Navrhy na vylepsenie

Názory na tatraportal.sk
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Navrhy na vylepsenie

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2004, 09:24

Rad by som sa opytal ci ma niekto nejaky ten navrh na vylepsenie diskusie, alebo stranky... nehovorim ze ich urobim hned, casu je malo, pytam sa z dlhodobeho hladiska.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 21 Júl 2004, 13:08

Na diskusiu som si zvyol a javi sa mi dobra, len pri obsahu fora by som dal nieco podobne ako na hlavnej stranke (vypis poslednych prispevkov, alebo si moznost zvolit za posledne ... pribudli prispevky). Vydim len posledny pridany prispevok a nevydim, ci je v tej sekcii aj nieco ine nove bez toho aby som ju navstivyl.

A na stranke:
Ak by niekto rad pisal clanky (na rozne temy od typy a triky az po tuning a ...), mozno by sa to uzivilo. Nieco ako bolo kedysi na Tatrawebe.

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 21 Júl 2004, 14:42

mne osobne, i ked mozno nemam co do toho hovorit, alebo najmenej hovorit, pretoze som tu asi najkratsie zo vsetkych a este neregistrovany... ale mne sa nepacia na hlavnej stranke v lavom a pravom hornom rohu take kostrbate nahlady roznych typov tatier , ak maju byt kostrbate, radsej nech tam niesu, radsej nech je tam fixny jeden pekny obrazok ako pat skaredych kostrbatych... ale inac stranky sa mi v celku pacia...

603

Príspevok od užívateľa 603 » 21 Júl 2004, 14:51

a este som zabudol... alebo som to tu len mozno nenasiel... chyba mi tu nieco ako galeria... proste by som napisal clanok ako a kde som tatru kupil, foto v akom stave, v akej hlbe sa urobila renovacia, co som kde zohnal az po final.... aby si navstevnici stranok a fanusikovia tatry vedeli urobit obraz o co vlastne ide pripadne sa kontaktovat na majitelov a rozne konzultovat.. zaroven by to bolo nieco ako kartoteka majitelov nielen na slovensku.. myslim ze by ludia mali vediet ze udrzivat tieto auta v kondicii je aj niekedy pracne, co by bolo dolozene i fotografiami.. a ze majitelia tychto aut su viac ako len majitelia.. ale su to ludia co napriek vsetkemu zotrvali s tatrou, a ta sa im pekne za to odplaca...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Júl 2004, 16:15

Ahoj,

co sa tyka obrazkov a kostrbatosti PLNE SUHLASIM. Ono ked som to tu spustal som daval najvacsi doraz na to aby to islo a aby tu aj nieco bolo myslim ze sa mi to z casti podarilo... Urcite ich casom vymenim za ine, krajsie.

Co sa tyka obrazkov a galerie majitelov, PRIPAVUJEM nieco take... Jednoducho nieco ako rubrika MAJITELIA... Nejake zakladne fotky uz mam, takze nemal by to byt az taky problem...

Martin

Videa

Príspevok od užívateľa Martin » 09 Sep 2004, 11:56

Líbí se mi videa, prospekty a články z tisku, které tady je možno stáhnout, jen tak dál chlapci.

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

nápad

Príspevok od užívateľa carlos » 27 Nov 2004, 20:41

ja mám iný nápad vytvorme rekord v počte prihlásených učastníkov na stránke ,zadajte niekto termím,etienne dúfam,že to nespadne (-:

Chapman

Príspevok od užívateľa Chapman » 28 Nov 2004, 01:00

Carlos:to je celkom fasa nápad,ale nebudú tam asi všetci,ktorý by chceli,lebo každý ma prístup k netu iný-dosť ludí z roboty,ale niekto až po práci a niekto až večer... Ale bolo by to bohovské 8)

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Nov 2004, 09:57

Carlos: Posledny rekord je relativne cerstvy:
Najviac tu bolo súčasne prítomných 16 užívateľov dňa Po, 15 Nov 2004 15:12

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

-

Príspevok od užívateľa carlos » 28 Nov 2004, 10:59

etienne viem,ale to bolo náhodné

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 29 Nov 2004, 09:13

myslím, že portál si získava stále väčšiu popularitu, dokonca aj medzi bratmi Čechmi :) ...
aspoň ja sem chodím niekoľkokrát denne, škoda len, že poobede je aktivita prispievateľov vždy nižšia ..

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 29 Nov 2004, 09:37

Ano portal ma stale vyssiu navstevnost. To ze mnoho ludi neprispieva poobede je podla mna sposobene akymsi "vycerpanim" v praci ktore sa potom spoji s mensou chutou pisat do fora...

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

...

Príspevok od užívateľa carlos » 19 Dec 2004, 12:22

etienne skús sa pozreť na kalendár mien,nejako to nefunguje dnes je judita,zajtra dagmar,mne to nevadí,ale poriadok musí byť :lol:

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

!!!!!

Príspevok od užívateľa carlos » 19 Dec 2004, 12:23

beriem speť ,už to funguje :idea:

Branko

Rozhodne zjednodušiť!

Príspevok od užívateľa Branko » 23 Sep 2005, 21:54

Je toho veľmi veľa čo by sa fakt mohlo zjednodušiť,no písať o všetkom sa mi vážne nechce!Ak má správca záujem môže mi brnknúť na 0905/659 508.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 23 Sep 2005, 22:04

No a mám se to zase nechce poslouchat a pamatovat si to... Tak až se naučíš psát na klávesnici více jak jedním prstem, tak se ozvi a budeme vylepšovat... :wink:

Mluvím tedy jenom za sebe, ne za Etienna, ale také jsem se podílel na tom "zesložiťování", ale vždy to mělo racionální důvody a účel to plnilo...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 24 Sep 2005, 06:59

Branko: Sorry ale telefonaty a sukromne navstevy u navstevnikov nerobim. Treba napisat co konkretne sa TI nepaci, prediskutuje sa to a ak bude viacero ludi Tvojeho nazoru tak sa to zmeni/urobi. Bolo uz mnoho veci ktore sa takto vylepsili ci spravili...

Užívateľov profilový obrázok
sqad
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 18 Feb 2006, 16:42
Tatry, ktoré vlastním: T603 r.v. 75
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sqad » 13 Mar 2006, 21:14

rád by som sa spýtal (aj keď to veľmi nesúvisí s touto témou) či by bolo možné dať dokument o designerovi Václavovi Královi vo videách do nejakého prijateľnejšieho formátu; alebo link na nejaký progam ktorý to spúšťa. ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 13 Mar 2006, 22:16

sqad: konverze RM do neceho smysluplneho neni technicky jednoducha.
Ja prehravam RM v mplayeru ( http://www.mplayerhq.hu ), ale klikosum muze pripadat uzivatelsky neprivetivy.
Alternativy na M$ Windoze samozrejme jsou:

primo RealPlayer ( http://www.real.com nedoporucuju - je to pekne hnusnej spyware), po instalaci je vsak velmi pravdepodobne, ze se Ti to video prehraje bez dalsich problemu

RealAlternative http://www.free-codecs.com/download/Rea ... native.htm by mela byt pouzitelna instalace RealMedia kodeku.

prdoš

Príspevok od užívateľa prdoš » 13 Mar 2006, 23:05

Ja mám takú malú pripomienku. Na hlavnej stránke, kde je prehľad aktuálnych horúcich tém, je čas a dátum(u posledného príspevku). No a čas je o hodinu dopredu. :?:
Aspoň dúfam, že sa neposúval čas. :D :D :D :lol: :lol:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní