Bojnice 2006

Diskusia o stretnutiach


Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

?

Príspevok od užívateľa carlos » 19 Apr 2006, 19:35

neviem aký ma zmysel starať sa čo na tom fantomas zarobí,je to absolutne len jeho vec :!:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 19 Apr 2006, 19:50

Carlos: Nikto tu nerozobera ci zarobi alebo nie. Len ma zaujimalo ako su peniaze pouzite.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 19 Apr 2006, 19:54

No ak chcete fantomasa nasrat, tak za nim zbehnite den po skonceni Bojnic a spytajte sa ho kolko zarobil. Len pozor aby nemal po ruke hever z tatry a podobne zbrane masoveho nicenia...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 19 Apr 2006, 19:57

Pista: Ved to, Fantomas mi hovoril ze Bojnice byvaju vacsinou stratove alebo vyrovnane a ja len chcem vediet preco.

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 19 Apr 2006, 20:14

No to je predsa samozrejme ze najvacsie startovne budu platit auta ktorych bude najviac ... :wink:

Užívateľov profilový obrázok
fantomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 09 Júl 2004, 10:22
Tatry, ktoré vlastním: T52/30
T57b
T603
T613S
T613-3
T613-4L
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa fantomas » 19 Apr 2006, 20:39

- v minulosti /1 a 2 rocnik/ boli stratové a moc boli stratové ale to uz je moja vec, to mi nikto nezaplati.
- bohužial už sú v Bojniciach veci, ktoré musím platiť
- startovne - je vysoke je zatial bez sponzorov, som v jednani s 3 tromi, ktorí povedali že dajú peniaze, ale pokial ich nemám v ruke alebo na ucte nepocitam s nimi, ak budú peniaze na "dreve" samozrejme startovne pojde dole, robim to pre to stretnutie a nie pre zárobok, preto aj peniaze nepožadujem dopredu hoci v prihláške je to napísané - stačí ich dať na mieste, ak budem mať peniaze skor, zverejnim to tu ak až tesne konancia akcie potom na mieste budem brať menej, zajtra som v bojniciach, dneska mi to nevyšlo, a mal by som mať presne info o cenach vsetko co budem platit, ak to bude menej samozrejme pojdem so startovnym dole
- startovne je pocitane aj tak, že neviem počet akých aut pojde, po upresnení ak sa bude dat zase pojde cena dole

skratka všetko zásiví od všetkého a po akcií mi nerobí problém predložiť vyučtovanie

zatial toľko, zajtra budem mudrejši, ak sa podarí zverejním info, ak nie tak až v sobotu

jirik

Príspevok od užívateľa jirik » 19 Apr 2006, 21:34

zeptám se úplně mimo..nedávno zde byla avizovaná akce na džbáně. nemůžu ji vůbec najít v archivu :(

neví někdo kdy se koná? díky

Tominec
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 21:30
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tominec » 19 Apr 2006, 21:38

jirik napísal:zeptám se úplně mimo..nedávno zde byla avizovaná akce na džbáně. nemůžu ji vůbec najít v archivu :(

neví někdo kdy se koná? díky


http://www.tatra.clasics.net

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 19 Apr 2006, 22:05

též na http://www.tatraklub.org záložka "Akce"...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 19 Apr 2006, 22:52

Prostě si tam každý jede pokecat a odjet trasu. Já raději menší startovné a oželím plakát, značku a kapelu, ale raději vezmu dvě Tatry a naliji to do nádrže. Jestli v Bojnicích mají nějaké extrémní ceny, tak je třeba jim vysvětlit, že tam zase naopak utratíme peníze či přitáhneme lidi a ať neberou přehnaně moc za pronájmy toho či onoho. Když to jde jinde, tak proč ne i v Bojnicích? Asi to bude chyba organizace. Lednice je extrém, ale jsou i jiné akce za mnohem menší peníze minimálně na stejné úrovni.

Nakonec je to fajn sraz, tak přijedu i když bude startovné 1000 Sk, ale je to opravdu nutné?

Tomek

Príspevok od užívateľa Tomek » 19 Apr 2006, 23:36

uz je to hodne davno co jsem vedl podobnou diskuzi a nikdo nikdy nevysvetlil kam se tech 50.000 kc podelo. (prdpoklad 50 ks 613) Umime takovou akci zorganizovat za par supu a tak par nenazrancu nepodporujte. nikdy nikdo z organizacniho tymu "BOJNICE" neosvetlil kam ty prachy jdou... nikdy nikdo nenapsal ze 300 se prozralo 200 stali propagacni sunty a 400 si nechali pro sebe. proto bojnice nejezdim. jednou ze me vytahli 1000 kc, kurz 1:1 proto nemusite paltit predem a bylo to poprve a naposled. jenom mlzi ze to bylo prodelecne... a v cem? za co? kaslu na bojnice. jel bych jen kvuli te bande co dojede. vsak si to spocitejte. startovne 1000, benal 2000, utraty 1000... 5000 na vikend. nekradu... brrrr

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Apr 2006, 08:43

Na mna robia Bojnice uz dlhu dobu taky dojem "velkej, tazkej akcie" - predstavujem si ich ako takeho slona. Velkeho, tazkeho, pomaleho a neobratneho.

Treba si predsa uvedomit ze tych 900 Sk je naozaj dost - na jednej strane chce organizator aby dosli ludia s co najvacsim poctom aut ale na druhej strane chce 900 Sk za itinerar, spz, pytlik kafe a kravatu a DVD. Ano, urcite na tom bolo vela roboty, ano urcite to stalo vela casu... Ale nie je to predsa nic, co by sa robilo za ucelom zisku alebo garantovanej vynosnosti... Je to stretnutie priaznivcov. Myslim ze mnoho z nich by ozalelo sutaze ci plechove tabule, mnoho z nich by prijalo startovne 500 ci 300 Sk a peknu akciu plnu aut a zazitkov...

Akakolvek akcia sa da zorganizovat doslova za supu a Lednice su prikladom. Ucast je vzdy velka, ludia su vzdy spokojni... CK je dokazom ze za malo penazi sa da urobit taka akcia aj v SR tak preco ju neurobit ?

Fantomas, napis nam tu naklady na Bojnice ktore si zatial mal a ktore ocakavas, vymyslime s tym nieco a znizime mozno to startovne... prilakame viac ludi...

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 20 Apr 2006, 10:05

Etienne, nič v zlom, ale Bojnice a Č.K, nie sú celkom porovnatelné akcie

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 20 Apr 2006, 11:38

Zdicho napísal:AT: Tohle byl víceméně sraz T603 a mladších, tak proč z něj najednou dělat sraz veteránů?
No to snad bude vědět ten, kdo určuje ceny. Někdo se tu ptal, proč je vložné odstupňované. Napsal jsem na to tedy názor, že nejspíš chce motivovat majitele takových aut, pro které je to levnější, aby přijeli a omezit majitele takových aut, u kterých nechce, aby tam s nima přijeli všichni.
Zdicho napísal:Není ale rozdíl v ceně mezi 4,36i T700 a zrezlou chromkou:(, takže movitost majitele jde stranou.
Luboš napísal:A proč by proboha měla mít hodnota auta nějaký vliv na výši vstupného na nějakou dobrovolnou akci? Co to s tím má co dělat?
Hodnota auta? Třeba je hodnota auta nějak úměrná jeho vzhledu. Obecně se dá předpokládat, že hezčí a zajímavější auta jsou hodnotnější. A dále lze předpokládat, že majitelé hodnotnějších aut jsou solventnější. Jistě můžeme jmenovat výjimky, ale právě výjimky potvrzují pravidlo. Pořadatelé nemají moc dalších nástrojů jak ovlivnit skladbu účastníků než právě vložným.

Je otázka, zda vždy je ku prospěchu akce, aby tato byla přístupná kde-komu, aby na ni přijely masy.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 20 Apr 2006, 13:55

Stejně tam může přijet spousta negrů, kteří nezaplatí a budou okukovat ve shnilých krámech. Já se přiznám, že jsem předminulý rok přijel později a jenom doprovázel, očumoval.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 20 Apr 2006, 23:48

Milan hovori, ze nexe byt v strate, lebo predosle rocniky boli v strate. Cize logicky xe byt minimalne s nakladmi 1 k 1 s vynosmi.
Etiennovi sa to zda byt drahe (aj mne) a xe vidiet rozpocet nakladov, kvoli znizeniu mozneho startovneho.
Fantomas rata mozno do toho aj naklady, ktore su jeho rezijne (benzin tam a spat, ktory suvisi s jeho vybavovanim vopred).
V kazdom pripade, bude to tak vzdy, komu sa nepaci nech nejde?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 20 Apr 2006, 23:56

Sedo: Kolko litrov benzinu sa da kupit za 40x500 Sk ? 526 litrov. Nevedel som, ze Fantomas lieta na kolose :-)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 21 Apr 2006, 00:14

Já sice nepřijedu z jiných důvodů, ale také by mě trochu zajímalo, jak může být sraz s tak vysokým "startovným" ještě ztrátový?

Užívateľov profilový obrázok
fantomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 09 Júl 2004, 10:22
Tatry, ktoré vlastním: T52/30
T57b
T603
T613S
T613-3
T613-4L
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa fantomas » 21 Apr 2006, 22:10

vidím, že každý len kritizujete a nič nepomôžete. čítajte poriadne čo som napísal. sú určité veci, ktoré jednoducho musím zaplatiť či sa mi páči alebo nie.
napísal som že aj budú sponzori alebo dohodnem lepšie podmienky, cena pojde dole.
už teraz viem, že cena pojde dole, o koľko to budem mať potvdrdené zajtra večer. tak zatiaľ nebudem hovoriť. je to dosť potešujúce i kedy som rad ešte cenu znížil, ak by som vedel počet ludí /aut/ ktoré prídu a budú registrované /zaroven aj typy/ zase môžem znížiť cenu, lebo budem poznať výšku financií ktorá bude k dispozícií.
Cena bola teraz stanovená na základe minuleho roku a navýšena o infláciu.


ETIEN porovnávaš 2 rôzne akcie ako napísal roman, určite si na dlhé cesty nechodil sám a pomáhali ti miestny. ak chcem dodržať všetky zákonom stanovené veci, čo aj po "prusery" v roku 2003 musím, musím do bojníc a prievizde vycestovať niekoľko krát, teraz to zatiaľ bolo 3x a ešte min. 1 cesta ma čaká. i ty si písal, že si bol v strate, prečo ? prečo nerobíš další ročník ?

K ubytovaniu :
ceny : 1- ložková izba -- 490 sk
2- lôžková izba -- 790 sk
3- ložková izba -- 990 sk
4- lôžková izba -- 1190 sk
ceny posledných 2 boli upravené. Majiteľ prislubil ešte aj zľavu z tejto ceny pokiaľ daný človek bude ubytovaný 2 noci. a bude naplnený predpokladaný počet ubytovaných. Zľava by mala byť vo výske 5 - 10%

rezervácia ubytovania :
- podľa nejakých predbežných info prípadných prihlášok som rezervoval 8 dvojložkových izieb, 3 jednoložkové a 3 - 3 lôžkové
na 100% sú z toho rezervované nasledovne :
- 2 - etien
- 2 - carlos
- 2 - ja /fantomas/
- 3 - jirka jirout
- 1 - ondro
- 2 - zolo
ostatný len hovorili že prídu ale zatial nemám v žiadnej forme prihlášku



sedo dík za podporu

ja toto celé robím že to zatiaľ chcem robiť, ale zase nechcem všetko platiť sám stačilo prvé 2 ročníky, bohužial slovenský podnikatelia sú trocha nenažraný kopec veci by mohli pri takejto akcií lacnejšie ako prestíž ale škoda sa k tomu vyjadrovať. Bojnice by ináč neboli, keby mi s tým nepomohla aj p. Dadíková /mojžová teta/ jej veľmi pekne dakujem, ak by malo byť všetko bez nej inými kanálmi myslím že sa nedoplatíme a potom by sa nič nekonalo.

info o cene ako som písal, že pojde dole dám zajtra večer, mám stretnutie s jedným sponzorom, ktorý je 100% ale ešte nepoznám sumu ktorú je ochotný dať. ale myslím si že výsledok aspon trocha poteší.

Užívateľov profilový obrázok
fantomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 09 Júl 2004, 10:22
Tatry, ktoré vlastním: T52/30
T57b
T603
T613S
T613-3
T613-4L
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa fantomas » 21 Apr 2006, 22:21

tak ako píše ZDICHO

Bojnice - sú známe turistické miesto a majú tam extrémy a ked som sa pokúšal osloviť ešte na začiatku iné mesta nemali záujem.

A ešte raz dakujem za pomoc mojžovej tete bez nej by sa to nekonalo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných