Bany a zamknutia

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 23 Feb 2008, 23:00

stastnytatrovak napísal:
etienne napísal:ST: Ktori ludia podla Teba odisli ?

Erga som napomenul.
Slavny Ambiciozny Tajemnicek a Erik.
Tak neviem preco odosiel Erik, ale A.T. ako dovod uvadzal niekoho celkom ineho.
Ambiciózní tajemníček napísal:No Miloši, takhle teda nevyváděl ani Mojžo v šestnácti, když se mu zrovna nelíbily moje komentáře. Možná snad Naszrávala nenapadaly takhle vypečené ankety. Jenže toho tady nikdo nebral opravdu vážně. Tebe tady vážně berou, například Ironclad. Vyhrál jsi, přestanu přispívat na tatraportál.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa etienne » 24 Feb 2008, 09:49

Ergo: Dooost uz to konecne prehltnime a nezacinajme zase stale tu istu debatu !!!

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Mojžo » 24 Feb 2008, 09:57

Neni to kár Etienne, no neni to kár? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 24 Feb 2008, 10:08

Je proste nepoučitelný.

Užívateľov profilový obrázok
tomas
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2325
Dátum registrácie: 01 Jún 2004, 23:06
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa tomas » 25 Feb 2008, 09:09

IRONCLAD, myslim, ze na vyvolanie flamewar treba viac ludi ako jedeneho cloveka. Taku debatu nemoze spachat jeden clovek, ledaze by mal nejaku psycho poruchu. Teda ban by mali podla tejto teorie dostat viaceri, ak by to malo byt spravodlive. Ja osobne nesuhlasim so ziadnymi bananmi, snad az na tych vulgarnych vyraskov, aj tam si niesom 100% isty.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 25 Feb 2008, 11:30

tomas napísal:IRONCLAD, myslim, ze na vyvolanie flamewar treba viac ludi ako jedeneho cloveka. Taku debatu nemoze spachat jeden clovek, ledaze by mal nejaku psycho poruchu. Teda ban by mali podla tejto teorie dostat viaceri, ak by to malo byt spravodlive. Ja osobne nesuhlasim so ziadnymi bananmi, snad az na tych vulgarnych vyraskov, aj tam si niesom 100% isty.
možná by nebylo od věci ponechat jedno vlákno kde by mohli užívat svoje vulgarismy atd. Pokud by psali pouze v tomto vláknu, nebylo by potřeba udělovat bany a ostatni vlákna by byli bez problémů.

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Jerry » 25 Feb 2008, 11:35

IRONCLAD napísal: možná by nebylo od věci ponechat jedno vlákno kde by mohli užívat svoje vulgarismy atd. Pokud by psali pouze v tomto vláknu, nebylo by potřeba udělovat bany a ostatni vlákna by byli bez problémů.
Nebo by si to mohli psát na jinym webu :!: Pokud jim to někdo dovolí...
Běžně jsou fora zamknutý a přispěješ pouze po registraci. Někde se Ti nezobrazí ani obrázky, či věci ke ztažení. V tomhle je TP jedinečnej, že sem může napsat i neregistrovaný, ovšem za předpokladu, že bude slušný. Pokud ne, tak ban schvaluji.

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Radinko » 12 Máj 2008, 14:32

Našťastie si túto tému založil duplicitne, tak môžeme pokračovať tu.

Za dosť veľa nedorozumení tu môže toto (nové) pravidlo:
"Moderatori si vyhradzuju pravo udelit ban (zakaz pristupu do fora) akemukolvek prispievatelovi, ktory svojimi prispevkami, spravanim alebo vystupovanim obtazuje ostatnych citatelov a diskutujucich bez predchadzajuceho upozornenia. Obtazovanim sa chape urazanie, nadavanie, vkladanie nezmyselnych prispevkov, tem a obrazkov, hnidopichstvo a ine formy obtazovania, ktore uzna moderator za obtazujuce."

Na praktickom príklade - totiž etienne ROZHODUJE, či sa označenie hulvát napr. ondreja ako člena TAKS dotklo (urazilo ho) alebo nie. Rozhodol (za neho) že nie a ban nebude. Do hulvátov si tu teda môžeme pokojne nadávať.

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Sedo » 12 Máj 2008, 14:42

To nikdy nebude vyriešené, lebo to sú subjektívne veci toto. Je to postavené na tom, ako to každý jedinec vníma.

ondrej.

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ondrej. » 12 Máj 2008, 16:00

Etienne napísal:
"...Ak mam byt uprimny, cele toto napatie vidim v sucasnosti len od Teba a to po tom, ako TAKS Lubos pomenoval istym menom pri jeho "rezignacii" - tak som to teda pochopil - ukoncenie prispievania. .."
no, neviem, ako si k tomuto dospel, moje pohnútky boli celkom iné, ako "Luboš", ja som vlastne iba reagoval na predchádzajúce príspevky Šeďa a DA, lebo v mnohom tu tlmočili to, čo si myslím aj ja (aj mňa mrzí klesajúca úroveň Tatraportálu a chcel som proti tomu niečo urobiť) akurát som si dovolil teba (aj, okrem pochvaly) trocha pokritizovať, a tu je výsledok..
chcel som ukázať aj iný pohľad - na druhú stranu mince.. pokiaľ je však diskusia vedená z pozície sily spôsobom "ja napíšem a zamknem", tak to, Etienne, naozaj nemá zmysel.. takáto debata je potom ozaj iba strata času a nemá zmysel v nej pokračovať, aj to svedčí o smere vývoja Tatraportálu, škoda.. :cry:

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa etienne » 12 Máj 2008, 18:27

Ondrej: Dufam ze tymto je ta diskusia ukoncena. Inak mas dost dobre schopnosti otacat skutocnosti :D

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 12 Máj 2008, 19:07

etienne napísal:Ondrej: Dufam ze tymto je ta diskusia ukoncena. Inak mas dost dobre schopnosti otacat skutocnosti :D
Etienne, obdivujem tvoju trpezlivosť, napriek snahe niektorých prispievatelov, ktorí jednajú v duchu , "keď je somárovi dobre, ide sa šmýkať na ľad "!Nepochybne ti prináleží právo, robiť na TP zmeny, aké sa ti zachce, či aké uznáš za vhodné. Dúfam, že tá trpezlivosť bude väčšia, ako deštruktívne snahy hnidopichov.Svoju poznámku o banoch vo vedlajšom /zamknutom / vlákne som nenapísal, preto že by sa ma ako osoby nejako dotkla nenapravitelná zadubenosť autora, ale pre to, že dbať o dobré meno TAKS-u mi vyplýva priamo zo stanov a myslím, že to vyjadrenie priamo poškodzovalo dobré meno tejto organizácie, ale nechcem to dalej rozoberať, len na vysvetlenie.Faktom tiež je, že tu bol týždeň pokoj / prečo asi?/Okrem toho eskalácia napätia na TP sa dala predpokladať už dávno a mnoho prispievatelov na to upozorňovalo. Možno by stálo za úvahu porozmýšlať, či prispievatelské počiny istých prispievatelov , sú adekvátne ich neschopnosti vmestiť sa do vlastnej kože. Ved na čo bude diskusné forum plné príspevkov a informácií, ked naň bude chodiť 5 tých istých ludí?Ale predpokladám, že takéto otázky si si už iste položil. Ostatné detaily si môže prediskutovať na niektorom stretnutí, napr. na TTT. V žiadnom prípade si neželám rozpad TP a s banmi súhlasím

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ondrej » 12 Máj 2008, 19:14

etienne napísal:Ondrej: Dufam ze tymto je ta diskusia ukoncena. Inak mas dost dobre schopnosti otacat skutocnosti :D
zvláštne - to isté si myslím ja o tebe...
Myslím, že moje stanoviská som tu na portáli prezentoval jasne, jednoznačne a nie raz, nemám chuť sa naďalej opakovať, ak druhá strana neprijíma, alebo nechce prijímať. Takže - považujem za seba túto diskusiu za ukončenú, pokiaľ sa tu (alebo niekde inde) neobjavia zase nevhodné útoky a podobné nezmysly.
Čo sa týka TAKS - k reakcii na istý príspevok ma viedli rovnaké dôvody, aké tu spomenul Roman...

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 13 Máj 2008, 06:56

To nemá cenu. "Diskuse" by zasloužila okamžité přejmenování. Když se používají metody banů, zamykání témat ap., ve skutečnosti už o žádnou diskusi nejde.
Můj názor je, Etienne, že tohle jsi udělal špatně.

Ze včerejška mi není jasné, jestli zcela odmítáš debatovat o mé první, nebo druhé otázce. U té první bych to pochopil snáze (někdo názor napsat smí, jiný je za něj potrestán; některé hrubé výrazy jsou fuj, jiné tolerované), ale proč by mělo být tabu i téma nutnosti registrace pro přidávání obrázků, nevím.

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Mojžo » 13 Máj 2008, 07:10

Hmm... Toto sa nikdy nedorieši k všetkosmernej spokojnosti.

Bolo ale úplne hmatateľné že keď mal Lubko banán, fórum fungovalo presne tak dôstojne, ako si to predstavujem. Verím že nielen ja.
A povedz že ne

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ziza » 13 Máj 2008, 07:21

Ano, Mojžo, ale téhož si všímám, když zrovna nepřispívá osoba s nickem Miloš Bukáček.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa D.A. » 13 Máj 2008, 07:26

Jestli to nebude tím, že ti dva jsou jako rudý hadřík a býk?
(Býčků je tu už teď povícero.)

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Sedo » 13 Máj 2008, 08:19

Bohuzial Miloš a Luboš tu to do nekonecna roztacaju.

Tiez sa mi nepaci uzamknutie tematu. Toto je zaklad pre cenzuru a je to postavene na rozhodovani v podstate jednej osoby.

Je tazke rozlisit kedy dostane prispievatel ban, pretoze zoberme si, ze niekto spusti na niekoho ineho kritiku, dotycny sa urazi a bude ziadat ban (vid narazky na TAKS napr.), ale to je jeho subjektivny pocit, ale je zase ina vec ked niekto druheho vyslovene uraza vulgarne, strapnuje (vid Koitoo, ci jak sa volal) alebo aj Milosova pridana fotka Lubosa (moj subjektivny pocit je, ze to je trosku uz moc uverejnenie tej fotky), tak tomu by som dal ja varovanie ihned.

Takze riesenie tu asi nikdy nebude, pretoze jeden ma pri tom take pocity, admin ma pocity uplne ine a ten jeden je nahnevany na admina a tak stale dookola.

Užívateľov profilový obrázok
ziza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 12 Máj 2007, 10:56
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa ziza » 13 Máj 2008, 08:30

D.A. napísal:Býčků je tu ....)
No, někteří se mně za jistých okolností zdají být již kastrovaní. Avšak komu by co mělo záležet na mých zdáních?

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bany a zamknutia

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 13 Máj 2008, 08:34

Sedo napísal:Bohuzial Miloš a Luboš tu to do nekonecna roztacaju.

Tiez sa mi nepaci uzamknutie tematu. Toto je zaklad pre cenzuru a je to postavene na rozhodovani v podstate jednej osoby.

Je tazke rozlisit kedy dostane prispievatel ban, pretoze zoberme si, ze niekto spusti na niekoho ineho kritiku, dotycny sa urazi a bude ziadat ban (vid narazky na TAKS napr.), ale to je jeho subjektivny pocit, ale je zase ina vec ked niekto druheho vyslovene uraza vulgarne, strapnuje (vid Koitoo, ci jak sa volal) alebo aj Milosova pridana fotka Lubosa (moj subjektivny pocit je, ze to je trosku uz moc uverejnenie tej fotky), tak tomu by som dal ja varovanie ihned.

Takze riesenie tu asi nikdy nebude, pretoze jeden ma pri tom take pocity, admin ma pocity uplne ine a ten jeden je nahnevany na admina a tak stale dookola.
Možno si nepochopil, že cielom banov nie je obmedzovať prispievatelov, ale zabezpečiť forum pred nezmyslenými debatami ústiacimi do vzájomného napádania a urážánia. Prepokladám , že tvoj zákaz komukolvek, aby sral v tvojej obyvačke, nepokladáš za obmedzovanie jeho slobody. Taktiež by si asi nedovolil niekomu fajčiť v tvojej tatre a vykladať si zablatené topánky na operadlo, len pre to že dotyčný tiež má, alebo chce mať tatru a ty predsa rešpektuješ demokraciu. Uplná demokracia neexistuje.Okrem toho , ak by si mal neustále vo svojej prítomnosti hádavú a zlomyselnú ženu, čoskoro by si bol bez priatelov, pokial by si ju neumravnil. Ban je nástroj, ktorým je možné obmedziť ludí, ktorí sa nevedia správať, preto s nimi súhlasím

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných