Predam zadne svetla

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa D.A. » 21 Aug 2008, 05:29

Superb - hahaha. Díky za podařené ráno. Ještě prosím o porovnání cen nových předních reflektorů na Superba s lucerničkami T613... Dostávám strach, že když je v obchodě kupuju za stofku, dopouštím se hospodářského deliktu.
Tomasi132, přeju ti to: Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa etienne » 21 Aug 2008, 08:40

Pan Magister, neviem si to vysvetlit, ono sato samo toto.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa vasa26 » 21 Aug 2008, 11:32

D.A. napísal:Superb - hahaha. Díky za podařené ráno. Ještě prosím o porovnání cen nových předních reflektorů na Superba s lucerničkami T613... Dostávám strach, že když je v obchodě kupuju za stofku, dopouštím se hospodářského deliktu.
Tomasi132, přeju ti to: Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere.
Přední lucerničky také docházejí :wink: porovnání bylo obrazné.příklad:na kolik si cení majitel svůj vůz T613 a pak chce díl na svého Rolse 613 za STOFKU??? :idea: .Trošku divný ne?Cena 2500kč by byla i pro překupníka nezajímavá-koupí je ten kdo je opravdu potřebuje. (tedy většinou)

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa ladis » 21 Aug 2008, 11:50

No vidíš, mě zas není jasné, proč bych měl dávat několik tisíců za světla, která můžu koupit za pár stokorun (čti, koupil jsem je za pár stokorun). Tím netvrdím, že nemůže existovat zjev, který ty prachy vysolí a dělá to proto, že je opravdu potřebuje (ačkoliv tady se dostáváme do úzkých, protože potřeba provozu T613 je diagnóza sama o sobě) a má zrovna pocit, že levnější už to nebude. Lidi, co se čílíte? Taková krásná demonstrace fungování trhu v praxi a vám to není po chuti? Nebo tady někdo (vasa26, miloš) vidíte, že bychom (D.A., já) ty peníze prodávajícímu nepřáli?

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa miloš » 21 Aug 2008, 12:04

Ja se necilim, me je to jedno. Jen jsem chtel poradit, kde by mohl dostat vic. Ale prodejce specha, coz cenu samozrejme ovlivnuje.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa D.A. » 21 Aug 2008, 12:23

Proti gustu... Však to znáš, Vaso. Jen to přirovnání pokulhává na všechny 4 nohy. Porovnával bych třeba s cenou lamp na (původní) Volgu 24, piáno apod.

Naštěstí nechci hnidopišit do prodávajícího, tak se neptám, jestli je měl dedko odložené na žigula 2101, nebo na obytnou avii (zde nejčastější výskyt předmětných lamp, na aviích je to půl na půl s "trojkovými").

A abych zareagoval na poslední přátelský podotek, tak si 613 necením jako Superby, takže cena "stofka" za lampu je absolutně v relaci. Jtmch, ty superblby si cením hodně nízko, takže v případě cen ND a servisních prací spíše něco silně zapáchá v servisní síti schade :-P.

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa vasa26 » 21 Aug 2008, 13:02

Ano máš opět pravdu :wink: " Vážení opovažte se prodávat Tatry (komplerní vůz v dobrém stavu) nad 100 tis.kč !!!!! Jedině je dávejte za Karton pravé kávy standart směs "b" kvality.."
Jen jsem zvědav kdy tu zas na TP Bude T613 srovnávat s BMW či Mercedes či jiný lux.. vozem podobné kategorie...když je to srovnatelné s Warťasem či Škodou 105L..... :lol:
P.S. že jsi se o svůj vůz nedávno v jiném vlákně tak bál...když si ho tolik neceníš...Divné :roll: nebo to je jen ironie pro publikum???
Jinak volga je jiná hra+jiné hřiště....(jiné vyrobené množství vozů) :wink:

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa D.A. » 21 Aug 2008, 13:38

Vaso, plácáš páté přes deváté. Pro publikum píšeš možná ty a pokud vše přepočítáváš na peníze, vyhledej pomoc jinde. Auto nehodlám prodat, pojišťovat, havarovat, živelně zlikvidovat, takže je mi jeho "tržní" hodnota - víš kde. Bojím se o něj, protože jej mám rád a nechci jej _zbytečně_ nechat zmizet šeďovou cestou. Jak TOTO souvisí s finanční hodnotou? :roll: :roll: :roll:

Proč teď zamlouváš svůj nesmysl z počátku tohoto vlákna? Tam jsi přestřelil směrem k optice Superbu, tady zase medíš o 105 a 353... :?: Vcelku jasně jsem ti napsal, že ty lampy by měly mít podobnou hodnotu, jako na obdobné současníky (Volha, Mercedes).
Řeš prosím něco užitečnějšího.

Užívateľov profilový obrázok
Ergo_sum
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 587
Dátum registrácie: 05 Jan 2008, 15:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Ergo_sum » 21 Aug 2008, 13:48

Nechcem Vam brat iluzie ale nikdy by som nevkladal majetok a hlavne ho nezurocovat v autach, to je podla mna blbost... Staci niekolko "ochranych" zakonov s EU a mozno sa na stare auta budeme pozerat len v muzeu...

Stare auta su pre radost a ako kazdy konicek to nieco stoji s tym sa treba zmierit (hlavne presvedcit manzeku :-) )

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa vasa26 » 21 Aug 2008, 23:03

D.A. napísal:Vaso, plácáš páté přes deváté. Pro publikum píšeš možná ty a pokud vše přepočítáváš na peníze, vyhledej pomoc jinde. Auto nehodlám prodat, pojišťovat, havarovat, živelně zlikvidovat, takže je mi jeho "tržní" hodnota - víš kde. Bojím se o něj, protože jej mám rád a nechci jej _zbytečně_ nechat zmizet šeďovou cestou. Jak TOTO souvisí s finanční hodnotou? :roll: :roll: :roll:

Proč teď zamlouváš svůj nesmysl z počátku tohoto vlákna? Tam jsi přestřelil směrem k optice Superbu, tady zase medíš o 105 a 353... :?: Vcelku jasně jsem ti napsal, že ty lampy by měly mít podobnou hodnotu, jako na obdobné současníky (Volha, Mercedes).
Řeš prosím něco užitečnějšího.
Tady už je nákej pátek Kapitalizmus..... Každá věc má svou finanční hodnotu....nově budu plácat šestý přes desátý....nic nezamlouvám...no všichni lupiči čekaj na vytuněnou T 613...to přeci néé :lol: :lol: Já nic nezamlouvám nejde srovnávat nízko-početní výrobu T 613 a Mercedes či Volgu.... :idea:
Jinak ted řeším palivové články v mojí bowdenové Chromce...no a je to opravdu užitečné -opravdu jede :D

Tomas123

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Tomas123 » 22 Aug 2008, 21:38

jaaaaaj vy tu riesite strasneeeee veci,mna nezaujma kolko stoja svetla na superb skodovku trabanta ci volgu :roll: .Ja tu chcem predat svetla ktore neviuzijem.
Uz mam ponuku na 1400skk cize ak nemieni dat nikdo viac tak uz tu nerozoberajte superby zigulaky skodovky :D

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa ladis » 23 Aug 2008, 23:10

To máš z toho, že jsi to neudělal, jak ti miloš poradil. Na aukru se draží a tady se kecá ;-)

vasa26
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1827
Dátum registrácie: 08 Jún 2006, 22:23

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa vasa26 » 24 Aug 2008, 00:36

Tady se píše :idea:
Máme tu i vymoženost-říkáme jí Inzerce :idea: Ale Miloš měl s Aukrem pravdu! :wink:

Tomas123

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Tomas123 » 26 Aug 2008, 08:35

Stale aktualne :o

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa carlos » 26 Aug 2008, 09:03

Na Inter Burze boli za 200 Skk /kus. / Každý piatok na štadione Interu /

Tomas123

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Tomas123 » 26 Aug 2008, 10:41

pouyite ne_?

Užívateľov profilový obrázok
carlos
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 577
Dátum registrácie: 14 Okt 2004, 17:35
Tatry, ktoré vlastním: nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa carlos » 26 Aug 2008, 11:13

nové

Tomas123

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Tomas123 » 26 Aug 2008, 12:14

Aktuaaaaaaaaaaaalne

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa ladis » 26 Aug 2008, 19:08

Měl bys napsat, kolik si tak představuješ. D.A. svoji nabídku nestáhnul a kdyby je náhodou nechtěl, tak já je za stejných podmínek beru.

Tomas123

Re: Predam zadne svetla

Príspevok od užívateľa Tomas123 » 27 Aug 2008, 11:10

Zatial som dohodnuty na stvrtok ak sa to nepodari dam vediet :wink:

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných