D.P. = kousak

Návrhy na vylepšenie Tatraportal-u
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

D.P. = kousak

Príspevok od užívateľa etienne » 24 Jan 2005, 11:23

D.P. stale Ta este bavi prispievat pod 2 nickmi ? Vyber si ktory zrusime :-)

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 24 Jan 2005, 12:41

zaujímavé štvor jediný človek,rozštvrtená osobnost,pred kým sa sxovávaš?/enrique,rené,koušak,power,dp???/alebo rozpetená?/

D.P..

Príspevok od užívateľa D.P.. » 24 Jan 2005, 13:44

Teraz už sa musím ozaj zasmiať aj ja...

Koušáka nechajte tak ten je úplne v pohode a len mi pomáhal oskenovať tie obr. a poslal ich tak ako som mu kázal čiže najskôr sa anonymne prihlásiť ako D.P.. a potom ich odoslať.

No a Power? To je tiež smiešne. To je môj kamarát zo Žiliny a prihlásil sa sem len preto že tie turbá mali taký veľký ohlas nakoľko on s nimi zažil v minulosti niečo podobné ani neviem kde!!!!!!!!!
On sem už pravdepodobne nič nenapíše lebo ho to vôbec nezaujíma čítať niektoré príspevky.

A Koušáka naozaj nechajte na pokoji lebo ja to niesom, a myslím to vážne. A nemám dôvod nepriznať sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 24 Jan 2005, 15:47

To je dobré, teraz budem vystupovať ako duch... :lol: :lol: :lol:

D.P..

Príspevok od užívateľa D.P.. » 24 Jan 2005, 15:50

Nedá mi to ale musím pokračovať lebo teraz nejde o mňa ale o človeka ktorý sa nebál dať do súvislosti svoje meno s tým že ma pozná a pomáhami a aj keď som ho varoval urobil to.
Ale aj tak sa cítim maximálne za to zodpovedný a preto chcem všetkích ktorí tak radi hľadajú "senzácie" poprosiť aby Koušaka vynechali z narážok na moju osobu!
Ten chalan vám nikdy nič zlé neurobil a ani nepovedal tak sa nad sebou zamyslite (platí to len pre ... oni už budú vedieť)

Ďakujem :!:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných