Proč Proč PLUS ???

Názory na tatraportal.sk
Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 22 Júl 2008, 20:11

D.A. napísal:Díky Etienne, už to chápu. Takže Luboš našel nějakou "díru" v nové verzi, tu jsi opravil a je to OK. ("Předřazením" jsem myslel dodatečné vložení jeho příspěvku z "Proč PLUS" na první místo v tématu "Proč Proč PLUS".)

= = = = = = =
<A teď privátní vysílání JENOM pro Erga ( ;-) )>:
Jasně, za tímto spiknutím stojí titíž zednáři, jako za tajemným rytířským cechem TAKS. Luboš by ti povyprávěl.
<Konec transmise, děkuji.>
= = = = = = =
toš, AGENTOM treba veriť :mrgreen:

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa ladis » 22 Júl 2008, 21:46

Perun ochraňuj, abych se tlačil na vaše pískoviště, ale jdouce kolem, nedá mi to srovnat dva výroky
Pon, 21 Júl 2008 21:13 etienne napísal:TATRAPORTAL NIEJE SPONZOROVANY, MA LEN VDAKA FIRME ATLANTIS HOSTING ZADARMO TO JE VSETKO !!!!!!!!!
a
Štv, 08 Nov 2007 12:33 etienne napísal:s radostou oznamujem, ze od dnesneho dna ma Tatraportal.sk sponzora.
viz. http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... 55&p=57064

Chápu, slovíčka... Tatáž věc se jmenuje jinak. Skupina Plus je mi ukradená a donedávna jsem ani nevěděl, že něco takového existuje. Ergo asi reaguje zbytečně dramaticky, ale "proti" němu stojí lidé, kteří vědí, neboť sami členy této skupiny byli. Asi všichni známe ten divný pocit, kdy se (byť bývalí) členové (byť zaniklé) skupiny vyvolených se schovívavým úsměvem dívali na plebs se slovy, že přece o nic nešlo. A ono zrovna tady fakt o nic nejde, ne? ;-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 22 Júl 2008, 21:58

A jde snad o neco??? Neco me uniklo?

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa ladis » 22 Júl 2008, 22:04

Nejde Miloši, vždyť jsem to psal. Jen jsem nabídnul jedno z vysvětlení odkud vzal Ergo informaci, že je TP sponzorovaný.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 22 Júl 2008, 22:29

ladis napísal:Perun ochraňuj, abych se tlačil na vaše pískoviště, ale jdouce kolem, nedá mi to srovnat dva výroky
Pon, 21 Júl 2008 21:13 etienne napísal:TATRAPORTAL NIEJE SPONZOROVANY, MA LEN VDAKA FIRME ATLANTIS HOSTING ZADARMO TO JE VSETKO !!!!!!!!!
a
Štv, 08 Nov 2007 12:33 etienne napísal:s radostou oznamujem, ze od dnesneho dna ma Tatraportal.sk sponzora.
viz. http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... fesionalny poskytovatel webhostingu.
a nasleduje temer nepodstatne....... Etienne: profesionalny poskytovatel webhostingu. Sponzorstvo je vo forme bezplatneho umiestnenia tatraportal.sk na ich servre.

to pro hnidopichy typu Érka....

Dale bylo temer nepodstatne......http://www.tatraportal.sk/forum/viewtop ... it=reklamy
Je to Google neverim ze by nevyplatili a ako som napisal klikajte len ked Vas nieco zaujima.


Etienne:Nezaraba to najmenej - uz mame prvy dolar. 20 Sk. Nieje to mozno velmi vela, ale kebyze zarobime tolko denne myslim, ze by sme mohli vyrazne podporit nejaku akciu.........
toto je pro dalsi hnidopichy tipu zapadoevropana z Polskych hranic.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Mojžo » 22 Júl 2008, 23:00

waaaaaaaa :lol: :lol: :lol: to čo bolo toto? :lol: :lol:

Obrázok

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 22 Júl 2008, 23:03

Co ty tady bratre Mao?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa miloš » 22 Júl 2008, 23:12

Treti idiot do mariase...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 23 Júl 2008, 08:18

Este ku Google - aby sme mali tu "kauzu" uzavretu - Google nakoniec nevyplatil nic, nakolko niektory z nas klikali az prilis (co v ziadnom pripade nepovazujem za zle! - dokazuje to chut pomoct) a tak nam zrusil konto. Co uz. Budme ale radi, ze mame aspon hosting zadarmo :-)

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa D.A. » 23 Júl 2008, 08:51

Teď sám nevím, jestli jsem včera stál proti, nebo pro. Asi nic z toho, většinu času jsem seděl, popřípadě ležel... (viz Ladis, Uto, 22 Júl 2008 20:58)
Jediné, čím jsem si jistý, je skutečnost, že jsem nikdy nebyl pluskař a ani erkař, zaplaťpámbu!

Co s těmi zlými kapitalisty z goooooogle, kteří naslibují a nezaplatí (příští žranici na Červenom kameni)?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Luboš » 27 Júl 2008, 00:37

Etienne, to je možná škoda, že jsi všechny ty příspěvky vymazal. Je pravda, že už ani nevím, čeho se konkrétně týkaly, ale myslel jsem, že se tu příspěvky hromadně nemažou, takhle tu vznikne jistá nekonzistence.

Já bych jako člen skupiny PLUS (stále tu ta skupina existuje!) dal souhlas s jejich zveřejněním i ostatním, já v tom nevidím problém, já jsem tam určitě žádné tajné informace nebo pomluvy nečlenů nepsal. Co vy ostatní?
Prílohy
Obr0069.jpg

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Júl 2008, 09:23

Lubos: Kazdy z tych prispevkov som presiel, mali nulovu cenu. 4x tam bol topic o zmene hesiel na plus FTP a par krat diskusia ktora nikam neviedla, aj Mojzo sa vyjadril ze boli o nicom. Nekonzistenciu nevytvoria.

Nemam problem so zverejnenim, pridal si uz screenshot asi netreba pridavat.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Luboš » 28 Júl 2008, 15:24

Etienne, odkdy ty rozhoduješ, jestli moje příspěvky a příspěvky dalších osmi lidí mají nulovou cenu??? :shock: :shock: :shock:

Třeba bychom se na tom nakonec shodli všichni, já nevím, já je roky nečetl, ale nezdá se ti, že už zacházíš hodně daleko?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 28 Júl 2008, 15:28

Viem co by som teraz odpovedal, ale myslim ze aj bez toho si to kazdy citatel vybavi sam.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Júl 2008, 15:37

Luboš napísal:Etienne, odkdy ty rozhoduješ, jestli moje příspěvky a příspěvky dalších osmi lidí mají nulovou cenu??? :shock: :shock: :shock:

Třeba bychom se na tom nakonec shodli všichni, já nevím, já je roky nečetl, ale nezdá se ti, že už zacházíš hodně daleko?
Nie si to náhodou ty, kto zachádza "hodne daleko"???Na tomto fore sa snáď ani nenajde človek, s ktorým by si neprišiel do konfliktu

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Luboš » 28 Júl 2008, 16:09

Etienne, podle mne jenom tímhle svým chováním odrazuješ další a další přispěvatele a naprosto zbytečně. Když jsem se poprvé ptal, k čemu je tu pořád ta skupina plus, tak jsem od tebe očekával nějakou slušnou rozumnou odpověď a třeba otázku na mě a odstatní členy, co máš udělat s tím skupinovým diskusním fórem. Ale tvoje reakce, stylem "vyřešeno a hotovo" a rovnou vymazání všech příspěvků bez vědomí přispěvatelů, mně tedy dostala. :?

Kecy Maďara tomu vůbec dodávají formu. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa ondrej » 28 Júl 2008, 16:58

Luboš napísal:Etienne, podle mne jenom tímhle svým chováním odrazuješ další a další přispěvatele a naprosto zbytečně. Když jsem se poprvé ptal, k čemu je tu pořád ta skupina plus, tak jsem od tebe očekával nějakou slušnou rozumnou odpověď a třeba otázku na mě a odstatní členy, co máš udělat s tím skupinovým diskusním fórem. Ale tvoje reakce, stylem "vyřešeno a hotovo" a rovnou vymazání všech příspěvků bez vědomí přispěvatelů, mně tedy dostala. :?

Kecy Maďara tomu vůbec dodávají formu. :roll:
Luboš - tebe asi naozaj niet pomoci. Ak ti dochádzajú argumenty a nepomôže ti už ani ich prekrúcanie a znásilňovanie, uchyľuješ sa k urážkam. Bol by som rád, ak by ti bol udelený BAN aspoň na pol roka za neprístojné správanie sa a trvalé rozvracanie tohoto fóra. Etienne - ber to ako môj návrh pre senát a daj tomu prosím tú správnu formu, nech všetci kritici senátu majú možnosť sa vyjadriť ÁNO - NIE ohľadom dlhodobého BAN-u pre Luboša Balcara. Vďaka...

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Stevo » 28 Júl 2008, 16:59

...
Prílohy
stfu2.jpg
do it, do it, do it

Užívateľov profilový obrázok
peterzz
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 20 Sep 2005, 22:08
Tatry, ktoré vlastním: Ex 613-3 `87,84,81,91
Bydlisko: Pod horou,v zime trochu nizsie
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa peterzz » 28 Júl 2008, 22:15

Heh,Lubos je evidentne opat vo forme.Nejaky cas bol klud az som si myslel,ze nam ochorel,ale so stupajucou teplotou stupa aj Lubosova "aktivita" :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 07 Aug 2008, 00:28

Luboš napísal:Etienne, podle mne jenom tímhle svým chováním odrazuješ další a další přispěvatele a naprosto zbytečně.
k tejto vete sa chcel vyjadrit z vlastnej skusenosti. Po tom ako ma Lubos oznacil za podvodníka ma v podstate sam odradil od toho aby som to tu s prispevkami na isty cas opustil. V tatre sa nevyznam , potrebujem rady co a ako ale aby sa do mna niekto navazal ze som podvodnik a podobne naozaj nepotrebujem. Stacilo mi to tu len tak citat a sledovat a z toho co som si uz precital naozaj obdivujem tunajsie zoskupenie ludi ze tu nadalej toleruju Lubosovu osobu , ktora si mysli ze je majster sveta a ze moze vsetko... teraz sa to netyka jeho technickych vedomosti (tie su urcite vacsie ako moje - teda ohladom tatry) ale jeho povahovych vlastnosti.... Praveze k osobe ettiena , mojza , Milosa a spol dokazem jasne prehlasit ze drzia moju mienku o tomto webe nad hladinou ....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní