A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Stevo » 06 Feb 2008, 16:05

miloš bukáček napísal:
Stevo napísal:No neviem kolki z vas mali tu cest s Espritom, ale zeby "ich" rucna praca bola trvacnejsia nez ta koprivnicka, to teda povedat nemozem.
No a k podjebovaniu zo strany ergosuma ... ma sice pravdu, ale ta platna je uz hooodne obohrata.
(c) Skolkaportal
Ano skolkaportal. Ale z čeho pinočet vychází ?Žádnou Tatru nikdy nevlastnil ani dlouhodobě neužíval jak sám přiznal. Dokonce si sem sám přišel pro radu.Tak kam nás tlačí svými fantazmagoriemi? Co nám tím chce dokázat? Nebo jen sobě? Vrabec se snaží učit orly létat?
To Ti Milosi ja nepoviem ;-) Niektorich ludi to proste bavi a potrebuju si asi nieco dokazovat. Whatever...
(c) Skolkaportal

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Stevo » 06 Feb 2008, 16:07

Kedze som sem akurat postol 100. prispevok, vyhravam, a tym padom si prosim od admina darcek z tretieho vykladu. A to copyright smajlika (c) :wink: :twisted:
Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Eda » 06 Feb 2008, 17:03

michal heky napísal:Nevidím důvod, proč by nám mělo vadit, že sem píše zrovna Ergo_sum. Sice nepíše nic objevného, jen stále dokola opakuje, že T613 není vrcholem automobilového průmyslu, nicméně neškodí si to připomenout. A třeba si to přečte i potenciální zájemce o T613 a včas si uvědomí, o čem to asi s takovým vozidlem bude.

Pánové: Radek, Ladis, Ríšan, členové Schyzabojs a ostatní osvícení Gentlemans, znalci poměrů v "Kombinátu tatra" Na wikipedii dnes otiskli tento oslavný článek. Snaha se vyplatila a ledy povolili! Gratuluji k tomuto kolosálnímu úspěchu
k laskavému zhodnocení zde:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Kverulant

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Mojžo » 06 Feb 2008, 17:18

Tleskáme Edovi! :D

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 06 Feb 2008, 18:07

miloš bukáček napísal:Takže proto jeho ubohé tlachání povžuji za nevhodné plky.
A co v tomto vlakne predvadzas ty? ze poznas Ctrl+C a Ctrl+V? Tvoje prispevky nie su nijako triedene a nenadvezuju casovo a ani logicky na seba. Kludne by si tu uverejnil citaciu aj chlapca co cura do nocnika s tvarom T613...

Užívateľov profilový obrázok
Robert
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 236
Dátum registrácie: 30 Jan 2007, 18:37
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Praha
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Robert » 06 Feb 2008, 18:12

Vítej zpět Ergo všichni třikrát hurá.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 06 Feb 2008, 18:16

Stevo napísal:Niektorich ludi to proste bavi a potrebuju si asi nieco dokazovat. Whatever...
(c) Skolkaportal
Ja len chcem dokazat ze s T613 je spojeny pre mna nepochopitelny fanatizmus niektorych majitelov (urcite nie vsetkych!), Miloš to tu dokonale predvadza...

Ako som uz pisal na zaciatku dost ludi mi tu vyjadrilo podporu cez SS, to bol dovod preco som sa vratil.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 06 Feb 2008, 19:18

Ergo_sum napísal:
Stevo napísal:Niektorich ludi to proste bavi a potrebuju si asi nieco dokazovat. Whatever...
(c) Skolkaportal
Ja len chcem dokazat ze s T613 je spojeny pre mna nepochopitelny fanatizmus niektorych majitelov (urcite nie vsetkych!), Miloš to tu dokonale predvadza...

Ako som uz pisal na zaciatku dost ludi mi tu vyjadrilo podporu cez SS, to bol dovod preco som sa vratil.
No dôvod je to dobrý, ale bolo by chybou, pokračovať v ceste roztržiek , invektív a nepremyslených vyhlásení. Tiež polemika vedená neoverenými, či dokonca pochybnými argumentami, nie je asi najsprávnejšia.Možno by si mohol akceptovať, že ak sem hocikto napíše, že má záujem, či uvažuje o Tatre, nebudú všetci účastníci tohoto fora ihned jeho priatelia, ani s jeho rozhodnutia nebudú paf.Mnohí z nás by vzhladom na vek, mohli byť tvojimi otcami :wink: niektoré komentáre, či pripomienky na tvoju adresu, totiž neboli invektívami, ale dobre mienenými radami, ktorých si sa žial nedržal.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 06 Feb 2008, 20:11

Bacha na něj chlapcí, aby neměl v rukávu nějakou operaci Kondor a moc vám to tady nerozje.al! :lol:
Prílohy
augusto-pinochet.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 06 Feb 2008, 22:05

Roman: ak to dobre chapem tak chybu som urobil len ja a vsetci co ma urazali mi vlastne chceli len dobre svojou radou... Ak sa prisposobim a uznam ze ste starsi, skusenejsi a mate vzdy objektivnu pravdu, tak ma prijmete medzi seba...

Moja odpoved je NIE

Ak medzi seba nedokazete prijat cloveka co ma iny nazor a s toho vychadzajuci postoj je to smutne... Len ludia co prinasaju kontraverzne nazory a postoje su prinosom.

Ach, Pane,

Ochráň ten spolok čiernych duší
tú bandu psov čo každá doba má
veď štekali len preto lebo každý mlčí
a umierali preto že je stále tma

Ó, odpusť Bože odpusť rebelom
za to že prišli na tento svet zmeniť
čo bolo včera predvčerom
ach pane odpusť rebelom...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 06 Feb 2008, 22:31

To Ergo, nepochybne si velmi impulzívny človek :-). Rozumiem tomu, ani ja som nebol iný. Nikde som nenapísal, že tu všetci ortodoxní prispievatelia majú pravdu, ani som netvrdil, že ty ju nikdy nemáš. MOžno ešte dlho potrvá kým pochopíš, že vstup do akejkolvek spoločnosti, či komunity si vždy vyžaduje dodržanie istých pravidiel, v opačnom prípade dôjde k stretu. Predstav si že vojdeš do miestnej krčmy, ako neznámy človek a prvé čo urobíš bude hláška," čo je debili, čo čumíte". Čo myslíš , aká bude reakcia?Rozumný človek sa pozná aj podla toho, že dokáže vziať veci späť, ak sa nevedomky niekoho dotkol.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Luboš » 06 Feb 2008, 23:17

Podívej, Ergo_sume, tohle není žádný podivný uzavřený spolek, jako jedno nejmenované bratislavské sdružení, do tohoto fóra si může každý zdarma přispívat kdy chce, jak chce a odkud chce, pokud dodržuje nějaká předem daná pravidla. Rozhodně tedy nečekej, že tě tu někdo bude obdivovat nebo dokonce podporovat pro tvé extrémní názory, které mohou být majitelům tatrovek asi tak užitečné, jako mrtvému zimník.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Mojžo » 06 Feb 2008, 23:25

Ergo_sum: Ty si pňak :lol: :lol:

Takže keď prídeš na heavy-metal fórum a napíšeš "Metal je chujovina, hip-hop šupuje nado všetko" ...
...tak čakáš že budú ľudia reagovať "Je to diskutovateľné, je to samozrejme Tvoj názor no skúsme sa o ňom porozprávať"

Čo si? :) LOL som sa zasmial. Divný si veľmi.

Tatra šupuje. Dnes som sa venoval jednej, cez víkend sa budem druhej. Veľmi dobré autá

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa ziza » 06 Feb 2008, 23:38

Stryci, odpustťe mi, prosím, plagiátorství. To Eda mě tou vikipédijí inspiroval a tak volně cituji:


Nebýt volem jak andělem -
baťbať... vskutku základní pravidlo komunikace diskusních skupin. Každé další diskusní pravidlo je vlastně jen jeho zvláštním případem.
Žel, neexistuje vůbec žádná definice vola jak anděla. Pokud však si větší množství neextravagantních lidí o mně myslí (ať už nepokrytě, nebo zdvořile), že jsem vůl jak anděl, je velká pravděpodobnost, že nejsem až tak docela v právu. Budiž ale zdůrazněno, že bytí v právu nevylučuje být současně volem jak andělem. Volové jak andělé mohou mít pravdu, ano, ale pořád jsou to volové jak andělé. Nikdo neposlouchá voly jak anděly rád a kupodivu přitom nijak nerozhoduje, zda mají, nebo nemají pravdu.

Když už někdo někoho označí (nepokrytě či zdvořile, ať právem či neprávem) za vola jak anděla, dotyčný by mohl sám o sobě alespoň pojmout podezření, zda se jím opravdu nestává? Alespoň-li pojme-li .... stále je naděje! Stačí změna chování, vyjadřování a bude to v pořádku! Lidé si všimnou, pochopí a uznají, že je chuť spolupracovat, začlenit se a téměř vždy se úsilí nebýt volem jak andělem setká s uznáním.
Ovšem každý by měl mít stále na paměti: Pokud někomu říkám, aby nebyl vůl jak anděl, tak se vlastně jím - volem jak andělem - tak trochu stávám sám. Protože jen vůl jak anděl může říci: Ne já, to Ty jsi vůl jak anděl, protože jsem ten, kdo to určuje.

:? :? :?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa ondrej » 07 Feb 2008, 00:37

ziza - zaujímavá vedecká úvaha.. prečítal som to až 3x, kým som niečo z tebou tu zaznačených myšlienkových pochodov dokázal ako-tak spracovať, asi sa k tomu budem najbližší týždeň vracať pred spaním a brať to ako inšpiráciu.. :wink:

inak k Ergo_sum-ovi musím poznamenať, že aj keď nezdieľam všetky jeho názory, zase by som ho až tak nezatracoval - je skrátka v niečom iný. Pokiaľ táto názorová inosť nevedie k zbytočným konfliktom - platí pre obe strany - tak mi to nejako zásadne nevadí. Rozhodne sú mi jeho príspevky milšie, ako napríklad Lubošove bláboly, ktorými sme tu zahlcovaní denne nespočet krát, no a keď ešte aj takýto človek sa tu začne cítiť byť kompetentný niekoho poučovať, rozmýšľam, kam sme sa to dostali... :|

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Erik » 07 Feb 2008, 01:48

Mojžo napísal:Ergo_sum: Ty si pňak :lol: :lol:

Takže keď prídeš na heavy-metal fórum a napíšeš "Metal je chujovina, hip-hop šupuje nado všetko" ...
...tak čakáš že budú ľudia reagovať "Je to diskutovateľné, je to samozrejme Tvoj názor no skúsme sa o ňom porozprávať"

Čo si? :) LOL som sa zasmial. Divný si veľmi.

Tatra šupuje. Dnes som sa venoval jednej, cez víkend sa budem druhej. Veľmi dobré autá
Mojžo, aké autá okrem 613 si este vlastnil? Vobec to neber ako podpichovanie, len ma to zaujima...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Luboš » 07 Feb 2008, 01:55

Ondreji, zrovna ty jsi jeden z těch posledních, kdo by si tu mohl dovolit vůbec nějak moralizovat. Stačí, když si Ergo_sum nebo kdokoliv jiný vyhledá tvé starší příspěvky (třeba zadáním klíčkového slůvka na čtyři) a věřím, že se nebude stačit divit! Tak se při tom rozmýšlení zkus také trochu zamyslet nad sebou samým, třeba ti to prospěje. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Erik » 07 Feb 2008, 02:51

Ergo_sum napísal:Roman: ak to dobre chapem tak chybu som urobil len ja a vsetci co ma urazali mi vlastne chceli len dobre svojou radou... Ak sa prisposobim a uznam ze ste starsi, skusenejsi a mate vzdy objektivnu pravdu, tak ma prijmete medzi seba...

Moja odpoved je NIE

Ak medzi seba nedokazete prijat cloveka co ma iny nazor a s toho vychadzajuci postoj je to smutne... Len ludia co prinasaju kontraverzne nazory a postoje su prinosom.

Ach, Pane,

Ochráň ten spolok čiernych duší
tú bandu psov čo každá doba má
veď štekali len preto lebo každý mlčí
a umierali preto že je stále tma

Ó, odpusť Bože odpusť rebelom
za to že prišli na tento svet zmeniť
čo bolo včera predvčerom
ach pane odpusť rebelom...
Ergo, to ze mas este tu silu reagovat na niektore prispevky- to Ta obdivujem.
Raz som sa s jednym mojim znamim bavil o veteranoch- kedze vedel ze robim tak trochu do Tatier mi povedal ze uvazoval o 613- ke, no ze by si ju nekupil koli tomu ze je problem s dielami- to nieje az take prekvapujuce, ale nasledne dodal ze by problem nebol v tom zohnat diely, ale problem je v ludoch. Dolozil mi to aj konkretnou skusenostou ked bol u jedneho dotycneho pozerat nejake diely ktoremu dobreze musel zaplatit aby mu ich vobec ukazal, pomer cena/stav- neskutocne... a zlaty klinec: ked vytiahol fotak ze si to nafoti, hnal ho z dvora so slovami ze co si to dovoluje.
Tatra bola vzdy nieco viac a ludia ktori ju vlastnia (cest vinimkam- poznam vela ferovych tatrovakov s ktorymi sa da bavit na urovni- ved vy viete ktori to ste- z ciech, moravy aj zo slovenska... ) si to myslia do dnes a podla toho sa aj spravaju. Existuje na slovensku vela takychto for fanusikov inych znaciek, no na ziadnom z nich sa nepreberaju take "duchaplne" temy ako na tomto. V poslednom case sa tu neprebera uz nic ine len strety nazorov a stale dookola to iste... Niektori sem uz ani nechodia co mi je luto, alebo mozno aj chodia, ale nemaju potrebu reagovat na niektore duchaplne prispevky niektorych jedincov... Takze sa zamyslite pani nad tym ze kam chcete aby to vsetko smerovalo... Zatial sa to dobrym smerom neubera...

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa ondrej » 07 Feb 2008, 08:31

Luboš napísal:Ondreji, zrovna ty jsi jeden z těch posledních, kdo by si tu mohl dovolit vůbec nějak moralizovat. Stačí, když si Ergo_sum nebo kdokoliv jiný vyhledá tvé starší příspěvky (třeba zadáním klíčkového slůvka na čtyři) a věřím, že se nebude stačit divit! Tak se při tom rozmýšlení zkus také trochu zamyslet nad sebou samým, třeba ti to prospěje. :roll:
Luboš, som rád, ak študuješ moje príspevky, možno sa z nich niečo na teba aj nalepí :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: A teď trochu Tatranostalgie, aneb nikdy se nevrátí......

Príspevok od užívateľa Mojžo » 07 Feb 2008, 08:39

Erik: Opel Omega 2.0i A r.v. 1988, zdedenú po otcovi
Teraz Opel Omega B 2.0i 16V Caravan r.v. 1998

Presne toto, akurát tam nemám takéto kolesá, inak identický voz
http://test-drive.automedia.bg/images/n ... 997_Eu.jpg

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných