tatra 613

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 19:46

Ergo_sum napísal:Roman, mne to tak pripada... ak si citas prispevky o predvojnovych Tatrach az po T603 su uplne ine ako o Tatrach 613. Bez urazky mam pocit ze niektory majitelia T613 maju pocit ze vlastnia klenot nevycislitelnej hodnoty a hlavne uzasnu investiciu do buducnosti.

Podla mna je Tatra 613 jednoducho len stare auto, na com nie je nic zle. Mna by napriklad nikdy nenapadlo ze starsi MB, BMW, Jaguar atd. mam povazovat za vynimocne auto, vsetko su to len stare auta ktore dnes uz nemozu superit s dnesnou konkurenciu. Ano su ine ako sucastne auta, inak jazdia a prave ten pocit je pre urcitu skupinu ludi zaujimavy (sam sa tam radim) ale na denne pouzivanie pouzivam sucasne auto.
Bla bla bla bla...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 20:19

Ambiciózní tajemníček napísal:Je spousta majitelů tater, kterým moje poznámky adresované nejsou a kteří ani necítí, že by jim adresované byli. Není jich ovšem mnoho, ale na tomto fóru se někteří z nich také vyskytují. Myslím Miloši, že oba zabředáváme zbytečně hluboko a oba zbytečně paušalizujeme, úplně na začátku jsem chtěl jen upozornit na to, že nelze rozhodně s jistotou tvrdit "Palo bude litovat". My nikdo nevíme nic o tom, jestli Palo po nějaké 613 ještě někdy zatouží. V podstatě to nemůže vědět ani Palo. Je mi líto lidí, kteří si myslí, že "kdo měl jednou 613, bude ji chtít mít zase". Nemusíme tomu říkat "závislost", jestli se Ti to slovo nelíbí a přiřazuješ mu negativní konotaci.
Takoveto korektni vysvetleni od Tebe beru.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 14 Feb 2008, 20:33

Ergo_sum napísal:Roman, mne to tak pripada... ak si citas prispevky o predvojnovych Tatrach az po T603 su uplne ine ako o Tatrach 613. Bez urazky mam pocit ze niektory majitelia T613 maju pocit ze vlastnia klenot nevycislitelnej hodnoty a hlavne uzasnu investiciu do buducnosti.

Podla mna je Tatra 613 jednoducho len stare auto, na com nie je nic zle. Mna by napriklad nikdy nenapadlo ze starsi MB, BMW, Jaguar atd. mam povazovat za vynimocne auto, vsetko su to len stare auta ktore dnes uz nemozu superit s dnesnou konkurenciu. Ano su ine ako sucastne auta, inak jazdia a prave ten pocit je pre urcitu skupinu ludi zaujimavy (sam sa tam radim) ale na denne pouzivanie pouzivam sucasne auto.
samozrejme , s tým o autách možno súhlasiť, ale napriek tomu povaha, vzdelanie, či názory majitela nesúvisia s typom auta. Poznám mnohých majitelov tatroviek, ktorí sú mojimi priatelmi, ale aj takých, ktorých velmi nemusím a zrejme ani oni mňa. Ale to možno povedať o ktorejkolvek záujmovej skupine, okrem extremistických :-) Typ vozidla to však nijak neovplyvňuje.Okrem toho nemám v oblube škatulkovanie podla záujmov.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 20:52

Ergo_sum napísal:Prispevky A.T. a radek su svetlo v temne co tu vladne... Mna osobne tesi ze to temno sem prinasaju vyhradne len majitelia T613, cest vynimkam...
Nech nas na pokoji v nasi temnote.Ja osobne jsem clenem tohoto temneho/ :lol: /fora rad a mam rad naprostou vetsinu prispivajicich clenu. O 'svetlo' ktere nam tady vnucujes v podobe svych extremistickych vyplodu nikdo nestoji .

Hosťť

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Hosťť » 14 Feb 2008, 20:58

Kedy prebehlo menovanie MB za hovorcu TP?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 20:59

Co ti je do toho?

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 21:11

Roman Maďar napísal:Typ vozidla to však nijak neovplyvňuje.Okrem toho nemám v oblube škatulkovanie podla záujmov.
Musim suhlasit, teda presnejsie suhlasil by som az do doby nez som zacal citat toto forum... Ano, urcite je aj tu vela rozmnych ludi, len je skoda ze ich menej pocut ako tych druhych...

Michal B.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 240
Dátum registrácie: 11 Dec 2006, 13:21
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Michal B. » 14 Feb 2008, 21:17

Miloši, nerad bych se tě dotknul, v mnohém tě chápu, ale myslím si, že někdy jsi až moc rozpálený. Zkus vychladnout a brát některé věci více s nadhledem.

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 21:21

Michal B. napísal:Miloši, nerad bych se tě dotknul, v mnohém tě chápu, ale myslím si, že někdy jsi až moc rozpálený. Zkus vychladnout a brát některé věci více s nadhledem.
O.k. Michale. Od Tebe to taky beru.

Neregistrovaný

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 14 Feb 2008, 21:31

To je veľká česť ak ta bukáček berie!

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 21:36

To by aj mna celkom zaujimalo kto je ten miloš, ak je tak dolezite koho berie a koho nie???

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 21:45

Zmeni to snad nejak tvuj pohled na me?

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 21:49

Uz sme sa tu predviedli obaja dost, nechame to na druhych nech nas posudia...

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 21:50

Vidis a to presne jsem cekal.Asi slysim travu rust.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 14 Feb 2008, 21:53

myslím že považovat tatru jen za jednoducho staré auto ja nesmyslné ! Myslím že má dostatek dějin a svým způsobem se zapsala do dějin ČR tučným písmem. Pokud by tomu bylo tak že se jedná jen o staré auto,nikdo by ho nezbíral a skončilo by jako spousta třeba jiných aut na eko likvidaci. Jen nechápu proč lidé kteří nemaj vztah k tatrám je vůbec vlastní !!!! Co se týká toho že BMW a jaguár se taky tak nepovažuje je to opět tvrzení mimo mísu. Každá automobilka,která má dějiny a nevznikla někde v ryžovém poli před deseti lety má i své historicky vyznamné modela. Já mám třeba i BMW a je to pro mě kousek !!!

Jinak přikláním se k tvrzení Miloše Bukáčka a myslím že to co předvádí ohledně dějin Tatry je uctyhodné !!!

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 21:58

IRONCLAD napísal:myslím že považovat tatru jen za jednoducho staré auto ja nesmyslné ! Myslím že má dostatek dějin a svým způsobem se zapsala do dějin ČR tučným písmem. Pokud by tomu bylo tak že se jedná jen o staré auto,nikdo by ho nezbíral a skončilo by jako spousta třeba jiných aut na eko likvidaci. Jen nechápu proč lidé kteří nemaj vztah k tatrám je vůbec vlastní !!!! Co se týká toho že BMW a jaguár se taky tak nepovažuje je to opět tvrzení mimo mísu. Každá automobilka,která má dějiny a nevznikla někde v ryžovém poli před deseti lety má i své historicky vyznamné modela. Já mám třeba i BMW a je to pro mě kousek !!!

Jinak přikláním se k tvrzení Miloše Bukáčka a myslím že to co předvádí ohledně dějin Tatry je uctyhodné !!!
Neni to nic svetoborneho, jen stahuji z netu clanky o kterych si myslim,ze by mohly zajimat i ostatni. Ale popravde, nekdy se bojim porusovani autorskych prav....

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 14 Feb 2008, 22:06

IRONCLAD, tvoj nazor je uplne legitimny len upresnim ze rozlisujem medzi pred a povojnovou Tatrou.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 14 Feb 2008, 22:10

každé období je svým způsobem zajimavé a u každého najdeš historický význam. Jen nechápu proč ponižujete majitale T 613 a opačně. VŽdyť kdo nemá vztah k T613 tak ať si ji nekupuje. Co si mám myslet o někom kdo ji vlastní a napíše že je to jen staré auto ?????

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa miloš » 14 Feb 2008, 22:19

Ergo_sum napísal:IRONCLAD, tvoj nazor je uplne legitimny len upresnim ze rozlisujem medzi pred a povojnovou Tatrou.
A co jako? Vlakno je otevrene pro vsechny, tak muzes sam pridavat o predvalecnych Tatrach co hrdlo raci.

Užívateľov profilový obrázok
IRONCLAD
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 10 Feb 2008, 23:36
Tatry, ktoré vlastním: dle nálady
Bydlisko: Bohumín
Kontaktovať užívateľa:

Re: tatra 613

Príspevok od užívateľa IRONCLAD » 14 Feb 2008, 22:22

taky si myslím že sem patří cokoli o tatrách !!! Neboť se nerozlišuje tatrovák na 613 nebo 603 nebo jiný. Myslím že ať už vlastní kdokoli jakoukoli tatru tak se zajímá i o ty ostatní a současně historii !!!

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných