IP Ban pre Mgr. Petr Nazsrával

Názory na tatraportal.sk
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 26 Feb 2006, 19:35

Matěji, proč jsi sem nedal anketu?

BANy nejsou řešením, máme tu přece moderátory, tak ať moderují! :wink:

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 26 Feb 2006, 21:03

Ja myslím že pokial bac.Nasriávaľ neškodí spôsobom ako napr. 200 rovnakých príspevkov za sebou z odkazom na prasčiny a pod. tak ban by dostať nemal.Mne to skôr príde že každá opera má svojho fantoma,každý hrad svojho pobehujúceho liliputána vystrájajúceho rôzne huncúctva,dedina miestneho debila a tak TP má Pjc. Nakakáčavla.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 26 Feb 2006, 22:47

Som proti. Je to sice debil, ale casom ho to prejde a bud zacne pisat nieco k veci alebo sem prestane chodit.

prdoš

Príspevok od užívateľa prdoš » 26 Feb 2006, 23:00

Z pocatku jsem se nad prispevky Mgr. Nasravala celkem bavil ale musim priznat, ze postupem casu zacali od neho srset jenom neprijemne narazky na ostatni uzivatele tohoto diskusniho fora, jako napriklad na Pala. :(
Jednoduse by jsem prestal reagovat na jeho vetsinou trapne prispevky a myslim si ze casem da pokoj.SNAD!!!!!

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 26 Feb 2006, 23:03

Co takto radsej pouzit tu IPcku na identifikaciu magistra?

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 27 Feb 2006, 01:05

Panu Naszrávalovi bych BAN R O Z H O D N Ě nedávál. Lepší by bylo sehnat mu nějakou normální holku z vesnice s velkými prsy. Takto by došlo k přesunutí volnočasových aktivit od PC do ložnice. Toto opatření jsem konec konců navrhoval již na XVII. sjezdu, nicméně jsem byl těsnou většinou jednoho hlasu přehlasován právě kolegou Naszrávalem. Ale jak říkám je to cesta.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 27 Feb 2006, 06:53

škoda každého vesnického polointelektuála :cry:
Prílohy
gfgfg.JPG
gfgfg.JPG (4.67 KiB) 13578 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
koušák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 14 Dec 2004, 04:12
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603, Tatra 613-4, Tatra 148 AD20
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa koušák » 27 Feb 2006, 09:40

zdržuju se hlasovani :mrgreen:

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 27 Feb 2006, 09:53

Opravdu si myslíte, že Naszrával je úplně hloupý a pologramotný, jak se můžu v některých příspěvcích dočíst? Na většinu z vás jeho inteligence stačí. Pravda, věcná argumentace mu moc nejde, ale kdo by ji zde také čekal, že? Na portáále hodnotíte atmosféru podle toho, jestli je plný protatrováckých emocí (fotky a jejich uvzdychané hodnocení, úderná jásavá hesla, projevy bratrství a sounáležitosti).

Já jsem proti omezování přístupu sem. Problém není v Nazsrávalovi, ale ve vás. Aby urážka zafungovala, tak ji musí napřed ten, komu je určena, přijmout.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ondrej » 27 Feb 2006, 09:56

Tiež ma kedysi napadol BAN pre Mgr. Naszrávala, ale - to nič nerieši. Kto má BAN, vždy si môže zabezpečiť prístup z nejakej inej IP adresy a znova sa tu zjaviť ako pochybný víťaz.
Inak - myslím si, že Mgr. Naszrával vôbec nie je odkázaný na ten druh "zábavy", ktorý tu predvádza. Možno bol k tomu nepriamo vyprovokovaný nekritickou glorifikáciou fenoménu TATRA, čo tu niektorí predvádzajú - to ale neospravedlňuje formu, akou to robí - dá sa to robiť aj omnoho kultúrnejšie, viď napr. spôsob AT!

Najlepšie riešenie vidím teda v tom, nereagovať na príspevky, ktorých hlavným zmyslom je urážať niekoho druhého a tak sa snažiť o akési pochybné sebauspokojenie - nech ich píše hocikto. Ale túto myšlienku tu už spomenuli viacerí...

A pre Mgr. Naszrávala - v mnohom máte pravdu, poukázali ste dosť nekompromisným spôsobom na rôzne neduhy tejto "záujmovej komunity" - potiaľ je to v poriadku. Rozhodne však odsudzujem formu, akou to robíte. Nepáči sa mi, ak niekto druhých uráža - nech to už robí s akýmkoľvek úmyslom.

Týmto by som pre seba rád kauzu "Naszrával" uzavrel...

Marek

Príspevok od užívateľa Marek » 27 Feb 2006, 10:42

Vždy som tento portál vnímal ako stránku, kde si ľudia vymieňajú skúsenosti, informujú sa a poradia si navzájom. Niekedy to však vyzerá ako na treťotriednom jarmoku, o ktorom vzájomná ohľaduplnosť a priemerná inteligencia ani nepočula.

Ako reakciu na príspevky "Mgr. Naszrávala", pokiaľ prekračujú určitý prah slušnosti a vecnej diskusie, preto navrhujem nereagovať vôbec. Pokiaľ sa ako odpoveď na jeho slová objaví čo i len smajlík, mám pocit, že aj to je preňho dôvod, aby "reagoval". Zdržme sa preto komentárov. Je tu vždy veľa hodnotných príspevkov, na ktoré sa oplatí reagavať.

Všimol som si totiž, že i reakcie postupne skĺzajú na jeho úroveň a to úroveň nemá. Ďakujem.

michal olejko

Príspevok od užívateľa michal olejko » 27 Feb 2006, 11:48

:lol: ja se musím smát co se týká magistra tak mu to koukám všichni papáte někteří se pohoršují jiní opovrhují a další se nesnižují a buh ví co kdo ještě ... a on se baví a plní svůj úkol sám sobě si například píše atd... nevěřte tomu že je to dement je to jeden z Vás...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 27 Feb 2006, 12:14

No, mě by nenapadlo někoho bezdůvodně urážet. Resp. nechápu jeho důvody! Nepotřebuji na jeho výplody reagovat, protože to nemám zapotřebí, ale to ještě neznamená, že to jsem ochoten zde tolerovat.

Také nechápu AT, který kdysi napsal, že sice můžeme vyvracet různá obvinění anebo ignorovat nesmysly, ale jednou, klidně za několik let, se může stát, že do této diskuse zavítá "někdo cizí" a bude o někom číst, že mu zde někdo (člen fóra) nadával do magorů apod. a nedojde mu, o co se jedná. Ale teď s klidem napíše, že problém není v něm, ale v nás. Nerozumím tomu.

Nejsem pak zvědavý, aby mě s tím někdo otravoval a já to musel vysvětlovat.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 27 Feb 2006, 16:12

Zdicho napísal: Také nechápu AT, který kdysi napsal, že sice můžeme vyvracet různá obvinění anebo ignorovat nesmysly, ale jednou, klidně za několik let, se může stát, že do této diskuse zavítá "někdo cizí" a bude o někom číst, že mu zde někdo (člen fóra) nadával do magorů apod. a nedojde mu, o co se jedná. Ale teď s klidem napíše, že problém není v něm, ale v nás. Nerozumím tomu.
No, Zdicho, zopakoval jsi po mně (údajně) moje tvrzení takovým způsobem, že jim ani já nerozumím. Ale problém bude v tom, že jedna věc jsou neadresné urážky a druhá adresná obvinění.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 27 Feb 2006, 18:49

Moc zdravím !!! Lituji toho, že jsem se dřív nedostal k PC. Vaše vyjádření mě těší. Vůbec mě nevadí, že jsem pro většinu z Vás idiot, ale nemohl jsem dál snášet, jak někteří z Vás, dokáží dělat světové značce Tatra ostudu. Přijde mi to jako znevážení této značky. Princip : koupím zrezlý vrak, zaregistruji se na TP, chvástám se, jsem najednou vášnivým tatrovákem, ale umím maximálně vyměnit shnilý stěrač. Předesílám, že toto tvrzení se týká jen NĚKTERÝCH. A vůbec nechápu Vaše reakce na mé vyjadřování k mým příspěvkům, vždyť, opět někteří z Vás, používají stejný způsob komunikace!!!!???? A jak praví známé přísloví: potrefená husa se vždy ozve!!!!!
A že je to portál o kamarádství???? Ano, ale pouze do té doby, než některý z Vás vybočí a nebude slepě souhlasit a falešně chválit. To mu hned naložíte a ukážete cestu ven z TP.
A že jsem vulgární??? Magor : zastaralá lékařská diagnóza. No, vonět kabely po marcipánu??? Tak to je síla.
Tak si to tu hezky užívejte a masírujte se.
Pro adminy Jinak Váš porál je velmi zajímavý , např. po historické stránce, foto ukázkách atd. Celkový dojem / mimo fóra/ vynikající.

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 27 Feb 2006, 18:51

Pro majitele zrezlých rukodělek : nedám Vám pokoj !!!!
Ban pro mně není žádná překážka!!!
Už se na ty Vaše další masírky těším. A vy se těště na mně!!!!

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 27 Feb 2006, 18:54

Jo a napište, jak se Vám líbí můj nový bravčový ksicht.

Palo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1006
Dátum registrácie: 16 Dec 2004, 17:46
Tatry, ktoré vlastním: ---
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Palo » 27 Feb 2006, 18:58

je to ako z priemyselnej kamery niekde na pumpe ale dobre...
kdo je to tentokrát a kdo to bol predtým?

Tomek

Príspevok od užívateľa Tomek » 27 Feb 2006, 20:24

chtel bych upozornit ze jakykoliv vyrez z fotek z meho webu bez meho souhlasu a vedomi povede k tomu, ze svuj web muzu i zrusit. pokud je tu takovych par individui, co sve komplexy resi takto, myslim si ze se jedna o hnupa...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 27 Feb 2006, 20:43

Jeho nový avatar jsem já v roce 2003, kdy jsem vycestoval s autem mimo vozovku :-(. Naštěstí nic vážného pro Tatru :!: Nejsi s tím ale originální, nevadí, o to nejde.

A pokud to znamená, že jsem pro tebe uzavřený případ (černá páska), budu jen rád.

Také jsem rád za první rozumný příspěvek, za který tě chválím, jen tak dál. Třeba zde najdeš časem lepší zábavu, než doposud.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný