"AUTO BUDOUCNOSTI" V MUZEU VERKEHRSHAUS LUZERN

Diskusia o histórii továrne Tatra, jej produktov a súvislostiach
Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 03 Feb 2006, 13:41

DRracere, jestli jsou všechny ty otázky na mne, tak to možná nejsi na úplně správné adrese. Já jsem nevedl spor s panem Pollakem kvůli jeho poptávce a kvůli formulaci té poptávky. Byť chápu, co se milošovi a dalším nelíbí a nakonec všichni vědí, že mám averzi k tomu familiérnímu bratříčkování a používání patosu a frází.

Pouze se stavím za ty, kteří jsou znechuceni přístupem, kdy někdo něco sem na fórum napíše, někdo na to reaguje, poté je příspěvek zeditován a diskuse tak ztrácí smysl. Nepovažuji to za férové. Jak jsem již uvedl, diskriminuje to slušné lidi (které by to nenapadlo) na úkor těch, kteří se toho neštítí.

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 03 Feb 2006, 13:45

A.T.: ne, ty dolni otazky nejsou mireny na Tebe. Spatne jsem to oddelil, sorry :oops:. Pro Tebe byla urcena jen "...jakou podstatu ma tento spor..."

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 03 Feb 2006, 14:55

Taky by mne zajímalo, za co dostal Bukáček ban. Nic mne nenapadá.

A kvituji s povděkem, že se omezila možnost editace příspěvků.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 03 Feb 2006, 15:17

Este raz:

NIKTO BAN NEDOSTAL bol to len taky triezvejsi pokus na ukludnenie diskusie ktora mnoho krat bocila absolutne z kontextu a urazala niektorych diskutujucich.

Miloš B.

Príspevok od užívateľa Miloš B. » 03 Feb 2006, 19:39

DRracer: Ano to podstatné tam opravdu není,jde nejvíc o ty poslední 3 Pollakovo příspěvky.Proto nepochopíš o co vůbec šlo.Nešlo vůbec o žádný výsměch,slušně jsem se ho zeptal a pokud mu něco nevonělo,nemusel mi odpovídat vůbec,nebo mě mohl rovnou odfakovat.
Žádné peníze nikomu nezávidím,natož pak těmhle ubohým emigrantům.Sám mám peněz dost,jsem majitelem autodopravy v Čr a italské restaurace na Playa de Palma na Mallorce(neberte to prosím jako vychloubání,jen jako argument.Ani se tím nikde nevychloubám,ale ani si nehraju na ůplného chudáčka),kde jsem podobných krajánků potkal,že mi to na udělání obrázku o těchto lidech stačilo.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných