tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
Mirek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 554
Dátum registrácie: 23 Okt 2007, 22:14
Tatry, ktoré vlastním: T603 M68
T603 M69
T613-3 OTS EX
T613-4M
Bydlisko: střední Čechy
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Mirek » 17 Feb 2008, 03:01

Erik - další trefený hřebík. Neměl bych z toho mít takovou radost, tím kladívkem dostala i moje hlavička.

Užívateľov profilový obrázok
Robert
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Robert » 17 Feb 2008, 09:26

Mě taky říkali na sídláku komunista.
Díky mé Tatrě š 120 původnímu panelákovému bytu a oblíbenému svetru.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 17 Feb 2008, 13:33

dobrá,respektuji každého názor.

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 18 Feb 2008, 09:49

Já nevím, proč jste si mysleli, že souhlasím s každým Ergovým názorem. Já ho jen podpořil, protože se mi líbí, že si dělá svoje vlastní názory na rozdíl od jeho nejmilitantnějších odpůrců, kteří (jak už to bývá) nedokáží přenést přes srdce zpochybnění názorů, vštěpovaných jim už od školky a opakovaných denně v televizních novinách, až je považují za jedinou možnou pravdu a na jejich obhajobu mají jen argumenty typu "prostě to tak je a tak si to myslí většina a nemá cenu se o tom dál bavit" (pozn. - ta "většina" se zpravidla nezjišťuje počítáním, ale střelí se to od boku).

Postavil jsem se za Erga, ač ho vůbec neznám, protože jak jsem již napsal, líbí se mi, že o věcech sám přemýšlí a nestojí mne to celkem nic kromě toho, že mne někteří začnou nadávat. A to je, jak už napsal Ergo vlastně výhra - člověk pozná lidi okolo sebe. Stává se mi, že se postavím za člověka, jehož názory se mi líbí, i když na tom sám vlastní zájem nemám. I když to znamená, že se postavím proti šéfovi nebo "většině". Ne na anonymním internetovém fóru, ale v reálném životě - v práci, v politice. A pak jsem černá ovce. Ale docela se pak přesně ukáže, na koho se můžu spolehnout. To bezkonfliktní oblíbenci všech nikdy přesně vědět nebudou. Někteří, kteří se považují za starší a moudré (kupodivu to nejsou vždycky lidé, jejichž tělo je fyzicky starší), se tomu mohou smát, já se ale zase směju jim, kolik sebeúcty jsou ochotni obětovat pro svoje pohodlí.

Ironclade, já jsem opravdu ambiciózní tajemníček. Zkus jen tak pro zábavu hádat, čeho jsem tajemníček. Jinak líbí se mi, že po té bouřlivé diskusi tady jsi začal prohlašovat věci jako že "respektuješ názory druhých" a že už považuješ za zdravý přístup nevztahovat na sebe řeči typu "kdo má 613 je příznivce komunistů." Jestli můžu ještě radit (uraž se nebo ne, dle libosti), byl bys na ještě vyšším levelu, kdybys tyto myšlenky neakceptoval až po té, co Ti je přinesou Tvoji "příznivci", ale vzal je daleko dřív z úst Tvých "odpůrců". Hodně bychom si toho ušetřili.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa D.A. » 18 Feb 2008, 12:09

Kucí, nemohl by mi někdo udělat recenzi max. na půl stránky? Chvíli jsem absendoval vinou danajského daru dělnictvu od klanu Agneliů (už zase smrdí přes kaluže) a teď nemám nervy to celé pročítat...

Ambiciózní tajemníček

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 18 Feb 2008, 13:37

Mirku, ono toho není tak moc. To se jenom zdá. Třeba takový Miloš Bukáček napíše jednu-dvě věty, ale protože má pod avatarem vyjmenovanou historii celé své sbírky, naskočí vlákno hnedka o půl stránky.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 13:41

Ambiciózní tajemníček napísal:Mirku, ono toho není tak moc. To se jenom zdá. Třeba takový Miloš Bukáček napíše jednu-dvě věty, ale protože má pod avatarem vyjmenovanou historii celé své sbírky, naskočí vlákno hnedka o půl stránky.
A to navíc někdy přidám jen smajlík. Zkus to pravítkem přeměřit a dojdeš k jinému výsledku, než je půlka stránky.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 13:54

Ambiciózní tajemníček napísal:Já nevím, proč jste si mysleli, že souhlasím s každým Ergovým názorem. Já ho jen podpořil, protože se mi líbí, že si dělá svoje vlastní názory na rozdíl od jeho nejmilitantnějších odpůrců, kteří (jak už to bývá) nedokáží přenést přes srdce zpochybnění názorů, vštěpovaných jim už od školky a opakovaných denně v televizních novinách, až je považují za jedinou možnou pravdu a na jejich obhajobu mají jen argumenty typu "prostě to tak je a tak si to myslí většina a nemá cenu se o tom dál bavit" (pozn. - ta "většina" se zpravidla nezjišťuje počítáním, ale střelí se to od boku).
To si opravdu myslíš? Už chápu, proč používáš neustále a rád slovo někteří. Je to pouze Tvůj bezbřehý alibismus, který Tě staví do pozice zdánlivě nenapadnutelného. Pokus se (pokud vůbec máš odvahu) někdy zakonkretizovat do koho se momentálně navážíš a aura z Tvé osoby zmizí jak pára nad hrncem během několika hodin.
Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. Nerespektuje pozice, které jste si za ta léta vydobili, proto se oháníte takovými nesmysly. Už si někdo z Vás dal tu práci podívat se na to co je Ironclad vlastně zač? Indicie Vám tady předložil. Pravděpodobně budete velmi překvapeni až uvidíte výsledky jeho úsilí...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 14:03

Ambiciózní tajemníček napísal:.Ironclade, já jsem opravdu ambiciózní tajemníček. Zkus jen tak pro zábavu hádat, čeho jsem tajemníček..
Pro čí zábavu?
Pro Tvojí?? To je dost přízemní.
Já jsem někdy někde zaslechl, že máš cosi do činění s Brněnským Tatra klubem. Co tam za funkci zastáváš mě osobně je úplně jedno, dle nicku hádám,že jakéhosi tajemníka, ale i kdyby jsi byl předseda tak u mě tímto pražádný respekt ani obdiv nebvzbudíš. Není totiž proč... Vždy jsem totiž neuznával, ba přímo ignoroval nepřirozené autority.. Pokud tímto chceš ohromit nové příchozí, tak je to jen na nich.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 14:10

D.A.: Za recenzi to IMHO nestojí. Přidej si tohle théma do záložek a vrať se k němu až se budeš nudit (sám to tak neudělám neb nuda je pojem neznámý)
MB: Já jsem si tu "práci" dal. Co mě má překvapit? (Mimochodem, příroda kolem nás reaguje pouze na momentální situace, jinak ani nemůže. Výsledkem je pak takový paskvil, jako moje komorové oko. Není to ovšem zas taková prohra neb podle jedné z theorií mám i díky tomuto paskvilu mozek, který mi umožňuje sem psát. -- Snažím se ti poněkud neuměle naznačit, že reagovat jen "na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu" nemusí být vždy nejšťastnější. Nakonec tě z toho usvědčuje naprosté nepochopení připomínky nicku A.T. Ber to jen jako poznámku na okraj vytrženou z kontextu neboť toto vlákno jsem vyjma strany 9 nečetl)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 14:31

ladis napísal:D.A.: Za recenzi to IMHO nestojí. Přidej si tohle théma do záložek a vrať se k němu až se budeš nudit (sám to tak neudělám neb nuda je pojem neznámý)
MB: Já jsem si tu "práci" dal. Co mě má překvapit? (Mimochodem, příroda kolem nás reaguje pouze na momentální situace, jinak ani nemůže. Výsledkem je pak takový paskvil, jako moje komorové oko. Není to ovšem zas taková prohra neb podle jedné z theorií mám i díky tomuto paskvilu mozek, který mi umožňuje sem psát. -- Snažím se ti poněkud neuměle naznačit, že reagovat jen "na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu" nemusí být vždy nejšťastnější. Nakonec tě z toho usvědčuje naprosté nepochopení připomínky nicku A.T. Ber to jen jako poznámku na okraj vytrženou z kontextu neboť toto vlákno jsem vyjma strany 9 nečetl)
Je vidět, že máš spíš sexy mozek, jinak by sis všiml, že jsem příspěvky adresoval někomu jinému a tudíž čekám odpovědi odjinud. Navíc si myslím, že A.T. nepotřebuje mít svého advokáta a je více než úsměvné,že se jich vždy pár vyrojí, když se kdokoliv snaží Vašemu pohlavárovi virtuálně ublížit... . Navíc jsou to vždy ta samá jména. Tomu se říká síla kolektivu.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 14:34

Ergo_sum napísal:Zdravim!

Tak len drobne vysvetlenie na zaver, cele toto vlakno malo sluzit ako ostra polemika v ktorej sa ukaze charakter kazdeho prispievatela. Clovek sa skutocne prejavy len v krajnych situaciach, myslim ze povodny zamer sa podaril a preto koncim v najlepsom.

Ano, provokoval som a umyselne prehanal (ale v zasade za kazdym nazorom stojim) ale vzdy som sa vyhybal osobnemu utoku co bol moj ciel. Kazdeho co sem (ne)prispel si vazim a necitim sa nikym urazeny nech tu bolo napisane cokolvek.

Pekny vecer.

P.S. Pre vsetkych ktorych to este nepreslo tu mam odkazhttp://www.youtube.com/watch?v=AZjgL83Q ... re=related
Tak takovému blábolu snad nevěříš ani ty sám....
Tak pa, zase někdy, až si přijdeš přečíst souhlasné a pochvalné soukromé zprávy. :lol:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 15:06

miloš bukáček napísal:Je vidět, že máš spíš sexy mozek, jinak by sis všiml, že jsem příspěvky adresoval někomu jinému a tudíž čekám odpovědi odjinud.
Možná bys mohl najít nějaký argument na podporu svého tvrzení, viz. poznámka pod čarou.
miloš bukáček napísal:Navíc si myslím, že A.T. nepotřebuje mít svého advokáta a je více než úsměvné,že se jich vždy pár vyrojí, když se kdokoliv snaží Vašemu pohlavárovi virtuálně ublížit... . Navíc jsou to vždy ta samá jména. Tomu se říká síla kolektivu.
Jestli byla tato poznámka opět mířena na mě (tady člověk nikdy neví, nějak to tam nevidím, ale přesto...), potom:
a) souhlasím, A.T. nepotřebuje svého advokáta
b) nechápu. Reagoval jsem pouze na tvou poznámku o reakcích na okamžité situace. Pokud tam vidíš něco jiného, zkus napsat co. Jinak to vypadá skoro jako projekce.

To, že jsem zmínil A.T. mělo jen ilustrovat zbytečnost tohoto tvého výroku:
miloš bukáček napísal:Já jsem někdy někde zaslechl, že máš cosi do činění s Brněnským Tatra klubem. Co tam za funkci zastáváš mě osobně je úplně jedno, dle nicku hádám,že jakéhosi tajemníka, ale i kdyby jsi byl předseda tak u mě tímto pražádný respekt ani obdiv nebvzbudíš. Není totiž proč... Vždy jsem totiž neuznával, ba přímo ignoroval nepřirozené autority.. Pokud tímto chceš ohromit nové příchozí, tak je to jen na nich.
Neboť A.T.
a) Skutečně je tajemníkem TKB
b) Nikdy se nechoval jako nepřirozená autorita (sám výrok o něpřirozené autoritě je přiblblý, leda by jej snad členové TKB zvolili nějakým nepřirozeným způsobem a pak jej nepřirozeně respektovali)
c) Použil zmínku o svém tajemnictví v dobré víře, že Ironclad třeba i pochopí, že někdo může být tajemníčkem a zárověň si dovolit být kritickým ke zn. Tatra a lidem kolem aniž by mu to působilo schízu.
(výše uvedené body jsou mojí interpretací toho, co A.T. napsal, nikoliv jeho obhajobou - aby to pochopili všichni ;-))
- a kdybys nereagoval jen na těch pár řádků, ale zkusil přihlédnout i k něčemu víc než jen momentální situaci, třeba bys to tam viděl taky.

----------------------------------
miloš bukáček napísal:To si opravdu myslíš? Už chápu, proč používáš neustále a rád slovo někteří. Je to pouze Tvůj bezbřehý alibismus, který Tě staví do pozice zdánlivě nenapadnutelného. Pokus se (pokud vůbec máš odvahu) někdy zakonkretizovat do koho se momentálně navážíš a aura z Tvé osoby zmizí jak pára nad hrncem během několika hodin.
O této části se domnívám, že byla adresována A.T.
miloš bukáček napísal:Stavím se za názory Ironclada. Reaguje na momentální situace, bez ohledu znalosti historie tohoto webu, potažmo TKB. A to Vám pánové starousedlíci zjevně nevoní. Nerespektuje pozice, které jste si za ta léta vydobili, proto se oháníte takovými nesmysly. Už si někdo z Vás dal tu práci podívat se na to co je Ironclad vlastně zač? Indicie Vám tady předložil. Pravděpodobně budete velmi překvapeni až uvidíte výsledky jeho úsilí...
A tady se zdá, že je osloven někdo. Mohl bych to být třeba i já? Takže se znovu ptám, co mě mělo velmi příjemně překvapit.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 15:32

ladis:To, že jsem zmínil A.T. mělo jen ilustrovat zbytečnost tohoto tvého výroku:
Neboť A.T.
a) Skutečně je tajemníkem TKB
b) Nikdy se nechoval jako nepřirozená autorita (sám výrok o něpřirozené autoritě je přiblblý, leda by jej snad členové TKB zvolili nějakým nepřirozeným způsobem a pak jej nepřirozeně respektovali)
c) Použil zmínku o svém tajemnictví v dobré víře, že Ironclad třeba i pochopí, že někdo může být tajemníčkem a zárověň si dovolit být kritickým ke zn. Tatra a lidem kolem aniž by mu to působilo schízu.
(výše uvedené body jsou mojí interpretací toho, co A.T. napsal, nikoliv jeho obhajobou - aby to pochopili všichni )
- a kdybys nereagoval jen na těch pár řádků, ale zkusil přihlédnout i k něčemu víc než jen momentální situaci, třeba bys to tam viděl taky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ad A : A co jako? mám si sednout na zadek?
Ad B : Píši, že jsem nikdy nerespektoval nepřirozené autority, kterou pro mě tímto AT bezesporu je. Je tedy tajemníkem TKB, ale já nejsem jeho členem.Co se děje u Vás v klubu je jen Vaše interní věc.Je třeba si uvědomit, že přispíváte na Tatraportál, který není domovskou stránkou žádného Tatra klubu, slouží pouze pro zábavu a Vaše funce tady, alespoň u mě nemají žádnou váhu.
Ad C : Žijete s hlavou v oblacích pánové. Pro mě je Tatra spotřební věc na straně jedné a sběratelská činnost na straně druhé a podle toho s nimi také nakládám. Ale nikomu nebudu nikdy vnucovat, že je to to nejlepší,ani nejhorší věc na světě a navíc svému tvrzení zvyšovat váhu členstvím, či dokonce funkcí v zájmové organizaci a dávat tím na odiv, že pouze to co já řeknu by mělo být svaté, protože jsem kdesi tajemníkem.Ironclad se s tím vším co se tady děje, myslím, s přehledem vyrovná a udělá si sám úsudek i bez rad předsedů, pokladníků aj.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 15:53

Zase špatně (ještě pořád nechápu z čeho tvoje nepochopení vychází).
a) Nemáš. Jen jsem uvedl čeho je A.T. tajemníčkem, protože jsi "někde zaslechl, že má cosi do činění s Brněnským Tatra klubem". Dovolil jsem si doplnit Tvé znalosti o tuto informaci, přestože jsi výslovně uvedl, že je ti to jedno. Za tuto zbytečnou zátěž se tvé paměti omlouvám, pokus se, prosím, zapomenout.
b) Nejsem členem žádného klubu. Klubování neprovozuji a jsem toliko individualistou. Nerespektování nepřirozených autorit stále nechápu neb mi není jasný princip nepřirozené autority. Autorita buď je nebo není. Budu to číst tak, že nerespektuješ žádné autority. Budiž ti přáno. To že portál není stránkou žádného klubu je jen dobře. Uveď prosím příklad, kdy jsem se zaštiťoval nějakou funkcí, případně, kdy bych jakékoliv funkce kohokoliv v tomto virtuálním světě použil jako argument na podporu libovolného tvrzení.
c) Viz předchozí bod. A souhlas, T613 je spotřební věc (až škoda, že se spotřebovává tak rychle).

Mám pocit, že čteš především své vlastní příspěvky, opět jsi přehlédl moji otázku. Opravdu mě zajímá čím mám být mile překvapený. Milá překvapení mám hrozně rád.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 15:59

[quote="miloš bukáček"]ladis:To, že jsem zmínil A.T. mělo jen ilustrovat zbytečnost tohoto tvého výroku:
Neboť A.T.
a) Skutečně je tajemníkem TKB
b) Nikdy se nechoval jako nepřirozená autorita (sám výrok o něpřirozené autoritě je přiblblý, leda by jej snad členové TKB zvolili nějakým nepřirozeným způsobem a pak jej nepřirozeně respektovali)
c) Použil zmínku o svém tajemnictví v dobré víře, že Ironclad třeba i pochopí, že někdo může být tajemníčkem a zárověň si dovolit být kritickým ke zn. Tatra a lidem kolem aniž by mu to působilo schízu.
(výše uvedené body jsou mojí interpretací toho, co A.T. napsal, nikoliv jeho obhajobou - aby to pochopili všichni )
- a kdybys nereagoval jen na těch pár řádků, ale zkusil přihlédnout i k něčemu víc než jen momentální situaci, třeba bys to tam viděl taky.


Miloši plně s tebou souhlasím !!!! Myslím že máš pravdu ve spoustě věcí. Ano PÁNOVÉ jsem zde nový !!! A tudiž neznám vaší historii !!!! Proto jsem reagoval pouze na příspěvek jednoho přispivatele erga !!! A v momentě mi přišlo spousta odpovědí ve stylu jaky nejsem nováček,jak nic nevím a jak čurají velcí pánové !!!! Tak nevím jestli jsem zrovna mezi příznivci na portálu zabyvající se TATROU, hledal tohle téma !!! Je mi jedno kdo má jakou pozici a kdo co dělá. Šlo mi o to přidat se na stranu lidí majicí rádi značku TATRA !!!! Krom toho co má společného funkce tajemníka s tím jestli má hodnotné a pravdivé příspěvky ??? Já jsem kupříkladu ředitel firmy a předseda klubu vojenské techniky. Což by pozičně mělo řadit moje příspěvky za nedotknutelné ????????????? Miloši a tobě hurá za zdravý úsudek a vnesení rozumného pohledu !!!! Ačkoli zde působíš jako spíše rebel :lol: byl jsi jeden s těch který mě přijal bez odborné a znalecké způsobilosti k T 613.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 16:07

IRONCLAD napísal:Šlo mi o to přidat se na stranu lidí majicí rádi značku TATRA !!!!
Existuje několik lidí se strany "Máme rádi TATRU", které považuji za idioty. Myslíš si, že se shodneš s každým kdo má k vozům zn. tatra kladný vztah? To by podle mého vyžadovalo hodně pružnou páteř.
IRONCLAD napísal:Krom toho co má společného funkce tajemníka s tím jestli má hodnotné a pravdivé příspěvky ???
Nic. Kde jsi něco takového vyčetl?
IRONCLAD napísal:Já jsem kupříkladu ředitel firmy a předseda klubu vojenské techniky. Což by pozičně mělo řadit moje příspěvky za nedotknutelné ?????????????
Ne. Ve srovnání s tebou jsem hovno. Odpovíš hovnu na jeho otázky nebo budeš jako Miloš dál mlít svou?
IRONCLAD napísal:Miloši a tobě hurá za zdravý úsudek a vnesení rozumného pohledu !!!! Ačkoli zde působíš jako spíše rebel :lol: byl jsi jeden s těch který mě přijal bez odborné a znalecké způsobilosti k T 613.
Zdá se, že jsi ten rozumný pohled pochopil. Dokázal bys ho zprostředkovat i mě?

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 18 Feb 2008, 16:11

ja myslím že to Miloš vyjádřil tím co napsal !!! A s tím že mi bylo jedno vaše historie či rozpory ! Reagoval jsem na momentální příspěvek a co kdo napsal si můžeš přečíst v historii tohoto fora. Krom toho nikterak se nemíchám mezi vaše názory jeden na druhého. To časem zjistím sám kdo jak reaguje.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa ladis » 18 Feb 2008, 16:15

No, já jen, že cituješ můj příspěvek a souhlasíš s Milošem. Takže mi nějak není jasné na co vlastně reaguješ.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 18 Feb 2008, 16:21

Ladis: No to se podívejme. Proč bych si nemohl neustále mlýt svou? Není to náhodou podstata diskusních fór? Navíc jsi mě ani jedním svým rozborem bohužel nikterak nepřesvědčil, abych byl nucen jakkoliv poopravit, či dokonce musel měnit, svůj názor na věc, takže by jsi se měl víc snažit.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných