2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
PAVEL64
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 14 Feb 2008, 15:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa PAVEL64 » 01 Júl 2008, 18:26

Je mi to moc líto...co teď s tím našetřeným benzínem??Bylo to super setkání človíčků se stejnou diagnózou (t-805) :cry: snad někdy příště....

Užívateľov profilový obrázok
tatraman
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10 Mar 2007, 22:20
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa tatraman » 01 Júl 2008, 21:27

Nám je toho také líto, vlastně zbývalo vytvořit jen itinerář, vše ostatní bylo připraveno. Nedá se nic dělat, ale těch 17 posádek by nezaplatilo náklady.

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa bazilisak » 01 Júl 2008, 22:47

PAVEL64 napísal:Je mi to moc líto...co teď s tím našetřeným benzínem??Bylo to super setkání človíčků se stejnou diagnózou (t-805) :cry: snad někdy příště....
Pavle, jestli s tím benzínem máš starosti, dovez mi ho, a já se obětuju, a vyjezdím ho :x .

Nebo všichni zdvojnásobíme platby a bude tolik peněz jako by přijelo tolik co loni, a BUDE SRAZ !!! :lol:

Užívateľov profilový obrázok
tatraman
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10 Mar 2007, 22:20
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa tatraman » 02 Júl 2008, 07:46

Myslím, že toho našetřeného benzínu nneí tolik a do nádrže u sekačky se ti jistě vejde. :D
Co se týče zdvojnásobení plateb, byl jsem na gazforu nařčen z toho, že 350 Kč za 3 dny stravování a 200 za osobu bylo příliš mnoho a že jsme se nehorázně obohatili. To že za 350 se nenajíš pomalu ani v hospodě a že za 200 byly itineráře, nálepky, tričko a pod, to pořád nechápou... :(

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa bazilisak » 02 Júl 2008, 10:16

tatraman napísal: Co se týče zdvojnásobení plateb, byl jsem na gazforu nařčen z toho, že 350 Kč za 3 dny stravování a 200 za osobu bylo příliš mnoho a že jsme se nehorázně obohatili. To že za 350 se nenajíš pomalu ani v hospodě a že za 200 byly itineráře, nálepky, tričko a pod, to pořád nechápou... :(
Četl jsem to tam , a abych pravdu napsal , od Gazikářů - ruských mužiků bych ani nic jiného nečekal . Ale to z nich mluví jenom závist, nic jiného, sere je, že se mezi nimi nenajde nikdo , kdo by byl schopen takto kvalitní akci uskutečnit.

Neregistrovaný

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 02 Júl 2008, 17:39

tatraman napísal: že jsme se nehorázně obohatili. To že za 350 se nenajíš pomalu ani v hospodě a že za 200 byly itineráře, nálepky, tričko a pod, to pořád nechápou... :(
Ty vole a kde si to tam videl? Nikto ta tam z obohacovania neobvinil tak tu nebluzni! Pisali ti tam (a to aj ja) že z teba komercia priam smrdí a že sa dá urobiť akcia aj za menej. Tak mi tu prosim ta neplač že sa na teba každý vykašlal.Keby to bolo tak super tak by ti tam určite prišli ludia aj tento rok... Zamysli sa nad tym...

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 02 Júl 2008, 17:41

posledny prispevok som pisal ja, neprihlasilo ma to.

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa bazilisak » 02 Júl 2008, 23:14

Hosť napísal:
tatraman napísal: že jsme se nehorázně obohatili. To že za 350 se nenajíš pomalu ani v hospodě a že za 200 byly itineráře, nálepky, tričko a pod, to pořád nechápou... :(
Ty vole a kde si to tam videl? Nikto ta tam z obohacovania neobvinil tak tu nebluzni! Pisali ti tam (a to aj ja) že z teba komercia priam smrdí a že sa dá urobiť akcia aj za menej. Tak mi tu prosim ta neplač že sa na teba každý vykašlal.Keby to bolo tak super tak by ti tam určite prišli ludia aj tento rok... Zamysli sa nad tym...
Robo Hanák - dalo by se říci, že mi do toho, nic není, ale i mě jako velmi klidného člověka to zvedá ze židle. Myslíš si, že je vhodné začít "Ty vole" na někoho, (když pominu věk ) kdo s Tebou na písečku nečůral ??? Byl jsi na sraze Tatra 805 ve Vyškově ? Nebyl. Proč se tedy připojuješ k těm, kteří zpochybnují ůplně všechno, počínaje výborně fungujícími brzdovými válečky a konče srazem Tater ve Vyškově ! Troufáš si tvrdit, že na Gaz foru nezaznělo od 6810: Pořád mi prostě příjde, že to děláte hodně kvůli penězům a proto já s Tatrou nepřijedu.... Robo Hanák : Treba premýšlat, ako vyjst z ustrety ludom lebo pre nich to máte robit a ne pre vlastné penezenky .... Pedro :tohle vstupné ve výši téměř výpalného....
Kdyby jsi Robo, to myslel jinak, jinak bys to napsal - z toho nejen já pochopím, "co tím chtěl básník říci"
Víš vůbec, kde skončily ty peníze ? V čí kapse podle Tebe ??? Já ,a všichni ostatní, jsme posílali peníze na ůčet Veterán Car Club Třebíč !!!! který spolupořádal Sraz TATRA 805 !!!
A ještě bych rád viděl toho, kdo odjel ze srazu zklamaný- rád bych se s ním setkal a pokecal s ním o tom .
Je mi z toho smutno, jak se někdo může chovat a vyjadřovat na adresu druhých - doma Tě slušnosti moc nenaučili.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 03 Júl 2008, 07:43

bazilisak napísal:Robo Hanák - dalo by se říci, že mi do toho, nic není, ale i mě jako velmi klidného člověka to zvedá ze židle. Myslíš si, že je vhodné začít "Ty vole" na někoho, (když pominu věk ) kdo s Tebou na písečku nečůral ??? Byl jsi na sraze Tatra 805 ve Vyškově ? Nebyl. Proč se tedy připojuješ k těm, kteří zpochybnují ůplně všechno, počínaje výborně fungujícími brzdovými válečky a konče srazem Tater ve Vyškově ! Troufáš si tvrdit, že na Gaz foru nezaznělo od 6810: Pořád mi prostě příjde, že to děláte hodně kvůli penězům a proto já s Tatrou nepřijedu.... Robo Hanák : Treba premýšlat, ako vyjst z ustrety ludom lebo pre nich to máte robit a ne pre vlastné penezenky .... Pedro :tohle vstupné ve výši téměř výpalného....
Kdyby jsi Robo, to myslel jinak, jinak bys to napsal - z toho nejen já pochopím, "co tím chtěl básník říci"
Víš vůbec, kde skončily ty peníze ? V čí kapse podle Tebe ??? Já ,a všichni ostatní, jsme posílali peníze na ůčet Veterán Car Club Třebíč !!!! který spolupořádal Sraz TATRA 805 !!!
A ještě bych rád viděl toho, kdo odjel ze srazu zklamaný- rád bych se s ním setkal a pokecal s ním o tom .
Je mi z toho smutno, jak se někdo může chovat a vyjadřovat na adresu druhých - doma Tě slušnosti moc nenaučili.

začať môžem ako len chcem, je to moja osobná vec. Ja som na tomto fore zacal slusne ale ked sa tu niekto do mna hned od zaciatku zacal chovat ze sem nepatrim tak som sa rozhodol so slusnostou koncit a vyjadrovat sa slusne len k ludom , ktorich si vazim. Začal som tak preto lebo ma urazilo oslovenie GAzikáru-ruskych muzikov a dalej to ze od nas sa neda nic ine cakat a pod... To si kludne mozes hovorit pred zrkadlom doma.... Dalej... Ked si cital cely moj prispevok tam , pochopil by si o co mi islo. Ked si ho necital tak by si to nepochopil, ked si ho precital cely niekolko krat a stale tomu nechapes tak potom sa s tebou nemusim o tom bavit lebo asi na to nemas tomu pochopit... Zrazy sa daju robit aj za menej , to je jasna vec. Btw aj gazklub robi zrazy ale ty o tom nemas ani paru.... Podla mna za vsetko hovori to kolko ludi sa tam teraz prihlasilo. Keby to prvykrat bolo tak super tak by sa ti ludia asi prihlasili znova. A neda sa vyhovarat na to ze su dovolenky a pod., ked uz som bol na nejakej akcii a viem ze tam bolo dobre a bude to aj buduci rok, tak si termin rezervujem...

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa bazilisak » 03 Júl 2008, 13:15

Milý Robo, když si myslíš, že začít můžeš jak chceš a je to Tvoje osobní věc, tak to už něco vypovídá. Gazikáře jsem k ruským mužikům přirovnal já , a ty jsi se urazil, a kolegovi Tatramanovi jsi napsal "Ty vole" . Takže podle Tebe ty můžeš jak chceš oslovovat a je to podle Tebe osobní věc, ale já můžu Gazikáře přirovnávat k ruským mužikům jen doma před zrcadlem ??? Pořád omíláš stejnou písníčku, že to jde udělat levněji a že se někdo nehorázně obohacuje (viz výpalné, vlastné peněženky ) , a mě budeš podezřívat z něčeho, že jsem snad na ůrovni zmrzlé ryby, která nechápe.....
Dobře chápu, už podlew toho, jak jsi se vyjadřoval k Lubošovi a nějakým 5 ti otázkám, které mu někdo dával. Pro hrubé slovo nejdeš daleko, a strkáš do všeho nos - i když o tom nic nevíš. Kdyby jsi všechno proklikal, jak jsi psal, tak bys zjistil, že z KLUBU VOJENSKEHO MUZEA NA DEMARKACNI LINII v ROKYCANECH přijely loni 2 auta, a letos pro velkou vzdálenost nepřijedou, mrzí je to, že sraz nebude, jeden ůčastník jako majitel více historických vozidel bude v termínu 2. srazu natáčet s jiným autem pro Českou televizi , slováci kteří přijeli až z pod Tater letos kvůli ceně benzínu také nepřijedou - a tak můžu pokračovat .
Ale nemá to význam obhajovat něco , co si všichni pochvalovali před Tebou - který to stejně neuzná..
Prílohy
veteran11.jpg

Užívateľov profilový obrázok
tatraman
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 10 Mar 2007, 22:20
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa tatraman » 03 Júl 2008, 17:44

CIAo, už o tom nechci mluvit a přilévat ohně. Jedna poznámka. VCC Třebíš fungoval jen jako převodník- číslo konta. Celá částka hotovost+konto byla seskupena a vyrovnány veškeré poplatky za náklady. Tím končím debatu o srazu. Velice rád se přijedu podívat na sraz, kde bude jen jeden druh vozidel....

Hynek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 12:18
Tatry, ktoré vlastním: T613-3 1990 (Hasičský útvar Praha)
Bydlisko: Odolena Voda
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.Československý sraz arm hist. vozidel Tatra 805 a GAZ 66

Príspevok od užívateľa Hynek » 04 Júl 2008, 11:07

tatraman: Hlavně se těmihle vrtáky nenechat otrávit, držím palce, ať to alespoň za rok dopadne...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných