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa ondrej » 25 Nov 2008, 20:46

tu nejde o žiadnu nomináciu, ale každý sa nominuje sám - koľko príspevkov tu má, toľko bodov - a kto má najviac bodov, vyhráva, má prvé miesto - automatické vyhodnocovanie, nie hlasovanie - tak som to myslel..
a verím, že sa tiež dobre umiestnim, keď už som to vymyslel a sem aj dobrovoľne prispievam.. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Jim
Diskutujúci
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 24 Júl 2008, 21:27
Tatry, ktoré vlastním: 613-1 a zatím mi to stačí :-)
Bydlisko: Mikulov
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa Jim » 25 Nov 2008, 21:06

a tuto "Čtvrtníčkovinu" s T613 znáte?

http://www.youtube.com/watch?v=EKMbWVTMpXs

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 25 Nov 2008, 23:04

Jim napísal:a tuto "Čtvrtníčkovinu" s T613 znáte?

http://www.youtube.com/watch?v=EKMbWVTMpXs
to je teda volovina, chromka so štorkovou pristrojovkou, to si fakt filmári myslia , že tu všetci žereme seno???

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa Luboš » 26 Nov 2008, 22:40

To bude špatnou kvalitou videa nebo očí, opravdu je to čtverka.

To video mám léta pověšené na svých stránkách, na youtube jsem ho dal teprve nedávno.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné brzdové platničky

Príspevok od užívateľa jack » 05 Dec 2008, 21:33

Ergo_sum napísal:Ja by som tuto temu spoji s touto http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... f=2&t=3514, preco nekupit Tatru 613...
Víš co Ergo, já T613 moc nemusím, ale jdi už do pr*ele.. :roll: Když Ti Tatry připadají jako úplně out káry, tak pro kterého svatého sem pořád lezeš..??

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predné brzdové platničky

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 05 Dec 2008, 22:43

jack napísal:
Ergo_sum napísal:Ja by som tuto temu spoji s touto http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... f=2&t=3514, preco nekupit Tatru 613...
Víš co Ergo, já T613 moc nemusím, ale jdi už do pr*ele.. :roll: Když Ti Tatry připadají jako úplně out káry, tak pro kterého svatého sem pořád lezeš..??
Moj prispevok bol korektny a nevidim dovod na tvoju neadekvatnu reakciu...

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa jack » 08 Dec 2008, 18:38

To co se děje na www.tatra-club.com nemá obdoby! Nějaký vypatlaný Vašíček26 si dovolil zřídit profil s mým nickem a profilovým fotem umístěného tady na Tatraportalu.

Tímto Tě vaso26 chci upozornit, abys své další kroky v šíření pomluv a nepravd o mé osobě dobře zvážil! Možná, že etienne je "splachovací", má soucit s tak silně duševně narušeným člověkem jako jsi Ty Vaso26, ale já rozhodně ne.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: TLACHANIE

Príspevok od užívateľa vasa26 » 09 Dec 2008, 00:37

jack napísal:To co se děje na http://www.tatra-club.com nemá obdoby! Nějaký vypatlaný Vašíček26 si dovolil zřídit profil s mým nickem a profilovým fotem umístěného tady na Tatraportalu.

Tímto Tě vaso26 chci upozornit, abys své další kroky v šíření pomluv a nepravd o mé osobě dobře zvážil! Možná, že etienne je "splachovací", má soucit s tak silně duševně narušeným člověkem jako jsi Ty Vaso26, ale já rozhodně ne.
Ahoj Jacku- V první řadě utlum své emoce.Nějak mi uniká co o tobě šířím!V poslední době mě tady spojujete s kde čím a hazíte na mě sajrajt .Nestačím se divit co takový Tatrováci dovedou je mi z Vás na blití.Jsem přihlášen tímto způsobem jelikož už nemám ban ale zvláštní je že mám bloklé I.P. Jacku -Vynech mě ze svých Hloupých příspěvků!! děkuji za pozornost.

Užívateľov profilový obrázok
ivkej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 346
Dátum registrácie: 19 Sep 2007, 15:58
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vozidla PČR

Príspevok od užívateľa ivkej » 15 Dec 2008, 19:02

u nás donedávna učiteľka používala termín VB a nie polícia.....dobre som sa na tom pobavil....len škoda že je už v dôchodku hehe :D vždy mi vravela: príde sem verejná bezpečnosť :D:D

Užívateľov profilový obrázok
francomk
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 25 Mar 2008, 18:55
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vozidla PČR

Príspevok od užívateľa francomk » 15 Dec 2008, 19:40

ivkej napísal:u nás donedávna učiteľka používala termín VB a nie polícia.....dobre som sa na tom pobavil....len škoda že je už v dôchodku hehe :D vždy mi vravela: príde sem verejná bezpečnosť :D:D
To ste museli mať nejakú fakt "starú strukturu", ne? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Vozidla PČR

Príspevok od užívateľa D.A. » 15 Dec 2008, 20:04

A Ivkej musel pořádně "vystrájať" :wink: .

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní