Pre Administrátora nejakého - teda asi Etienne

Názory na tatraportal.sk
etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 12:15

Hm, vidim ze obrazok vlajky tu zaujal z poslednych updatov najviac... kto by to bol povedal :-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 12:20

Mě na té vlajce nejvíc zaujalo to tvé patolízalství.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 12:40

Milos: Ja povazujem niekoho, kto bez toho, aby si cokolvek zistil robi vyhlasenia za chudaka...

... ak narazas na to, ze Jirka je zo Svajciarska, ano to sedi ale ta vlajka tam urcite nie je kvoli nemu, su na to ine, humornejsie dovody...

... a za ten kus roboty, ktory spravil na nemeckych prekladoch popiskov by som kludne mohol dat na tatraportal pozadie zo svajciarskych vlajok.

Drracerovi a Lubosovi potom Cesku hymnu do pozadia :-) A o ostatnych co na tomto webe urobili kus prace ani nehovorim...

Odjakziva bolo najlahsie kritizovat nieco, co ini spravili.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 12:54

Nevím co se hněváš,je mi zcela jasné proč si vytvořil z té vlajky takovou hrůzu. Vychcaný Georg ti přeložil stránky a ty mu jako výraz díků dáš na hlavní stránku vlajku státu kde parazituje.Možná mu i sháníš po stodolách nějakou tu levnou osmičku,ne?
Jseš trapnej,překlad portálu do němčiny nemá žádný význam.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 12:58

Milos: Tak poporiadku pan vseved.

1. Tu vlajku som nevytvoril ani ja, ani Georg.
2. Som rad ze si sa poucil a ze ludi hodnotis na zaklade osobneho kontaktu vychadzam teda z toho ze Georga poznas osobne a dlhe roky.
3. Myslim ze nie si v pozicii aby si vedel povedat ci to vyznam ma, alebo nema. Ja v tej pozicii som, videl som kolko pristupov ma Tatraportal z nemecky hovoriacich krajin a viem, ze to vyznam ma.

Trosku sa naozaj zamysli nad tym, co pises. Nevolaj niekoho "vychcany" ked to nemas ako podlozit. Nehovor ze zhanam osmicku po stodolach, ked sa mi nikdy nepacila natolko aby som sa o nu zaujimal....

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 13:11

1. je mi jedno kdo ten hybrid stvořil,vím však zcela přesně proč.
2.Ani ty neznáš soudruha Georga roky,možná jenom osobně.
3.V pozici hodnotit význam germánštiny na portále bohužel jsem,zrovna jako Ty,pouze nejsem oprávněn to změnit.Počet přístupů z Německy mluvících zemí Ti v žádném případě nenapoví zdali tomu účastníci rozuměli,či ne.
Jako vychcaný se tady Pollak projevil dostatečně a Ty jsi navíc po něm ještě zametl stopy.Neboj,to se jen tak nezapovídá a nezapomene.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 13:22

Milos: Uz si to fakt prehnal. Ale fakt. Ja este zametam stopy ? Toto je paranoia Milos.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 13:26

tak si projeď vlákna kde přispíval Pollak.Proč chybí poslední stránky?

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 13:30

Milos: Ja Ti RUCIM za to ze som ich nevymazal.

Za celu dobu co robim Tportal si nepamatam ze by som COKOLVEK mazal - pamatam si ze som davno upravoval nejake prispevky s nadavkami a nejake prispevky PRESUNUL.

Takisto POCHYBUJEM o tom, ze by DRRACER nieco doslova MAZAL a ak, tak len po suhlase ostatnych. Nikto iny okrem nas ich v tomto fore mazat nemoze. Skusal si hladat ci neboli niekam presunute ?

Ver mi ze nemam ziadny motiv aby som tu nikoho prispevky mazal a z inych ludi robil blbcov. Vsetky taketo podozrenia som si doteraz vzdy vydiskutoval a vzdy to ostalo pri nedorozumeniach.

Na nemazanie prispevkov a slobodu slova si osobne velmi potrpim. MAXIMALNE co som dodnes spravil je, ze som daneho ucastnika diskusie napomenul. A ak sa nemylim niekedy uplne na zaciatku TP som dal aj BAN len si nepamatam uz komu :-) V kazdom pripade momentalne BAN na TP nema NIKTO.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 16:42

Jestli jste je přesunuli tak to bohužel zkoumat ani vyhledávat nehodlám.Alespoň vidíš,k čemu tady máš to Tvé moderátorství.Vlákna teď vyznívají do prázdna a jsou velice jednostranně zdeformovaná.Ale nevadí,opět ohnu hřbet,však jsem na to z minulosti zvyklý.
Moderátoři by mohli zmenšovat fotografie.Alespoň trošku něčeho užitečného.....

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Mar 2006, 16:47

Milos: Zase si premudrely ? Tak mi teda povedz ktora INA tema okrem tej jednej sa presuvala/moderovala/rozdelila ?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 16:54

Nechtěl jsem se v tom babrat,ale budiž.Koukni do obecné diskuse na vlákno Vraky Tater 87 atd. Jedná se o už přesunuté téma.Jakto,že mu chybí poslední,popř.i předposlední strana? Kde jí mám podle tebe hledat?

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 12 Mar 2006, 17:41

Kazdy registrovany uzivatel si moze kedykolvek svoj prispevok vymazat a nezostane po nom ani mastny flak. Ked ale spravim niekde preklep co sa mi osobne stava dost casto, tak upravit to uz nemozem.
Podla mna tak isto ako pri upravovani, tak isto pri mazani prispevku by mala ostat nejaka message ze vtedy a vtedy bol prispevok X uzivatela Y zmazany alebo zeditovany. Alebo este lepsie, nech sa smu prispevky editovat a mazat len vtedy, ak v topicu neprispel este nikto iny, cize nikto na ten text nestihol reagovat. Akonahle niekto prispeje, nech sa to zablokuje. Dalo by sa vyhnut tomu ze niekto nadava do tmy, lebo ten druhy si prispevky pomazal.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 17:56

Stevo: tak to už bohudík nejde.Smazat můžeš jen svůj poslední příspěvek a to do doby dokud na něj někdo další nezareaguje.To bylo správně nastaveno po tom co tady jistý nejmenovaný dokůrek řádil jak černá ruka.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa tomas » 12 Mar 2006, 18:18

Vymazat sa da, len pokial nik neprispel.
Co ale ked niekto reaguje na ten posledny prispevok tym, ze ho zrovna pise a medzitym si to ten druhy rozmysli a prispevok zmaze. Ten co xel reagovat, to dopise a potvrdi, ale vlastne reaguje uz na neexistujuci rpispevok.
Toto sa stalo uz velakrat.

Ohladom moderovania, mazania a editovania sa montovat nemienim, aj ked si myslim nieco ine, ako tu bolo prezentovane. Je to vec tvorcu webu.

Užívateľov profilový obrázok
Stevo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1180
Dátum registrácie: 10 Feb 2004, 09:41
Tatry, ktoré vlastním: taka bordova
Bydlisko: Garáž
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Stevo » 12 Mar 2006, 18:32

Jo, to s tym mazanim som si nevsimol, mate recht. Tak nist :-)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Mar 2006, 21:48

etienne: tak dočkám se přepůlení slovenské vlajky napůl s českou,když popisky aut jsou v češtině,nebo ne?

Užívateľov profilový obrázok
FÍK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 21 Mar 2005, 19:59
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: BRNO
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa FÍK » 13 Mar 2006, 00:02

Abych řekl pravdu, tak taky nechápu, proč u ikonky, která přepíná fórum do NĚMECKÉHO jazyka, na mě kouka půlka ŠVÝCARSKÉ vlajky...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 13 Mar 2006, 00:15

Když si to pozorně pročtete, tak poznáte, že je to spíše švýcarská němčina. :)

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Mar 2006, 00:20

Tak topak tedy ano.... :D
Ale ty naše popisky jsou napsané v česko-slovenské češtině,tak bych prosil stejně to rozpůlení slovenské vlajky ať jsou na tom všichni stejně.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných