Chromka

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa ladis » 19 Dec 2008, 21:30

D.A. napísal:Ladisu, já to pouštím ;-). Škubej spojku a karby. Byl to z mé strany taky jenom průzkum.
...a je přepsaná na nového majitele. Ty bys to měl přes kopec.
Tak co tatrawerke, byl jsi také úspěšný? Já jsem ji před prodejem ani neopravoval tempem, takže kupující vůbec neměl představu do čeho jde! (to si musím dobře zapamatovat, kdepak nějaký vercajk; hadr a tempo a leštit až brní ruce!)

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 20 Dec 2008, 20:44

Já už neleštim.Už mám vyděláno. Za prvé , to co se snaží ještě lidi prodat, se leštit nedá.Tempo by šlo skrz a za druhé se snaží šmelit kde kdo a to už není ono. Nějakejch xxx tisíc na autě mě nebere.Už si tu jen občas pročítám Vaše poznatky s úsměvem na rtu a nevměšuji se.Našmelil jem si 6 krásnejch tater, dovyřídil SPZ a pojistky s klubovou registrací na pár korun a teť si užívám vánoc.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa D.A. » 20 Dec 2008, 23:23

Ale netrep, speciální vánoční ceno :wink: .

Neregistrovaný

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 21 Dec 2008, 03:32

MYSLIM SABAT JAN. a dam vedt.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 21 Dec 2008, 10:59

Přeji všem Veselé vánoce a šťastný nový rok. I těm co rádi rejpaj :P . Jan Šabat Praha 5 - Lipence
A pod stromeček takovoudle nádhernou Tatra
Prílohy
P1010431.JPG

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa Mojžo » 21 Dec 2008, 11:01

Aká 603-ka!

Obrázok

D.A._

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa D.A._ » 21 Dec 2008, 11:09

Tobě samozřejmě taky, Honzo.
Kdyby byla ta krémová kráska 1:18, tak bych Jéžu nevyhnal :P .

Užívateľov profilový obrázok
TORA
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 01:02
Tatry, ktoré vlastním: Nevlastním Vysoké ani Nízké Tatry a žádnou Tatru neprodávám!!!
Bydlisko: OSTRAVA
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa TORA » 21 Dec 2008, 21:49

tatrawerke napísal:Přeji všem Veselé vánoce a šťastný nový rok. I těm co rádi rejpaj :P . Jan Šabat Praha 5 - Lipence
A pod stromeček takovoudle nádhernou Tatra

Přesně tuhle jsem na jaře(v létě) zastavil na Praze 2. Její řidič byl dosti "na výši" a hned na mě vyrukoval, ať jej nezdržuju, že spěchá pro klienty na letiště a že nemá čas se s náma vybavovat...odvětil jsem mu že se jedná o běžnou silniční kontrolu a on hned na to, že jsem ho stejně zastavil jen kvůli té Tatře a že nemá čas na to, aby nám ji ukazoval.... Já mu na to odvětil, že se nemám zapotřebí kochat jeho 603, že mám stejnou doma. On na to "sklapl" uši a ještě mě poprosil, zda bych mu nesdělil, jak se v uvedeném voze řadí zpátečka...., že Jí má jen půjčenou a že s ní dlouho nejel... tak jsem tedy "tatrovákovi" poradil, on poděkoval a následně se rozjel směr letiště...... i takoví lidé řídí Tatřičky... :(

Užívateľov profilový obrázok
TORA
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 01:02
Tatry, ktoré vlastním: Nevlastním Vysoké ani Nízké Tatry a žádnou Tatru neprodávám!!!
Bydlisko: OSTRAVA
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa TORA » 21 Dec 2008, 21:50

Mimochodem to nebylo namířeno proti tatrawerke!

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa ondrej » 21 Dec 2008, 22:10

TORA napísal:...Přesně tuhle jsem na jaře(v létě) zastavil na Praze 2. Její řidič byl dosti "na výši" a hned na mě vyrukoval, ať jej nezdržuju, že spěchá pro klienty na letiště a že nemá čas se s náma vybavovat...odvětil jsem mu že se jedná o běžnou silniční kontrolu a on hned na to, že jsem ho stejně zastavil jen kvůli té Tatře a že nemá čas na to, aby nám ji ukazoval.... Já mu na to odvětil, že se nemám zapotřebí kochat jeho 603, že mám stejnou doma. On na to "sklapl" uši a ještě mě poprosil, zda bych mu nesdělil, jak se v uvedeném voze řadí zpátečka...., že Jí má jen půjčenou a že s ní dlouho nejel... tak jsem tedy "tatrovákovi" poradil, on poděkoval a následně se rozjel směr letiště...... i takoví lidé řídí Tatřičky... :(
Tie Tatričky za to nemôžu, ak ich šoférujú takí riaditelia zemegulí..
Je často tragikomicky-zábavné pozorovať, ako stúpa sebavedomie rôznym týpkom, keď si sadnú za volant podľa ich mienky výnimočného vozidla - ako sa hrdo tvária a ako sa predvádzajú... A že pritom niekedy ani nevedia zaradiť spiatočku, im vôbec nevadí pri ich pocite nadradenej menejcennosti... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 22 Dec 2008, 19:19

No, ještě že jsem jí neřídil já a kdyby mi říkala pane, nepučil bych jí ani bohovy.
Já vím, že každý má tu nejhezčí doma, ale pro mě je to nevícnejkrásnější 603ka na světě !!!

Užívateľov profilový obrázok
TORA
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 12 Dec 2007, 01:02
Tatry, ktoré vlastním: Nevlastním Vysoké ani Nízké Tatry a žádnou Tatru neprodávám!!!
Bydlisko: OSTRAVA
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa TORA » 22 Dec 2008, 22:30

tatrawerke napísal:No, ještě že jsem jí neřídil já a kdyby mi říkala pane, nepučil bych jí ani bohovy.
Já vím, že každý má tu nejhezčí doma, ale pro mě je to nevícnejkrásnější 603ka na světě !!!

Ta Tatra byla tenkrát psaná na nějakou firmu. Podle toho "pana řidiče" se na ní střídali min. 2 "řidiči..." - vozí klienty....zahraniční.... z letiště do centra a nebo na kratší výlety.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 23 Dec 2008, 13:32

Já vim, kdo ji vlastní a kde parkuje a i kdo ji renovoval a jistě jste si všiml toho interieru a dokonalosti provedení.
Vím, že je to nereálné, ale kdyby jste musel, tu svou prodat.CHtěl bych moc jedničku.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa vasa26 » 23 Jan 2009, 22:05

tatrawerke napísal:
jack napísal:Tatrawerke : mám na Vás otázku, čím leštíte originál acetonový lak na 603kách..?? Na všech Vašich fotkách se 603ky až nadpozemsky lesknou( i ty "vrakové")..Zkoušel jsem originál leštěnku na nitrocelulozové laky, pak nějaké přípravky od želvy, ale stále to není ono..

Dík..
Nebudete tomu věřit, ale každou tatru, i ty vrakové poctivě dělám tempem, až mě brněj ruce.Je to dřina na půl dne, ale když něco prodávám, chci aby to nebyl pytel hoven.
Dokonce i opravím brzdy a zprovozním motor.Pokud je to možné.Jsem rád, když kupující ví na čem je.
Bude tě brzo brnět palice zmetku ,příště neslibuj že něco dáváš pro sebe dohromady, když to v zápětí prodáš.Už se u nás neukazuj!Mohl by jsi mít pomník z klikovek!!!
Tento člověk do světa Tater nepatří -ŠABAT.

Užívateľov profilový obrázok
Mr.Tomash
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 09 Nov 2008, 12:35
Tatry, ktoré vlastním: Tatru nemám :-(
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa Mr.Tomash » 12 Feb 2009, 15:47

tatrawerke -> Júúú, 603 je krásna :shock: :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: Chromka

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 13 Feb 2009, 21:47

Vasa26 - to je tatrovák tělem i duší. Prodá něco, co neni možné si prohlédnout, protože to je zaskládaný a za podmínek, které si nadiktuje včetně CENY a pak se zlobí, že to mohl prodat asi za víc nebo proč mu to tak leží v žaludku. Jenž bez práce to Pane nebylo!!! Auto odemě odjelo po svích. Palice mě už brněla, když jsem to dával do hromady. Děkuji za příjemné oslovení, ale jmenuju se Honza.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných