Súťaž o najväčšieho hnidopicha tatraportálu

Názory na tatraportal.sk
vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 02 Feb 2007, 23:08

asi se tam taky hodim :wink:

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 03 Feb 2007, 08:24

Ambiciózní tajemníček napísal: ....Kdo má ještě nějaký návrh, ať jej napíše sem. Uzávěrka je 8. 2. 2007 ve 24:00. Po tomto okamžiku se další nominace nepřijímají...
ja teda navrhujem všetkých registrovaných prispievateľov tatraportálu (vrátane seba, nakoľko Etienne sa k tomu nechce priznať)...inak by hlasovanie z akéhosi užšieho výberu nemalo zmysel.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 03 Feb 2007, 11:06

:lol: :lol: :lol:
Vy jste másla...ale jinak zajímavé oživení tohoto webu.. :wink:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 04 Feb 2007, 20:43

Roman Maďar napísal:No ešte mi tak napadá Miloš Bukáček, ale ten tam už aj tak je , aj ked pod iným menom :lol:
Takže já bych navrhoval Románka Maďarů,jen tak z legrace a hlavně kvůli té jeho piksle honosně nazývané AMERIKA.
Ps.: Nepřispívám,nepřispíval jsem a přispívat nebudu NIKDY pod jiným jménem.Já nejsem Naszrával!!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 04 Feb 2007, 21:51

A c to je vlastně hnida?

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 04 Feb 2007, 22:16

No ono je to Edo trochu jinak, znáš asi vaši místní úpravu, neupravené to bývalo takhle :

"Správný pilot zalétá i na vratech od stodoly"

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 05 Feb 2007, 07:19

Edo, hnida by měla být:

a) vejce od vši
b) obecné pojmenování studentů VŠ v Opavě, používané zejména v MHD

Jo, a já taky nejsem Naszrával, nasrávám se zásadně bez Z.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 05 Feb 2007, 08:39

D.A. napísal:...hnida by měla být:....
b) obecné pojmenování studentů VŠ v Opavě, používané zejména v MHD...
:lol:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 05 Feb 2007, 08:40

Ondrej: Citas si tuto diskusiu alebo ju len tak preletis ? Alebo som zbytocne 2x pisal, ze vsetkych uzivatelov do hlasovania NIEJE mozne dat ? A neviem preco by som mal prezradzat nieco co som slubil ze neprezradim :-)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 05 Feb 2007, 09:32

Ondrej to samozřejmě čte, Etienne, jinak by nám asi nemohl vyčítat, že sami čteme nepozorně. Předpokládám, že jeho návrh nebyl pokusem o mirkodušínovskou demokracii (tím, že přihlásí všechny registrované stejně vyřeší kulový, diskriminuje tím neregistrované), ale že byl zákeřným pokusem o zablokování hlasování o hnidopichovi. Zřejmě mu jde o to samé jako Tobě, totiž aby se náhodou některé slabší povahy se silnými vozy nerozrušily při pohledu do zrcadla, nastaveného hlasujícími.

A tomu chlapákovi, co se Ti schovává za sukně a nechce se férově přiznat, že nominoval Ondreje vyřiď, že přizdisráčství a gentlemanství jsou dvě na hony vzdálené věci, i když se zde na fóru přizdisráči a gentlemani často zaměňují.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 05 Feb 2007, 09:49

ondrej napísal:
Ambiciózní tajemníček napísal: ....Kdo má ještě nějaký návrh, ať jej napíše sem. Uzávěrka je 8. 2. 2007 ve 24:00. Po tomto okamžiku se další nominace nepřijímají...
ja teda navrhujem všetkých registrovaných prispievateľov tatraportálu (vrátane seba, nakoľko Etienne sa k tomu nechce priznať)...inak by hlasovanie z akéhosi užšieho výberu nemalo zmysel.
Priklanam sa k tomuto nazoru. Je to velky vyber, ale spravodlivejsi, ako ked niekto niekoho nominuje.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 05 Feb 2007, 09:54

O diskriminácii neregistrovaných sa dá hovoriť snáď iba v tom zmysle, že vlastne diskriminujú sami seba...
Ku samotnému hlasovaniu: ešte raz - voľne opakujem myšlienku z úplne prvého príspevku - podľa mňa má zmysel iba vtedy, ak budú môcť byť nominovaní všetci registrovaní prispievatelia fóra - za sledované obdobie bude môcť každý registrovaný prispievateľ dať jeden hlas tomu, komu uzná za vhodné. Výsledky sa buď po roku vyhodnotia (Hnidopich roka xxxx), alebo bude hlasovanie priebežné (najväčší hnidopich absolútne - čo považujem za lepšie), pričom po roku získa každý registrovaný užívateľ automaticky možnosť dať jeden hlas znova.
Ak to tak nejde spraviť, strácam záujem o takéto hlasovanie a nakoľko som túto súťaž vymyslel a vyhlásil ja, mám myslím právo aj svoj návrh zobrať späť, ak hlasovanie nemôže prebehnúť podľa mojich predstáv, a vôbec to nepovažujem za zákerný pokus o zablokovanie hlasovania. Týmto považujem hlasovanie o najväčšieho hnidopicha tatraportálu v zmysle môjho návrhu za uzavreté.
Ak niekto druhý chce podobné hlasovanie podľa iných pravidiel vyhlásiť (napr. o najväčšieho "přizdisráča"), môže tak hocikedy urobiť - budem mu však vďačný, ak si na to založí svoje vlákno.
Ďakujem za porozumenie (aj neporozumenie)...

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 05 Feb 2007, 10:14

Fuj :!: :!: :!: Ukázali dítěti hračku, sebrali hračku...

A já už se tak těšil, že budu mít na důchod v obýváku vystavených 30 zlatých hnidů vedle sebe, podobně jako veliký Mistr slavíky :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 26 Apr 2007, 19:05

To jsem zase něco přehlédnul:D Přizdisráč:)), asi si ten film musím zase někde stáhnout;)

Kdo teda vyhrál? Zase nikdo?:(

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 27 Apr 2007, 08:47

Nevyhrál nikdo, Ondrej tuto debatu záměrně vedl tak, aby hlasování bylo nemožné. Píšu záměrně, protože nevěřím tomu, že si nedokázal představit důsledky toho, když trvá na hlasování o všech současně a dvoukolové hlasování s nominacemi, které se jinak úspěšně používá na celém světě od náčelníka klukovských part až po prezidentské volby a osvědčilo se už ve starověku.

Jaký film máš na mysli? Přizdisráč je výraz pro člověka, o němž hovoří zejména bod 7. "manifestu".

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 27 Apr 2007, 09:03

Tak hluboký význam? :shock: Já vždy myslel, že to prostě označuje vyměšování agorafobika.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 27 Apr 2007, 13:29

Kdepak, kdyby to bylo označení pro vyměšování agorafobika, znělo by to slovo "přizdisraní".

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných