5 otázek pro Luboše Balcara.

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.

Zajímá Vás odpověď Luboše na Radkem položené otázky?

Hlasovanie ukončené 30 Apr 2008, 13:59

ano
26
67%
ne
13
33%
 
Celkom hlasov: 39

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 13 Apr 2008, 23:05

Ha Lubko. Pekne Te mladej kluk skoli jen co je pravda..... Zahani Te svoji inteligenci do kouta, jako maleho skolacka a Ty nemas jedine kontra.Jses schopen vyplodit pouze ty sve ubohoucke blaboly. Pro skoroinzenyra bych rekl temer hanba,aniz bych se timto chtel Roba jakkoli dotknout.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Mojžo » 13 Apr 2008, 23:20

Je mi veľmi sympatický myšlienkový pochod Roba Hanáka. Go my son. Krásne rozvážne, bez strachu zargumentované. Nutno povedať že objektívne vysvetlená záležitosť ktorú každý pochopí, teda mínus Lubko.

Robo Hanák - go my son. Páči sa mi Tvoj štýl.
A ako znova - mínus bod pre Lubka. Pekne Ťa školí čo?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Apr 2008, 21:55

Luboš napísal:Roberte, mně je úplně jedno, zda to byl tvůj druhý nebo třetí příspěvek (nebo druhý ve vlákně?) z tvých současných jednadvaceti, já to nehledal a každý si to snadno najde, když ho to bude zajímat. Podstatné je, že to tu od tebe zaznělo a nejedná se tedy o žádný blud.
Por qué no te callas?

i603

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa i603 » 15 Apr 2008, 18:48

miloš bukáček napísal:
Luboš napísal:Roberte, mně je úplně jedno, zda to byl tvůj druhý nebo třetí příspěvek (nebo druhý ve vlákně?) z tvých současných jednadvaceti, já to nehledal a každý si to snadno najde, když ho to bude zajímat. Podstatné je, že to tu od tebe zaznělo a nejedná se tedy o žádný blud.
Por qué no te callas?
! Calla ! Culiado Milos.

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Apr 2008, 06:01

Luboš napísal:... já nejsem nikým placený, abych 24 hodin denně sledoval tatraportál. :!: Když jsem se konečně navečer dostal domů, tak jsem rád, že jsem stihnul aspoň umýt tatru, místo pročítání takových diskusí o ničem...
Luboš - nakoľko v poslednej dobe máš dosť času na sledovanie Tatraporálu a písanie rôznych príspevkov (napr. vlákna o Bojniciach, benzínovom čerpadle atď.) predpokladám, že máš tatrovky umyté a pravdepodobne ťa už aj niekto platí za sledovanie Tatraportálu...
Tak iba pripomínam - dlhuješ nám tu totiž stále nejaké odpovede...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa etienne » 26 Apr 2008, 13:20

Ondrej: Myslel som si, ze tu chces uz mat klud, ale ked takto otvaras stare diskusie...

A obavam sa, ze niekolko dni Lubos nebude moct odpovedat.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 26 Apr 2008, 15:54

etienne napísal:... ale ked takto otvaras stare diskusie...
Etienne a prečo by toto mala byť stará diskusia?Podľa mňa stará nieje , len bola dotyčným odignorovaná... ja ju považujem za otvorenú pokiaľ Luboš na uvedené otázky nezodpovie....

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa etienne » 26 Apr 2008, 17:36

Robino: Uplne jednoducho preco. Postup tejto diskusie totiz je:

Otazky na Lubosa -> Par vtipnych prispevkov -> Cakanie na odpovede -> Lubos ju nedava -> Cakanie na odpovede -> Lubos ju nedava -> Cakanie na odpovede -> Lubos ju nedava etc. loop.

Ja si myslim ze je jasne. ze na ne Lubos nechce odpovedat. Nie, nezastavam sa ho - ako sam vidis, dostal ban, takze sa k nim vyjadri najskor za 7 dni. Ale myslim si, ze je jasne, ze odpoved Lubos z nejakych dovodov - na ktore ma pravo - neda. Tak budeme furt otvarat "odpovedz odpovedz odpovedz..." ?

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ondrej » 26 Apr 2008, 19:15

Etienne - súhlasím s tým, čo si napísal. Mne je v podstate jedno, čo a ako si robí Luboš so svojimi autami a ani ma to nezaujíma. Toto vlákno som oživil iba z jedného dôvodu - kvôli opäť hojne sa objaviacim hnidopichovsko-přizdisráčskym príspevkom od Luboša, ktoré ma (a asi nielen mňa) dosť otravujú - aby som ho trocha priviedol na pravú mieru nástrojmi, ktoré ako bežný užívateľ tohoto fóra mám. Keby som tušil, že dáš Lubošovi ban, nebol by som sa tým zaoberal - najradšej totiž som, ak nepočujem ani o Lubošovi, ani o jeho autách a nemusím sa týmto človekom vôbec zaoberať...

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 27 Apr 2008, 22:42

etienne napísal: Tak budeme furt otvarat "odpovedz odpovedz odpovedz..." ?

Samozrejme, chápem a uznávam že to nemá zmysel. Myslím že každý si má na každého utvoriť názor vlastný a po svojom, ja som si vytvoril už aký taký obraz o tunajších useroch. Samozrejme budem sa sanžiť čo najmenej niekoho otravovať ale akonáhle sa znova zopakuje osočovanie mojej osoby zo strany či už Luboša alebo niekoho iného , nebudem váhať odpovedať podobnou formou... Dúfam že ma chápete...

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa etienne » 27 Apr 2008, 23:17

Robo: Chapem.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Luboš » 11 Máj 2008, 01:59

Ale já nechápu! Diskusí vedených takovou formou se já vůbec nebudu účastnit po tom, zda vůbec mám nějaká historická vozidla a v jakém jsou stavu nebo co s nimi kdo provádí, vůbec, ale vůbec nikomu nic není! Tečka!

Užívateľov profilový obrázok
Robo Hanák
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 13 Mar 2008, 19:31
Bydlisko: Bratislava Jarovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa Robo Hanák » 12 Máj 2008, 22:40

Luboš napísal:Ale já nechápu! Diskusí vedených takovou formou se já vůbec nebudu účastnit po tom, zda vůbec mám nějaká historická vozidla a v jakém jsou stavu nebo co s nimi kdo provádí, vůbec, ale vůbec nikomu nic není! Tečka!
:roll: To som ani od Teba nečakal že pochopíš.. A čo bolo vtedy teba do toho aké papiere mám a čo teba viedlo k tomu osočovať môj charakter? Ty 0 N U L A !!! A kľudne mi dajte aj BAN ... Na tú nulu mám už aj tak alergiu ...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa miloš » 12 Máj 2008, 22:52

Bud v klidu Robo, nenech se nasrat tou nulou. Me taky nezajima odpoved na otazky, ikdyz jsem tema zalozil ja. Zajimalo me jestli se zachova jako chlap s koulema.Ale cekali jsme marne...

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ziza » 13 Máj 2008, 07:05

:shock: :roll:

Miloši Bukáčku, tak nad tímhle obrázkem fakt žasnu. K úrovni jarních diskusí na TP jsi jím opravdu velmi přispěl. Škoda, že tu není polní soud, škoda, že tu není popravčí četa.

I když - s takovým corpus delicti by se dalo jít k prvnímu okresnímu soudu a za 10 minut bys odskákal od pultu jako krychlička o hraně jednoho centimetru.

Etiene, ono se sice všechno na světě dá vysvětlit, ale bohužel ne všem.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa D.A. » 13 Máj 2008, 07:31

Kde se co vysvětlovalo, zizo? Zase mám mezery ve vědomostech. Cítím, že nad tímto tématem se vznáší bič uzamčení.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa ziza » 13 Máj 2008, 08:15

Kde? :wink: Nooo, mně TO vysvětlovala babička s dědou a máma s tátou u nás doma v Praze na Vinohradech kolem roku padesátáho v minulém století. Ačkoliv coby pamětník mám dnes problém si na ledasco vzpomenout, tak to jejich - "nedělej ostudu a chovej se mezi lidmi slušně" - mně bude znít v hlavě snad i na smrtelné posteli v hospicu. Teda - DOUFÁM, že bude! A i když se nepovažuji za romantického staromilce, myslím si, že rodiče (resp. tety v děcáku) i v době postmoderní a v novém společenském řádu ta prastará pravidla společenské existence i dnes dětem vysvětlují. Žel, asi ne všechny děti jsou na TO dostatečně nadané. :?

P.S. V Tvých vědomostech žádných mezer nenacházím a nastojte i čichové vjemy mám velmi podobné. Něco tu smrdí.

D. A.

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa D. A. » 13 Máj 2008, 09:20

Tak tohle vysvětlování jsi myslel. Já to sobecky pochopil trošičku jinak (moc jsem si všímal oslovení Etienna).

Jen tak na okraj (Miloš samozřejmě použil další svou fuj zbraň, odporující ženevským konvencím, to ano):

Jde o screenshot z parafráze "Nas nědogonjat", filmíku veřejně přístupného. Kde přesně překročil mez? Už jen prostým vložením, nebo namalováním šipky? A co by se změnilo, kdyby sem napsal pouze internetovou adresu a dovětek "je to ten úplně vpravo"?

Tato otázka směřuje především na zizu, případně ostatní """členy""" ve věku senátorů.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa etienne » 13 Máj 2008, 09:48

Mozeme uz konecne tuto temu, ktora prinasa len hadky a bany uzavriet ?

D. A.

Re: 5 otázek pro Luboše Balcara.

Príspevok od užívateľa D. A. » 13 Máj 2008, 09:51

Promnezamne...
Odpověď (zizy) by mě z hlediska webové etiky zajímala.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných