Proč Proč PLUS ???

Názory na tatraportal.sk
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Luboš » 07 Aug 2008, 00:38

Můžeš mi přesně ocitovat tu pasáž, kde jsem tě označil za podvodníka? Nebylo to náhodou trochu jinak? Co si pamatuju, tak už svým příspěvkem jsi odradil mnoho lidí, aby ti vůbec s něčím pomohli a poradili, ale já jsem mezi nimi nebyl.

Mimochodem, nezdá se ti, že jsi už zase ten svůj příspěvek umístil do špatného vlákna? Tady se bavíme o skupině PLUS, do které nepatříš a nikdy jsi nepatřil a ostatně už byla skoro i zrušena.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 07 Aug 2008, 07:27

Luboš napísal:Můžeš mi přesně ocitovat tu pasáž, kde jsem tě označil za podvodníka? Nebylo to náhodou trochu jinak? Co si pamatuju, tak už svým příspěvkem jsi odradil mnoho lidí, aby ti vůbec s něčím pomohli a poradili, ale já jsem mezi nimi nebyl.

Mimochodem, nezdá se ti, že jsi už zase ten svůj příspěvek umístil do špatného vlákna? Tady se bavíme o skupině PLUS, do které nepatříš a nikdy jsi nepatřil a ostatně už byla skoro i zrušena.
tak nad týmto sa stačí iba pousmiať... daj sa vyšetriť ty skupino..... :mrgreen:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 07 Aug 2008, 07:28

Paci sa mi ten trend teraz. Cokolvek Lubos napise, odpoved na to je vacsinou usmevna, mila a systemom "pis si co chces mna nerozhadzes".

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 07 Aug 2008, 07:34

etienne napísal:Paci sa mi ten trend teraz. Cokolvek Lubos napise, odpoved na to je vacsinou usmevna, mila a systemom "pis si co chces mna nerozhadzes".

tak ja sa teraz mozem s kymkolvek stavit ze ta teraz Lubos obvini ze si na svojom webe robis co chces a ze si okradac a cojaviem co este....

smutne je ze si uz dnes moze robit kazdy co chce hlavne ked sa na svojom diele ako je tento portal urcite nadrel a venoval mu vela casu..... :wink:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 07 Aug 2008, 07:36

Robo: Nech si robi co chce, ked to presiahne iste medze, moze dostat ban. To vie a preto sa drzi v uzde. Musime dat predsa priestor aj takymto prispievatelom, potom im zoberieme pristup na Tatraportal a nebudu mat do koho hnidopichovat... Vies si predstavit, aku traumu im to sposobi ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa Luboš » 12 Aug 2008, 20:57

Etienne, nestačím se divit, jak hluboko jsi klesl. :roll:

Na toho Hanáka snad nemá cenu ani reagovat, jeho příspěvky úplně přesně zapadají do koloritu zdejší upadající diskuse, házet špínu na ostatní a pak dělat mrtvého brouka, to mu jde, rychle se učí...

*Vláček*

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa *Vláček* » 12 Aug 2008, 21:02

Luboš napísal:Na toho Hanáka snad nemá cenu ani reagovat, jeho příspěvky úplně přesně zapadají do koloritu zdejší upadající diskuse, házet špínu na ostatní a pak dělat mrtvého brouka, to mu jde, rychle se učí...
No vždyť má taky toho nejlepšího učitele ne?

(Robo proti Tobě nic nemám;))

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Proč Proč PLUS ???

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Aug 2008, 21:16

Lubos, jedinym cim klesa tato diskusia su prave Tvoje prispevky.

Roba Hanaka ako zacinajuceho majitela Tatry si hned od zaciatku znechutil a zacal urazat a ponizovat. A to nepovedal nikdy taku vec ako to, ze sa mu prasi na spojku...

Namiesto vreleho uvitania dostal od Teba na hubu a o tom, ze aky to je charakter ak ma nedokonaly technicky preukaz... nebudem tu otvarat znova diskusiu o atestacii aut, ale myslim si, ze na kazdeho sa nieco najde a na Teba tiez...

A Lubos, ked som niekde klesol, tak u Teba a to je pre mna viacmenej informacia, ze idem spravnym smerom...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní