TATRY NA DAKARE 2007

Sem budu presuvane prispevky, ktore nemaju suvis s danou diskutovanou temou.
Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 20 Jan 2007, 22:01


Janči

Príspevok od užívateľa Janči » 20 Jan 2007, 22:58

Tak :lol: Karel Loprais postupil v celkovom poradí na 3. miesto. Hurá :D

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 20 Jan 2007, 23:01

Já že Aleš..... Ale i tak to tomuto týmu přeji... Oh já sektář škaredý :oops:

Janči

Príspevok od užívateľa Janči » 20 Jan 2007, 23:07

Myslel som tým K. Lopraise, ale za moju chybu sa ospravedlňujem.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Jan 2007, 09:39

Este aby dnes vydrzali...

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 21 Jan 2007, 14:42

No to víš že vydržej a to třetí místo budou mít! Jinak se tady musim pozastavit nad naprostým nezájmem některých českých televizí o celou rallye. Nevim jak třeba na ČT 1,ale na Nově byla za celou dobu,co se soutěž konala snad jedna nebo dvě reportáže. Ze snad pětiminutové snůšky bulvárních keců jsme se dozvěděli,že Beckham už nebude kopat za Madrid nebo za co,ale že jde do Ameriky a kolik tam bude vydělávat, ale z Afriky bylo zpráv jako šafránu. Jasný,co od tv Nova můžu čekat,ale aspoň nějaké informace by taky neuškodily. 8)

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 21 Jan 2007, 15:34

ano prezentácia výsledkov z dakaru je tu v porovnaní s frantíkmi a holandanmi velmo slabá:
http://dakar.francetv.fr/article_videos.php
http://www.rtl.nl/sport/dakar2007/help/index.xml tento odkaz prestal fungovat ale boli tam každý den 3/4hodinové reportáže , lepšie ako na eurosporte.
Ja novu zo zásady nepozerám, pozerám len to začo si platím, a tam reportáže sú...prebraté, ale sú! ...vynenechávajú však posádku azevedovej tatry..

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Luboš » 21 Jan 2007, 17:48

Tak už máme jasno:

1. Stacey (Niz./MAN) 54:03:05,
2. Mardějev (Rus./Kamaz) -3:10:52,
3. A. Loprais (Tatra) -4:45:30,
4. Van Ginkel (Ginaf) -4:51:10,
5. A. De Azevedo (Braz./Tatra) -5:15:57,
...11. Tomeček (Tatra) -11:35:24.

Janči

Príspevok od užívateľa Janči » 21 Jan 2007, 18:44

Klobuk dole, všetky Tatry prišli, Jeden skončil v prvej trojke, nieje to síce prvé, ale aj tak je to pekne. Takže nech žije TATRA. :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 21 Jan 2007, 19:08

Nech :lol:

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 21 Jan 2007, 19:22

žije :lol:

Užívateľov profilový obrázok
kovoo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 316
Dátum registrácie: 30 Dec 2005, 18:37
Bydlisko: TT
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa kovoo » 21 Jan 2007, 20:05

TATRA 8)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 22 Jan 2007, 09:43

Hmm, koukám téma se celkem netradičně vrátilo k věci, ale co, však momentálně nejsme národ hokejistů, ale národ řidičů zabahněných náklaďáků. Alešovi Lopraisovi vítězství přeju, i když on nebyl zrovna z týmu, který si získal mé sympatie (zbytečné zde naznačovat, vy byste se drželi kolem krku i s Usámou bin Ládinem, kdyby si koupit tatru).

No a já asi dlužím Zdichovi nějaké odpovědi, tak je sem s dovolením (s dovolením administrátora, poněvadž vím, že jsou tací, kteří by mi to s chutí zatrhli) dám.
Zdicho napísal: Jen mě udivuje, že tvrdíš, že v tobě nejsou žádné emoce, co se týkají Tatry. Co třeba, když bys viděl někde u vody v létě pěknou 603. Už to, co to dělá s jinými lidmi vzbuzuje emoce. Představit si v tom okamžiku všechny lidi, co stojí za tím logem Tatra, a chovat se racionálně mi přijde přinejmenším nemožné, alespoň ne vždy. Jedna otázka, pokud to tak opravdu je, bylo to tak vždy, nebo sis prošel "vývojem"?
Zdicho, problém bude, že slovo "tatra" zde používáme jak ve významu "entita, co tady sto let vyrábí vehikly velmi kolísavé kvality", tak ve významu konkrétního vehiklu. Ta fabrika a značka ode mne sympatie v žádném případě nemá, některé konkrétní vozy však ano. Pro vás emocionálně založené jedince si dovolím příklad, i když jsem už kolikrát napsal (a znovu zdůrazňuji), že emoce, které člověk cítí k živým bytostem a k věcem je sakra rozdíl: miluju svoji přítelkyni a vážím si jí, protože je ve svém oboru velmi dobrá, ale nebudu jen proto nadšeně jásat pro každou ženskou stejného jména nebo ze stejné obce.

Mám rád svoji T613, už jsme spolu něco prožili, párkrát jsem se nachladil, když jsem pod ní ležel, hodně jejích součástek jsem držel v ruce. Ale neznamená to pro mně, že každý, kdo má tatru je pro mne bratrem, že budu nadšeně fandit každému týmu, který má na autě pár součástek ze stejné fabriky, že snad budu dělat té fabrice reklamu, že si budu přát, aby se ten superbordel v Kopřivnici udržel při životě.

Řešení příkladu "naleštěná 603 u vody" je teď snad jasnější. I kdyby se mi to konkrétní auto zrovna líbilo (a 603 byl špatný příklad, zrovna tohle auto se mi moc nelíbí, jsem přece známý tím, že tvarování plechů těchto karoserií přirovnávám ke tvarování plechů konzervy, ve které se zkazil obsah), neznamená to pro mně, že budu fandit nějakému Lopraisovi jen proto, že má na autě podobné logo jako je na té 603, že budu dělat nezištně propagaci tohoto loga a snažit se, aby bývalá terextatra prosperovala.

Pokud jde o vývoj mojí osoby ve vztahu k Tatře, jistě nějaký byl, všichni se nějak vyvíjí (a pokud ne, tak je to asi špatně). Nevím však, jestli je tento vývoj až tak standardní. Nikdy jsem neměl jediný kus oblečení s logem Tatra (přitom nemám problém na sebe vzít oblečení s logem fakulty, jejíž akademické obce jsem členem, na její prosperitě jsem hmotně zainteresován - kdyby někoho zajímalío blíže, vysvětlím), neměl jsem nikdy ubrus Tatra (to je o mně rovněž známo), tašky a propisky s logem Tatra, dokonce jsem nikdy neměl ani žádnou z těch výpravných obrázkových knížek o Tatře, které vycházely a vycházejí. Mám asi tři dílenské příručky na T613, asi čtyři katalogy ND, nějaké příručky k obsaluze. A pár příruček k T57.

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 22 Jan 2007, 10:01

...
Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
a když kouká, aby byl a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak v tomu v mnoha případech jest.

Jan Werich.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Jan 2007, 11:23

A jste si jisti, že ten Ósama žádnou tatrovku nikdy nepoužíval?

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 22 Jan 2007, 12:18

AT: hezké vysvětlení. Jsem rád, že jsi přiznal, že některé vozy Tatra, mají tvůj obdiv (emoce) ;).

Myslím, že většina lidí zde se nerozkrájí pro každou Tatru a když fandí Tatře, tak tam také vidí jen ty vybrané kousky, protože je přitahují. Jen se prostě nevyjadřují zcela exaktně, jako ty.

Mě osobně třeba vůbec nezajímají stroje typu 11, 12, 57, 600 atd. Spíše jen 75 a 87(možná), 77, 603, 613, 111, 141, 813, 815, hory, pivo, mlíko, ale člověk se mění, možná jednou nějaká 57?;) Vůbec mě nebere autokros, jen okrajově, a že jsou v něm motory Tatra je hezké, ale nezajímám se o něj a nefandím nikomu z jezdců.

Lopraisovi to třetí místo přeji, ale raději bych tam viděl jiného řidiče Tatry, kterého trošku provází smůla:(. Doufám, že je to jen smůlou.

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 22 Jan 2007, 12:20

A proč tu někdo kua nenapsal dřív, že jsou někde 45 min. zpravodajství? Jinak na čt sport to docela šlo.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Jan 2007, 12:23

Mlíko, hory mlíka, Melkus, pak nějaká T613... 8)

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 22 Jan 2007, 13:06

Proč je mlíko, hory a hory mlíka mezi stroji? Něco mi uniklo?

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Príspevok od užívateľa D.A. » 22 Jan 2007, 13:24

Nevím jak Zdicho, ale já to cítím tak, že mezi těmi chladnými stroji je nutně potřeba porce emocí.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných