KOPEC DIELOV NA PREDAJ, NOVE AJ POUZITE - P. Gajdos

Tu môžete diskutovať o automobiloch Tatra, ktoré sú na predaj
Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: KOPEC DIELOV NA PREDAJ, NOVE AJ POUZITE - P. Gajdos

Príspevok od užívateľa D.A. » 11 Aug 2008, 11:05

Uff, čím dál lepší... :|
Samozřejmě děkuju za názory, které však nejsou ve shodě. Každopádně tu těžko definovatelnou "polomatnou metalízu" se pokouším nahradit Alkytonem kladívkovým černým. Při nanesení pistolí není na nárazníku povrch "kladívkový", spíše metalický a zároveň polomatný... Druhou alternativu, tedy vzor "dvacetiletá šedá zvětralá stodváca" zatím nedovedu ničím napodobit a ani se mi příliš nelíbí. Teď jsem ji z jednoho opraveného trojkového nárazníku chtěl dát dolu, nebo alespoň přebrousit a srovnat pod plnič a bylo to peklo. Co to proboha dělali za povlak na tom laminátu!?!

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: KOPEC DIELOV NA PREDAJ, NOVE AJ POUZITE - P. Gajdos

Príspevok od užívateľa Jerry » 29 Aug 2008, 18:06

Míro svitla naděje, hodně podobnej odstín barvy a i veliká podobnost rastru byla nalezena mezi vzorníkama na vozy Ford. Mam připravený nějaký pokusy, tak to o víkendu nafotim (pokud bude přirozený světlo) a vyvěsim. Číslo odstínu mam u vzorků. 8)

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: KOPEC DIELOV NA PREDAJ, NOVE AJ POUZITE - P. Gajdos

Príspevok od užívateľa Jerry » 17 Feb 2009, 00:42

Tak se na pokusy nedostalo, ta barva byla po nástřiku "hnus velebnosti".
D.A. napísal:Á propos, bylo-li by možné nějak číselně sdělit originální odstín toho matu na náraznících trojek, kupříkladu ročníku 1988?
Ale dneska jsem byl během nákupu juknout na barvy (pořád mi to nedá spát) a našel sem mezi těma běžnejma černejma (mat, lesk... nic moc) i pixlu s názvem "Alkyton Kovářská barva". Výrobce je Rust-Oleum. Stránky mají www.motipdupli.cz. Barva je na dotek poměrně drsná (cca šmirgl 800) takže mam v úmyslu pak ještě barvu přelakovat bezbarvym lakem. Co jsem vyčetl na obalu pixly, tak barva obsahuje kovové částice a tím je docíleno odlesků jako od perletě. Ten vzorek co byl na víčku vypadal dobře. 8)
Prílohy
Obrázek 0024.jpg
Omluvte kvalitu, ale ten telefon nepochopí, že má zaostřit na focenej předmět.

Užívateľov profilový obrázok
D.A.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1859
Dátum registrácie: 09 Jan 2007, 09:35
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: CZ

Re: KOPEC DIELOV NA PREDAJ, NOVE AJ POUZITE - P. Gajdos

Príspevok od užívateľa D.A. » 17 Feb 2009, 20:54

Mě to taky pořád zajímá. :D Zatím mám nahozená provizoria (v kladívkovém černém alkytonu) a druhou sadu v roztmeleném a rozbroušeném stavu. V létě bych je dofinišoval, pokud do té doby sdělíš praktické zkušenosti, budu ti zavázán.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných