Setkání v Brně

Diskusia o stretnutiach


Ambiciózní tajemníček

Setkání v Brně

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 29 Nov 2006, 09:34

Protože se nám tu objevuje docela dost lidí z Brna ať už nových nebo už zkušených přispěvatelů, se kterými se osobně neznáme a protože už tu ta myšlenka několikrát zazněla, dovolím si otevřít diskusní vlákno na téma setkání lidí z Tatraportálu v Brně.

Představoval bych si (řekněme po vzoru Pražáků) nějaké posezení ve vhodné restauraci/kavárně některý prosincový večer. Třeba středa by z mého pohledu nemusela být špatná. Pátek a víkend bych nevolil, protože jednak jsou hospody plné pitomců, kteří neumí chlastat tak, aby druhý den mohli jít ráno do práce/školy a potom (jestli jsem správně pochopil), akce by se mohla týkat i lidí, kteří jsou v "metropoli" jen přes týden (třeba na kolejích) a na víkendy jezdí domů nebo si nehodlají (byť v Brně) narušovat rodinnou pohodu víkendových večerů.

Tedy pány, kterých se to týká, bych prosil, aby sem napsali svoje připomínky nebo návrhy k výše uvedenému.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 29 Nov 2006, 10:36

A.T. Suhlasim, prisiel by som. A pripomienky nemam- Myslim ze stretnut sa cez tyzden je dobry napad...

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Re: Setkání v Brně

Príspevok od užívateľa čadík » 29 Nov 2006, 11:11

Ambiciózní tajemníček napísal: Tedy pány, kterých se to týká, bych prosil, aby sem napsali svoje připomínky nebo návrhy k výše uvedenému.
Dámy jsou předem vyloučeny? Ono by třeba i nás přespolní zajímalo, jak to s nima a Tatrama doopravdy je...
A pokud my přespolní zrovna náhodou budeme v tu dobu křižovat republikou, tož našlo by se taky pro nás místo na krátké spočinutí, postavení své skleničky, případně talířku... ??
P.S. Slovník česko-hantecky s sebou?

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 29 Nov 2006, 11:59

O žádné dámě nevím, počítal jsem s lidma, kteří se tady projevili na portále. Jedna se tady nějaká možná mihla, ale ta se na live setkání nezatvářila, tak s ní dál nepočítám. Už se tady nad tou mojí diskriminací a ohavnou nekorektností pozastavoval Ondrej. Ale já už jsem holt takové hovado, s tím nic nenaděláte.

Jestli se najde místo, to bude záležet na konkrétním podniku a jeho majiteli, já tam budu jako ostatní jenom hostem. Salonek rezervovat asi nebudu, protože nevím, kolik lidí přijde.

Slovník možná spíš Česko-Slovenský (viz Erikův příspěvek), pokud tam budu já, tak se budu snažit mluvit natolik česky, aby mi bylo rozumět.

magistr P. N.

Príspevok od užívateľa magistr P. N. » 29 Nov 2006, 12:16

Ale já už jsem holt takové hovado, s tím nic nenaděláte.
¨
Konečně po dlouhé době jsi napsal něco naprosto výstižného. A pravdivého.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 29 Nov 2006, 12:39

Ambiciózní tajemníček napísal: ....Už se tady nad tou mojí diskriminací a ohavnou nekorektností pozastavoval Ondrej....
len nad diskrimináciou... :wink:

ale ak by sa zúčastnili aj Jitka s Haničkou, tak to by som sa mal zastaviť aj ja a ospravedlniť sa im, že som pochyboval o ich existencii :)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 29 Nov 2006, 13:54

magistr P. N. napísal: Konečně po dlouhé době jsi napsal něco naprosto výstižného. A pravdivého.
No a Ty jsi konečně po dlouhé době někomu vysekl poklonu. Co to? Ostatně kdybys něco podobného napsal o sobě Ty, tak by Ti to tady nikdo určitě nevěřil. A vidíš, mně se to věří.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 29 Nov 2006, 15:50

Tajemníčku,my snad máme stejnej mozek. Touhle myšlenkou se zabévám aspoň týden. já bych byl osobně pro. Co navrhuješ za knajpu? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 29 Nov 2006, 17:45

Tu v olomouci sa so mnou nikto nechce strenút? okrem ladisa a haničky je tu tatrovácke prázdno....nuž čo, hanáci...kolko to žere? šak ta to musí zožrat!, a je to hrdzavé a špatne sa zhánajú náhradnie diely...

Zdenek

Príspevok od užívateľa Zdenek » 29 Nov 2006, 19:43

No do Olomuce to mám cca 35 km, to je v pohodě... Akorát časově bych to vyděl nejdřív tak v půli prosinca, dřív asi ne... Ale jinak NO PROBLEM .-)

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 29 Nov 2006, 22:23

Pokusim sa prist a rad poznam dalsich. Tie by som to videl v priebehu tyzdna, povedzme v stredu.

Standa Dosadil

Príspevok od užívateľa Standa Dosadil » 29 Nov 2006, 23:29

Rád se zúčastním, je mi jedno, který den v týdnu.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 29 Nov 2006, 23:53

Hlásím se taky, akorát v týdnu musím dost brzy ráno o půl páté vstávat do práce, takže i když má AT pravdu se všemi těmi důvody, které pro konání v týdnu uvádí, mě by se to více hodilo fakt spíš někdy v pátek nebo v sobotu. Ale přizpůsobím se, když má člověk o něco zájem, tak musí umět i něco obětovat. Takže se mnou počítejte.

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 29 Nov 2006, 23:59

Ještě jsem zapomněl: stačí teda dát vědět kdy a kde a dojdu. Jen bych se ohledně místa konání přimlouval za nějaký solidní podnik, kde není zakouřeno a hlučno, že si lidi nerozumí půl slova.

Užívateľov profilový obrázok
Štěpán
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 17 Okt 2006, 13:12
Tatry, ktoré vlastním: T613 2/3 1977
Bydlisko: Týn
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Štěpán » 30 Nov 2006, 13:11

MarekK napísal:Tu v olomouci sa so mnou nikto nechce strenút? okrem ladisa a haničky je tu tatrovácke prázdno....nuž čo, hanáci...kolko to žere? šak ta to musí zožrat!, a je to hrdzavé a špatne sa zhánajú náhradnie diely...
To tak jenom vypadá že tu nejsou tatrováci. Sraz v Olmiku by nebyl špatný určitě bych se rád zučastnil. Do Brna to je trochu daleko.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 30 Nov 2006, 13:53

Marco 613 napísal:Tajemníčku,my snad máme stejnej mozek.
To snad ne :?
Marco 613 napísal:Touhle myšlenkou se zabévám aspoň týden
No jo, já se jí zabývám už mnoho let. Jsem taky mnoho let tajemníčkem brněnského Tatra klubu.

Souhlasím s Peldou, že by to měl být slušný podnik. Nesnáším kuřáky a hluk. Jestli Pelda vstává brzy, není problém začít třeba v šest a v osm můžeme jít na kutě.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 30 Nov 2006, 15:32

Ambiciózní tajemníček napísal:... že by to měl být slušný podnik. Nesnáším kuřáky a hluk. Jestli Pelda vstává brzy, není problém začít třeba v šest a v osm můžeme jít na kutě.
Časový rozvrh a charakter místa by mi vyhovoval. Jen čekám, zda se zde už objeví alespoň "první nástřelný" termín k jednání...

Nějaké cesty republikou mám již v pracovní dny plánované a v dostatečném předstihu by se asi daly i přizpůsobit tak, aby jsem se též zastavil: zatím žádný místní proti tomu neprotestoval a tak bych z mého pohledu navrhoval nějakou nálevnu, kde dobře a za rozumnou cenu vaří. Spojil bych to pak zcela přízemně i se svojí večeří.
Snad připomínku, že pokud bude podnik dostatečně prostorný, při více účastnících nebude problém srazit dva stoly, salonek však bývá vhodnější a operativnější... Předpokládám, že např. ve středu o něj nebude moc velký zájem. Bohužel zrovna v prosinci bývá i přes týden mnoho podnikových akcí...

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 30 Nov 2006, 17:11

No tak někdo něco navrhněte,mně je to celkem jedno. Akorát by to teda nemuselo být v pondělí,to mám taneční,tož snad pochopíte... :P

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pelda » 30 Nov 2006, 20:33

Ambiciózní tajemníček napísal: No jo, já se jí zabývám už mnoho let. Jsem taky mnoho let tajemníčkem brněnského Tatra klubu.

Souhlasím s Peldou, že by to měl být slušný podnik. Nesnáším kuřáky a hluk. Jestli Pelda vstává brzy, není problém začít třeba v šest a v osm můžeme jít na kutě.
AT, díky za vstřícnost, Tvůj návrh kvituji. Stačí říct termín a dorazím, nemám problém s žádným dnem v týdnu. Jako místo konání bych si dovolil navrhnout např. restauraci "Thalie" na Rooseveltově ul. naproti Janáčkovu divadlu. Je kousek od rohu Rooseveltky a Jezuitské, takže pěkně v centru, dopravně dobře dostupná. Do konce minulého roku jsem tam každý den chodíval na obědy (to jsem ještě pracoval poblíž) a několikrát si i sednout. Mám s nima dobré zkušenosti. Obsluha mně tam od vidění zná, pokud se tedy nezměnila, takže v případě zájmu bych to tam třeba mohl domluvit. Jo, je to tam rozdělený na kuřáckou a nekuřáckou část, v té samozřejmě nakouřeno nebývá a v kuřácké tak decentně. Hlučno tam též nebývá a pivo stojí 19,- ,je tam taky velký výběr vín. Však se přesvědčte sami na http://www.thalie.cz.

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 30 Nov 2006, 21:17

No perfektní Peldo,ten podnik vypadá velmi slušně. Tak já tady zkusim konečně nadhodit nějaký datum. Takže pánové,vyhovovalo by vám dejme tomu úterý 5. prosince? Je to jen návrh,tak se k tomu vyjádřete.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných