Kdesi na západě

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 17 Nov 2007, 19:33

vasa26 napísal:
Luboš napísal:Také se mi zdá, že tu tatru znám, ale že se Radek neuměl otočit na úzké silnici...?
jestli mislíš Radka z Tatra Portalu - tak ten by v bastlu nejezdil :idea:
Ne, jenom v trojko-čtyřko-95-700/1-bmw čisté T613. Mohl by jsi si ho dát do svého rozsáhlého archivu prototypů :!:

Užívateľov profilový obrázok
Mgr.Petr Naszrával
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 21 Jan 2006, 22:34
Tatry, ktoré vlastním: 4 x T700 M97´ 4,36i V8 2X2 OHC VZDUCHEM CHLAZENÝ !!!!!!
1 x M95´ bordó
Bydlisko: Poklička

Príspevok od užívateľa Mgr.Petr Naszrával » 17 Nov 2007, 19:41

Mgr.Petr Naszrával napísal:
vasa26 napísal:
Luboš napísal:Také se mi zdá, že tu tatru znám, ale že se Radek neuměl otočit na úzké silnici...?
jestli mislíš Radka z Tatra Portalu - tak ten by v bastlu nejezdil :idea:
Ne, jenom v trojko-čtyřko-95-700/1-bmw čisté T613. Mohl by jsi si ho dát do svého rozsáhlého archivu prototypů :!:
A hlavně má samolepky 3,5i V8 pyčo !!!:twisted:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 17 Nov 2007, 19:45

Mgr.Petr Naszrával napísal:
vasa26 napísal:
Luboš napísal:Také se mi zdá, že tu tatru znám, ale že se Radek neuměl otočit na úzké silnici...?
jestli mislíš Radka z Tatra Portalu - tak ten by v bastlu nejezdil :idea:
Ne, jenom v trojko-čtyřko-95-700/1-bmw čisté T613. Mohl by jsi si ho dát do svého rozsáhlého archivu prototypů :!:


Já ji v PŘE -ROSÁHLÉM ARCHIVU, mám .že by jsi vyflákal ten příkop ty magistře ? :twisted: Ty sám si zbastlil takovej bejvalejch pěknejch aut...A budeš zde zrovna ty dávat moudra? jen si vzpomeň :lol:

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 17 Nov 2007, 22:12

No asi to bylo na mě, zdar magistře, Vašek má v jednom pravdu, nikdy bych nejezdil ve fabrickém bastlu z moravy, tak jak by mi jej předložil jeho výrobce či jeho autorizovaný servis (případ modré T613 na fotce :wink: ), protože to se prostě nedá, nejsem traktorista. Bylo nevyhnutelné, abych použil skupiny a díly ze všech variant modelové řady 613 (krásně jsi je tu vyjmenoval) plus několik věcí a dílů z dalších čtyř aut třech jiných automobilek, aby se to vozidlo stalo pro mě používatelné (a ještě stále není hotovo)..... to jen na vysvětlenou, a Martin by mohl "prásknout" majitele té modré věci na fotce, nebo to mám udělat já?

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 17 Nov 2007, 23:48

1. ....Jak se tam jen mohla dostat...

Majitel se nehodlal otočit pro něj potupným způsobem jako řidič zelené tatry a já - dojet asi 100 metrů dál a couvnout na výjezd z lesa. Neuhlídal si začátek příkopu který se zkrýval v trávě a bylo to.

2. ......Tak kdopak ještě má tam za západě tmavě modrou tatru ....

Že jsem vyfotil a zde vystavil snímek ve vlákně "Kdesi na západě" neznamená, že Tatry pocházejí odtud. Ano, stalo se na západě, konkrétně v mé oblíbené lokalitě Slavkovský Les, ale jediný "domácí" jsem byl já.

3. Jméno řidiče. Na 100% mohu potvrdit že to nebyl Radek, ale jméno řidiče zveřejnit nehodlám. Ono každému řidiči se občas stane nějaká ta nepříjemnost ať už je vina na jeho straně nebo ne. Vystavit fotku a zasmát se nebo se podivit to ano ale uvést jméno nebo jiné konkretizující údaje je na mě moc silný kafe. To by určitě nebylo příjemné nikomu z vás. Tak to prosím tolerujte.

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 18 Nov 2007, 00:14

4. ....že se Radek neuměl otočit na úzké silnici...?

Ta fotka dost zkresluje, silnice je opravdu hodně úzká a díky trávě po stranách vypadá místo pro otočení dost široké jenže skutečnost je jiná. I když mojí autoškolou byly právě takovéhle úzké silničky kde se dva osobáky ztěží vyhnou a jezdím po nich stále (nejsem úchyl abych se projížděl po magistrálách nebo dálnicích) já osobně bych se tam neotáčel ani s novodobými "Trabanty" majícími na délku necelé 4 metry. A to jsem po té silnici jel už mnohokrát - jel bych i v zimě, jenže tam bývá 1metr sněhu a rolbu doma nemáme :lol: . Za volantem modré Tatry sedává svérázná osoba která nás svými řidičskými kousky bavila po celou dobu této dovolené. Na druhou stranu musím uvést, že to, čím prošla za volantem větších vozidel by asi spousta zdejších chytráků nevydržela. Za volantem je každej machr a na interfernetu zvlášť.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 18 Nov 2007, 00:24

Mno jo, jestli to nebude tím, že jednak všechna ostatní přibližovadla toho šoféra mají servo a druhak je takový bezvýznamný pangejt nemůže rozházet, holt zapomněl v čem sedí, no... :wink:

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 18 Nov 2007, 00:27

Co to? Při pokusu odeslat oba příspěvky se objevilo toto. Je to na mojí straně?
Prílohy
díl005.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 18 Nov 2007, 01:34


Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 18 Nov 2007, 03:18

radek napísal:Mno jo, jestli to nebude tím, že jednak všechna ostatní přibližovadla toho šoféra mají servo a druhak je takový bezvýznamný pangejt nemůže rozházet, holt zapomněl v čem sedí, no... :wink:
Hmm, že by návyky z KOLOSu nebo jsem pořád ještě daleko? :)

Hermína Týrlová

Príspevok od užívateľa Hermína Týrlová » 18 Nov 2007, 10:39

radek napísal:\ nikdy bych nejezdil ve fabrickém bastlu z moravy, tak jak by mi jej předložil jeho výrobce či jeho autorizovaný servis (případ modré T613 na fotce :wink: ), protože to se prostě nedá, nejsem traktorista. (a ještě stále není hotovo).....
Slova jak z mramoru, Radek - toť učiněný Tatrovácký homér

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 18 Nov 2007, 17:55

Hermína Týrlová napísal:
radek napísal:\ nikdy bych nejezdil ve fabrickém bastlu z moravy, tak jak by mi jej předložil jeho výrobce či jeho autorizovaný servis (případ modré T613 na fotce :wink: ), protože to se prostě nedá, nejsem traktorista. (a ještě stále není hotovo).....
Slova jak z mramoru, Radek - toť učiněný Tatrovácký homér
já jsem zas Guru TP a co jako :lol: :lol: :lol:

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Príspevok od užívateľa vasa26 » 18 Nov 2007, 22:46

Luboš napísal:
radek napísal:Mno jo, jestli to nebude tím, že jednak všechna ostatní přibližovadla toho šoféra mají servo a druhak je takový bezvýznamný pangejt nemůže rozházet, holt zapomněl v čem sedí, no... :wink:
Hmm, že by návyky z KOLOSu nebo jsem pořád ještě daleko? :)

nejsi -aktualně spíše šd11 :idea:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 19 Nov 2007, 08:25

Homér Simpson? Znám.

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 19 Nov 2007, 09:38

Hermína Týrlová napísal:
Slova jak z mramoru, Radek - toť učiněný Tatrovácký homér
Kdo to tady paroduje Edu a uráží Matěje?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 19 Nov 2007, 10:42

Hrabě Felix Teleke z Tölöke... Nebo naopak?

mgr.

Príspevok od užívateľa mgr. » 19 Nov 2007, 12:09

radek napísal:No asi to bylo na mě, zdar magistře, Vašek má v jednom pravdu, nikdy bych nejezdil ve fabrickém bastlu z moravy, tak jak by mi jej předložil jeho výrobce či jeho autorizovaný servis (případ modré T613 na fotce :wink: ), protože to se prostě nedá, nejsem traktorista. Bylo nevyhnutelné, abych použil skupiny a díly ze všech variant modelové řady 613 (krásně jsi je tu vyjmenoval) plus několik věcí a dílů z dalších čtyř aut třech jiných automobilek, aby se to vozidlo stalo pro mě používatelné (a ještě stále není hotovo)..... to jen na vysvětlenou, a Martin by mohl "prásknout" majitele té modré věci na fotce, nebo to mám udělat já?
Máš recht, někdo si vytváří a sbírá celou modelovou řadu těch traktorů, a ty si to nacpeš vše do jednoho, jak důmyslné! :o
A ještě návdavkem si tam přidáš díly ze západní provenience aby jsi šel s dobou. Ale hlavně plíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííín!!!!!!!!!!!!!!
Co si tam chceš ještě přidat? A ty samolepky Ti zvyšují komfort?

mgr.

Príspevok od užívateľa mgr. » 19 Nov 2007, 12:11

Ambiciózní tajemníček napísal:
Hermína Týrlová napísal:
Slova jak z mramoru, Radek - toť učiněný Tatrovácký homér
Kdo to tady paroduje Edu a uráží Matěje?
Že by dědéček z Vyšných Vlkodlaků???

mgr.

Príspevok od užívateľa mgr. » 19 Nov 2007, 12:16

vasa26 napísal:Ty sám si zbastlil takovej bejvalejch pěknejch aut...A budeš zde zrovna ty dávat moudra? jen si vzpomeň :lol:
A které přesně Vášo? Nějak si nevzpomínám...
Nejsi už z toho tvrzení a přesvědčování, kolik že toho o prototypech víš, přepracován?

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 19 Nov 2007, 12:21

ještě něco:

..........Tak kdopak ještě má tam za západě tmavě modrou tatru ....

Proč jste hned pomysleli na Radka? Louny jsou na západě? Odkdy? Jen tak pro informaci, v "Mariánkách" je modrá T613/2-3-?


......nejsem traktorista...

Paradoxní je, že spousta moderních traktorů a jiných pracovních strojů nabízí obsluze takový komfort o kterém se v T613 může jen zdát.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných