Kúpim T 613-3, poprípade 613-4

Tu môžete diskutovať o veciach v inzercii z hlavnej stránky
Užívateľov profilový obrázok
Tomino
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 18 Sep 2006, 21:57
Tatry, ktoré vlastním: Bohužiaľ nemám Tatru
Bydlisko: Svätý Jur
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tomino » 18 Dec 2007, 23:02

Ďakujem všetkým za názory. :wink: Čas ukáže čo nakoniec z toho bude...
Ja som to bral tak , že niečo na nej odjazdím, čo to sa naučím. Keď bude treba nejaké extra finančne náročné opravy tak si ju do budúcna nechám na ND a neskôr kúpim T613 v lepšom stave...toť len môj skromný názor.

Užívateľov profilový obrázok
radek
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1971
Dátum registrácie: 29 Okt 2004, 08:24
Tatry, ktoré vlastním: .........................
Tatra 613 "all in one"
Tatra 613-4 CH
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa radek » 19 Dec 2007, 00:27

T613 "v lepším stavu" došly. Plánovat do budoucna takovou kopupi je bláhové. Chceš-li T613 v solidním stavu, musíš si ji postavit....

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 19 Dec 2007, 09:48

Erik napísal:V tom mate pravdu, ale opytam sa ked uz tu riesime kupu- nemusite mi nic potvrdzovat- potrebujem kriticky nazor- pri uvahe o kupe 603- oplati sa 603 kupit a zrenovovat co najskor kym su ceny este ako tak prijatelne- ci sa na to vykaslat a nenahanat to, lebo o par rokov to nebude o nic horsie a ceny budu o podobne, mozno o nieco lepsie?
Erikovi si dovolím odpovědět, protože se známe a vím, že to vezme.

No já si myslím, že už si to tak nějak sedá. Šestsettrojky z běžného provozu od dědečků za pár korun už jsou vykoupené. Už se tahají vraky z kopřiv. Jistě, že ceny mohou růst, ale viděl bych to přeměřeně inflaci a růstu životní úrovně. Jistě, že se může vyskytnout pár lokálních extrémů ať už na stranu zlatokopů nebo na stranu naivek, ale celkově bych řekl, že se ten trh stabilizuje. Navíc u mladého inženýra, který dokončí technickou VŠ a začne pracovat na zajímavém místě v oboru se jeho finanční možnosti posunou minimálně o řád, možná o dva.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Dec 2007, 10:28

Ambiciózní tajemníček napísal:Navíc u mladého inženýra, který dokončí technickou VŠ a začne pracovat na zajímavém místě v oboru se jeho finanční možnosti posunou minimálně o řád, možná o dva.
Myslím, že dělám něco špatně... :? Nehledě k tomu, že provoz řádově více tater ja nesmysl 8)

Užívateľov profilový obrázok
MarekK
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1912
Dátum registrácie: 23 Jún 2005, 21:48
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-4 (1993)
Bydlisko: Olomouc
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MarekK » 19 Dec 2007, 11:23

A.T., ladis: :lol: :lol:
Kto chce kúpit tatru mal by si kúpit hned dve a hned.... a ja to musím napravit...

Užívateľov profilový obrázok
Erik
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 25 Nov 2004, 22:24
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Erik » 19 Dec 2007, 12:10

Ambiciózní tajemníček napísal:
Erik napísal:V tom mate pravdu, ale opytam sa ked uz tu riesime kupu- nemusite mi nic potvrdzovat- potrebujem kriticky nazor- pri uvahe o kupe 603- oplati sa 603 kupit a zrenovovat co najskor kym su ceny este ako tak prijatelne- ci sa na to vykaslat a nenahanat to, lebo o par rokov to nebude o nic horsie a ceny budu o podobne, mozno o nieco lepsie?
Erikovi si dovolím odpovědět, protože se známe a vím, že to vezme.

No já si myslím, že už si to tak nějak sedá. Šestsettrojky z běžného provozu od dědečků za pár korun už jsou vykoupené. Už se tahají vraky z kopřiv. Jistě, že ceny mohou růst, ale viděl bych to přeměřeně inflaci a růstu životní úrovně. Jistě, že se může vyskytnout pár lokálních extrémů ať už na stranu zlatokopů nebo na stranu naivek, ale celkově bych řekl, že se ten trh stabilizuje. Navíc u mladého inženýra, který dokončí technickou VŠ a začne pracovat na zajímavém místě v oboru se jeho finanční možnosti posunou minimálně o řád, možná o dva.
A.T. Diky za radu! Je to zaujimavy pohlad na vec a mas uplnu pravdu. Zacnem sa uberat tymto smerom a nebudem sa zatial zatazovat dalsimi starostami. Je zaujimave ze z tohto pohladu som sa na to este nepozeral...

Užívateľov profilový obrázok
Tatřík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 27 Máj 2007, 20:19
Tatry, ktoré vlastním: T613/3 , r.v. 1989
Bydlisko: Chrudimsko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Tatřík » 19 Dec 2007, 17:44

Po troše přemýšlení sem si udělal podobný názor, jako tady napsal A.T. (Jen s tím rozdílem, že sem dostudoval trochu jinou VŠ :) ) Na mojí současné t613-3 (moje první tatra) budu tak nějak trénovat renovační a údržbové práce a jelikož se pomalinku začíná blýskat na lepší časy, další kousky snad časem koupím v solidním stavu. Sice za větší peníz, ale zase ušetřím spoustu času a nervů. (snad) Když to shrnu, jsem rád, že můj osobní názor nováčka potvrdil někdo zkušenější :wink:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných