Vtip roku

Každý ma nejaký ten príbeh so svojou Tatrou a záleží len na ňom, či sa o neho podelí...
Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Vtip roku

Príspevok od užívateľa Eda » 20 Mar 2005, 00:38

1025. Dopis panu prezidentovi (245). (Přijal Ivo A. Benda) 19.4.2000.

Místo: Česká lípa.

Vážený pan prezident České republiky

VÁCLAV HAVEL

Dělostřelecká 1

Praha 1

110 00



Věc: Informace o stavu této společnosti a možnosti řešení (6 stran)



Vážený pane prezidente,

Rozhodl jsem se Vám předat některé klíčové informace o stavu naší společnosti, a to ve spolupráci s Aštarem Šeranem a řadou dalších Vesmírných lidí Sil světla. Protože mi není jedno, co se zde děje, a také, co se bude dít.

Společnost pozemské civilizace včetně naší malé země je rozsáhle zamořena Temnotou – ovládacími systémy Sil temna, kde nejvíce jsou v povědomí kromě negativních pozemšťanů také ještírci (šedivci) – negativní mimozemšťané, které si pozemské lidstvo svým protizákonným jednáním a neláskyplným životem přitáhlo z Vesmíru. (Ti jsou ale ovládání dalšími negativními entitami atd.). Celé organizace států, institucí a dalších organizací včetně mnohých církví na planetě Zemi jsou zcela prolezlé OVLÁDACÍMI PROGRAMY Sil temna, které NIČÍ OD ZÁKLADŮ TUTO SPOLEČNOST a vedou ji zániku v nejbližších několika desítkách letech. Není mi toto jedno, a proto Vám o tom píši, a nejenom to. Pracuji s řadou přátel, především s Vesmírnými lidmi na tom, aby se společnost buď vysvobodila, anebo se zachránilo pro budoucí společnost maximum, co zachránit lze. Mám na mysli planetu Zemi v 1. případě, dále za druhé část obyvatelstva, a to co nejvíce lidí, a dále co největší část přírody na planetě Zemi. Postup je následující:

Zpracovávám a šířím důležité informace od Vesmírných přátel Sil světla

všemi způsoby, které přichází v této společnosti v úvahu, ale nenásilně.

Jsem na tuto práci od Stvořitele našeho milovaného vybaven všemi potřebnými schopnostmi, a ty využívám zcela ve prospěch záchrany planety Země a její společnosti.

Mohu říci, že za pouhého 2,5 roku již máme hmatatelné výsledky, tj. většina lidí v české a slovenské republice již má informaci o Vesmírných lidech a o těchto problémech. Hodně jsme ještírkům nabourali jejich marketing, a to vlastním odhodláním, citem, láskou, nezištností, ale také velkou pracovitostí s orientací na výsledek.

V další fázi je hodně důležitý Váš postoj k této věci, neboť Vy odpovídáte za tuto zemi (já nikoli), a tedy i Vaše životy v budoucnu si zvolíte nyní tím, jak zvládnete poslání, které jste si před tímto Vaším zrozením dobrovolně vzal před Stvořitelem naším milovaným. Nepochybuji o tom, že už jste přišel během posledních let na velké nedostatky tohoto systému (něco jsem od Vás slyšel), který zde s Vašimi kolegy ve vládě budujete. Je to ale stát, který je sem dodán ještírky, Státem démonů (viz “Kristus odhaluje Stát démonů, jeho přisluhovači, a jeho oběti”), ovládací systém lidí, zaměřený na okrádání jejich energie. Máte volbu, zda v tomto budete pokračovat (a tedy pracovat i nadále pro Temnotu), anebo se zaměříte na vysvobození obyvatel cestou lásky a pozitivního myšlení a jednání. K této 2. variantě jsem Vám nápomocen, ale nejen já, ale také Vesmírní lidé Sil světla pod vedením Stvořitele našeho milovaného. Mají všechny informace, jak toto zvládnout, neboť jsou v kontaktu se Stvořitelem prvotním všeho a všech, a hlavně pro něj s láskou pracují. Vůbec je nepodceňujte, jejich možnosti, schopnosti a duchovní potenciál jsou obrovské, mnohem větší než Sil temna, záleží ale na Vaší vůli svobodné. A Stvořitel chce ZACHRÁNIT TUTO PLANETU A TAKÉ JEJÍ OBYVATELE, JAK LIDI, TAK PŘÍRODU.

Máte možnost využít uspořádání fyzického kontaktu s Vesmírnými lidmi Sil světla na některém z míst, např. letiště v České republice, a takto spolupracovat na záchraně všeho, co lze ještě zachránit. Chtěl bych Vás ujistit, že bez pomoci Vesmírných lidí nemáte ani Vy, ani já, ani nikdo jiný, žádnou šanci se dostat z ovládání Sil temna.

Máte ještě možnost (ale času už je minimum) si sám napravit svoji duchovní bilanci plněním si svého poslání, a tím si zvolit mnoho následujících životů (inkarnací) v civilizacích Sil světla vyšších stupňů, než je tato společnost na planetě Zemi ve 3. dimenzi. V opačném případě to jsou životy v tělech přírodních národů kmenového uspořádání, anebo dokonce přímo uvnitř Sil temna (závisí to na výši duchovních škod, které jedinec provede), jak jen si zvolíte, stejně, jako každý obyvatel této planety Země ve 3. dimenzi. Je to svobodná volba, nikdo nemůže říci, že nevěděl, neboť dnes vyjímečně na krátký okamžik ve 3. dimenzi mají lidé snadný přístup k informacím (umí číst a psát, média, internet a počítače atd.), a tím si volí své další tisíce životů.

Dávno jsem připraven se s Vámi spojit v této věci, a čekám, zdali se rozhodnete pro alternativu záchrany planety. Žádná 3. cesta zde neexistuje, i když vím, že pro pozemšťany jsou “3. cesty” velice populární, ale to je falešný sebeklam.

Vás, ale také všechny obyvatele s nesmírným zájmem a láskou pozorují a studují tisíce civilizací Sil světla (v naší Galaxii je to 2 milióny civilizací po Vysokou radou a další 3 milióny civilizací přidružených). Pomáhají tam, kde je pomoc přijímána, ale nezasahují, neboť to by porušili Kosmické a Vesmírné zákony.

Můžete se spolehnout jen na vlastní otevřené duchovní srdce, odkud k Vám promlouvá Stvořitel náš milovaný, ale také Orton, duchovní ručitel naší Galaxie, člen vysoké rady v Petale. Nespoléhejte se na vědce a jim podobné, jsou to loutky, prázdné figurky.

Můžete se sám spojit s bytostmi Sil světla dle Vaší svobodné vůle, podmínky spojení znáte z mé knihy “Rozhovory s poučením od mých přátel z Vesmíru”. Kdykoli můžete, dokud ještě je čas.

Chtěl bych Vás touto cestou také požádat o sponzorství ve věci tisku 3. dílu knihy a také překladů sdělení do především anglického jazyka. Dnes zde máme téměř celý 1. díl této knihy přeložen a je k dispozici zdarma na internetu komukoliv na této planetě Zemi.

Velmi bych uvítal možnost se s Vámi setkat a osobně si o těchto věcech pohovořit. Váš život nebyl jednoduchý, ale to byla jen příprava na Vaše poslání, nic jiného. Vaše nemoci (a to platí pro každého člověka zde na Zemi) jsou Vám zpětnou vazbou ve Vašem rozhodování. Proto si důvěřujte, některé poslední Vaše kroky se mi líbí.

Znovu Vám chci zopakovat, že máte všechny schopnosti a možnosti tuto situaci zvládnout, neboť Stvořitel nám nedává úkoly a poslání, na které nemáme ani síly, ani schopnosti.

Důležité je VYSÍLAT LÁSKU, a v tom Vám nikdo nemůže zabránit, nenechat se ovládat a ovlivňovat Silami temna, a především NECHAT SE VÉST STVOŘITELEM, kterého máte v SRDCI.
Přeji Vám hodně sil a vůle k nápravě toho, co se nezvládlo, a k vysvobození této společnosti a k záchraně planety Země, a těším se na případnou spolupráci.
Ani já, ani Vesmírní lidé nemají žádné nečisté úmysly, nekalkulujeme a neplánujeme. Jsme upřímní a takoví budeme vždy.

S láskou vám tyto řádky předal Váš přítel, Ivo A. Benda, společně s Aštarem Šeranem, velitelem Velké vesmírné flotily a vysokou duchovní bytostí.


Věřím, že jste obdržel důležité obrazové informace mého 2. videa (4 hodiny, mj. denní přelety lodí našich přátel Sil světla) a CD s naším internetem.

Přílohy: Aktuální sdělení 1000, 1001, 1009.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 20 Mar 2005, 08:43

Ááááá :) :) :)
Vesmírní Lidé!!
http://www.vesmirnilide.cz/

Plakal som, smial sa, padal na zem, keď som brúzdal ich stránky.

Na podvečerné ROFLovanie dokonalé :-D

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 20 Mar 2005, 09:22

toto neni moc pre nas, zakazuju mat viac ako jedno auto :D

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 02 Máj 2005, 22:52

astarov bilbord
:) :) :)
Prílohy
astar_adv.jpg
(70.46 KiB) 492 stiahnutí

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Máj 2005, 08:53

To je pri nivach ? SILA !

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 03 Máj 2005, 15:04

Chcem byť ako Aštar Šeran kokšo

palo12

Príspevok od užívateľa palo12 » 03 Máj 2005, 16:26

ja som vlastne astar seran a ako velitel vesmirnej floti 10 milionov lodi budem mat svoju velitelsku seriu velitelskych tatroviek . . .
takze oddnes nie vesmirne lode ale pozemske tatry sa stavaju nasim cielom podriadeny moji. . .

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 03 Máj 2005, 19:53

Poznam, poznam. Najlepsie je si na ich strankach stiahnut prednasky. Tolko LOLiek jak sfina. Ó môj vesmírny pane, samozrejme, že pôjdem s Vami na vesmírnu loď.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 08 Máj 2005, 23:15

a dalsi na hlavnej stanici
Prílohy
vl.jpg
vl.jpg (98.85 KiB) 6371 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 17 Apr 2006, 23:25


Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 17 Apr 2006, 23:44

Já na to nemám nervy :-(

Užívateľov profilový obrázok
MartinD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 14 Máj 2005, 17:54
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Klimkovice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MartinD » 17 Apr 2006, 23:45

škoda mluvit :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 18 Apr 2006, 08:55

Doporučuji až do konce:)

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 18 Apr 2006, 20:50

Skúšal si niekto otvoriť srdce a myslieť na nich? By ma zaujimalo či nadviazal telepaticky kontakt aspoň :?: :wink:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných