David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa Pelda » 17 Jún 2010, 00:01

Ahoj Davide, taky dodatečně srdečně zdravím. I já jsem si říkal, co s Tebou asi je, že jsi se tak odmlčel. Je mi líto, že se Ti zhoršil zdravotní stav, ale o to více je obdivuhodná Tvá vůle a optimismus. Tím pádem máš téměř vyhráno. Přeju Ti ať se Ti daří, drž se a doufám, že se někdy potkáme.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa ziza » 17 Jún 2010, 13:14

Ahojky, strycu! Doba Tvé odmlky tady není vůbec důležitá. Co jsou pouhé dva roky proti délce existence Tatrovek a kamošů?Odpovím sám: nic! Však zas bude líp. Vlastně už je. Jsem rád, že jsi! :)

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa jack » 17 Jún 2010, 14:21

ziza napísal:Ahojky, strycu! Doba Tvé odmlky tady není vůbec důležitá. Co jsou pouhé dva roky proti délce existence Tatrovek a kamošů?Odpovím sám: nic! Však zas bude líp. Vlastně už je. Jsem rád, že jsi! :)

Strycu, ale Tebe totkaj taky dlouho nebylo vidět :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa ziza » 17 Jún 2010, 16:17

Nojono... jenže já pro to nemám vúbec žádnou omluvu. :oops: Ale výmluv - tak těch bych našel okamžitě iks! :mrgreen: :wink:

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 17 Jún 2010, 16:19

Kluci , prosím , nevíte o nějakých Modelech ? :-)

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa Pelda » 18 Jún 2010, 01:11

Davide, to máš těžký. Pořizovací ceny modelů, které Ti jde se pohybují cca. 800 Kč a výše. Ideální by třeba pro Tebe opravdu byl někdo, kdo ruší sbírku a záleží mu víc na tom, aby modely šly do dobrých rukou než na zisku. O nikom takovém bohužel teď nevím a celkově to chce trpělivost, sledovat situaci a hledat. Hodně takových modelů se prodává na Aukru v sekci sběratelství, řada je drahých, ale najdeš tam i za rozumné ceny. Pokud se následně nevyšroubují nahoru, a to opravdu vždy není pravidlem. Opět to chce hledat a bedlivě sledovat. Částečným řešením by pro Tebe mohla být série "Kultovní auta ČSSR" viz. jejich web zde:http://www.kultovniauta.cz . Stojí 199 Kč/kus, máš v tom kovový model v měřítku 1:43 a časopis s informacemi a historií onoho vozidla a plakátem na poslední straně. Brzy tam vyjde i Tatra 613-1, kterou možná pro Tebe už teď budu mít zarezervovanou. Můžeš si celou tu sérii prostřednictvím toho webu předplatit a to i zpětně. Jinak to chce sledovat inzerce a občas si třeba něco přát k svátku nebo narozeninám. Určitě máš hodnou maminku či příbuzné. Když budu o něčem vědět, ozvu se touto cestou.

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa OTO » 18 Jún 2010, 21:38

Tak servus David :) Privitat ta nemozem kedze ja sam som uz len zriedkakedy tu, ale samozrejme som rad ze si spät :) . Mam pre teba dobru spravu. Po dohode so sebou samim a dvoma kamosmi som(sme) sa rozhodol vyrazne zuzit moju (nasu) zbierku modelov. V mojom pripade ide cca o 8-10 modelov medzi ktorymi je aj jeden ,,ruzovy,,CADILLAC ELDORADO Biarritz v mierke 1:18 od Maisto. Nie su uz ale v povodnom baleni. Kamosi sa este rozhoduju vo vybere. Kedze chodim domov na Slovensko iba 3x rocne tak to nepojde hned. Najblizsie cestujem 16ho Jula a pojde sa aj do Koprivnice takze tam budes mat aj neaku tu Tatru. Prosim Ta ale o tvoju adresu. Pis na : mramoterm@azet.sk Zelame ti z celeho tatrovackeho srdca vela sil a radosti :)

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 19 Jún 2010, 15:31

Pelda napísal:Davide, to máš těžký. Pořizovací ceny modelů, které Ti jde se pohybují cca. 800 Kč a výše. Ideální by třeba pro Tebe opravdu byl někdo, kdo ruší sbírku a záleží mu víc na tom, aby modely šly do dobrých rukou než na zisku. O nikom takovém bohužel teď nevím a celkově to chce trpělivost, sledovat situaci a hledat. Hodně takových modelů se prodává na Aukru v sekci sběratelství, řada je drahých, ale najdeš tam i za rozumné ceny. Pokud se následně nevyšroubují nahoru, a to opravdu vždy není pravidlem. Opět to chce hledat a bedlivě sledovat. Částečným řešením by pro Tebe mohla být série "Kultovní auta ČSSR" viz. jejich web zde:http://www.kultovniauta.cz . Stojí 199 Kč/kus, máš v tom kovový model v měřítku 1:43 a časopis s informacemi a historií onoho vozidla a plakátem na poslední straně. Brzy tam vyjde i Tatra 613-1, kterou možná pro Tebe už teď budu mít zarezervovanou. Můžeš si celou tu sérii prostřednictvím toho webu předplatit a to i zpětně. Jinak to chce sledovat inzerce a občas si třeba něco přát k svátku nebo narozeninám. Určitě máš hodnou maminku či příbuzné. Když budu o něčem vědět, ozvu se touto cestou.

Díky za Info ! :-)

Tu Kolekci jsem si předplatil hned , jak začala vycházet , a jsem VELICE Spokojen ! :-)

Ty Ji Máš Taky Předeplacenou ? :-)

Užívateľov profilový obrázok
Pelda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 30 Okt 2006, 00:01
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3, r. v. 1987
Bydlisko: Zastávka u Brna
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa Pelda » 19 Jún 2010, 19:58

Já ji předplacenou nemám, protože nechci všechno, co tam vyjde. Ale zatím se mi na stáncích podařilo sehnat všechno krom GAZu 69. Ale ten mě tak nemrzí, protože mám řadši osobní auta. Takováto kolekce vychází v Polsku a Rusku a některé modely z nich se dají sehnat levně na Aukru. Jsou to auta, která u nás třeba ještě nevyšly a možná, že ani nevyjdou. Nebo třeba vyjdou v jiných barvách.
Budeš chtít tu 613ku, když ji máš předplacenou?

Užívateľov profilový obrázok
DavidHodan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 26 Jan 2006, 18:03
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Plzeň
Kontaktovať užívateľa:

Re: David Hodan vrací úder - proč až skoro po Dvou Letech ?

Príspevok od užívateľa DavidHodan » 21 Jún 2010, 14:12

JáPavel napísal:Zdar Davide ,

vzpomínám si na Tvá fota z Radyně. Tohle je ta letošní .
KRÁSNÉ ! :-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných