LOGOzbierka

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !

Užívateľov profilový obrázok
DRracer
Správca diskusného systému
Príspevky: 1586
Dátum registrácie: 31 Máj 2004, 22:23
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 2-603 M68
Tatra 130 1:14
Bydlisko: CR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa DRracer » 24 Feb 2005, 10:12

Ambiciózní tajemníček napísal:DRacer: "mame tu vzacnou navstevu z TKB , bohuzel s sebou prinesla i cast pratelske atmosfery z TKB "
Sorry, risane, to mi ujelo pod cerstvymi dojmy z cteni plamennych diskusi na TKB. Tve prispevky jsou na muj vkus trochu moc razne, cimz ale nehodnotim jejich informacni kvalitu a obsah.
Ambiciózní tajemníček napísal: Protože se mi ani napotřetí nepodařilo vysvětlit třeba DRacerovi, jak to myslím s tu ochrannou firemního loga a on stále dokola opakuje to své "tady na TP nikdo nechce zneuzit logo Tatra pro vlastni obohaceni nebo dokonce pospineni image firmy", vzdám to. Je to jako když někdo zabije zloděje a diví se, že lidstvo není rádo, když on to myslel tak dobře.
Domnivam se, ze jsem dostatecne jasne uvedl, ktera z mych vet je _muj_dojem_ a _muj_pocit_ a co je _realita_ a ze chapu, ze logo je vlastnictvi Tatry a podle platnych zakonu Tatra rozhoduje, jak s tim nalozi.
Naposledy upravil/-a DRracer v 24 Feb 2005, 10:23, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 24 Feb 2005, 10:16

O atmosfere myslim bolo popisane uz dost, a hlavne zbytocne, pretoze kazdy pocituje tu atmosferu inak.
Mne velmi vyhovuje, ze sem niekto napise odlisny nazor, aspon ho mozem porovnat s vlastnym, a tiez sa hybeme v diskusii dalej. To ze je tu "pokojna atmosfera" je asi tym, ze je malo kontroverznych tem. Ked sem hodim nejakeho Wartana, alebo eRku, tak nemusime riesit ci to je srot alebo nie, pretoze velmi dobre viem ze moja eRka je srot.
Vylucenie, ano ak si dobre pamatam tak DP a este nejaky anonym boli zabanovany. Osobne som s tym nesuhlasil, pretoze mi je srdecne ukradnute ci tu niekto popise trebars aj celu stranu nadavkami. Maximalne by som dal na hlavnu stranku upozornenie ze sa tu mozu vyskytnut take vyrazy. Ale kedze portal je Robovym majetkom, ktory nam dava zdarma k dispozicii, podobne ako clenovia TKB platia TKBf, je to jeho vec.
Ale ci sa mozeme vzdat emocii pri citani fora trochu pochybujem, to by sme sa museli naucit od Vulkancov :wink:
Risan, kludne sem pis, aj do tohto vlakna, tvoje prispevky vzdy patrili a patria k najlepsim.

etienne
Správca diskusného systému
Príspevky: 4117
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 18:51
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa etienne » 24 Feb 2005, 15:36

Mato: Stale sa tu nechape jedna zakladna vec:

TATRAPORTAL NIE JE MOJIM MAJETKOM je to NAS tatraportal nie MOJ nie TVOJ, ale NAS. To bola zakladna idea...

Užívateľov profilový obrázok
mato
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 843
Dátum registrácie: 26 Máj 2004, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mato » 24 Feb 2005, 23:16

Tak toto teda asi naozaj nechapem.
Ak si dobre pamatam, tak si portal vytvoril a stale ho udrziavas. Plus ti pomahal tomas, dracer teraz lubos, a mozno este niekto koho som zabudol. Portal nie je nejaky samostatny virtualny organizmus, ale je stale viazany na nejake realne technicke prostriedky, ktore pravdepodne musis zaplatit. Cize nie je vsetkych, skor vsetci co maju zaujem ho radi vyuzivaju. Ked nastane nejaka porucha, tak ho vsetci neopravia. A tak by sa dalo pokracovat...
Takto to chapem ja.

D.A.

Príspevok od užívateľa D.A. » 25 Feb 2005, 14:28

No, teď jste mne po několikadenní abstinenci navnadili na prostudování nejnovější dávky urážek na brněnském fóru (a rozšťourání několika bolavých míst ) :twisted: , ale já se tam ještě pár dní nebudu mít čas podívat... chjó!

Pokud jde o výše omílané téma "zneužívání", asi by to chtělo olepit Warana červenými kulatými nálepčičkami (dosud tam žádnou takovou nemám a jedinou relikvií je tatrasedadlo), ale i bez tohoto počinu jezdí u nás po kraji spoooousta škodivek, avií, zatorů a bůhvíčeho ještě s vylepenými (aktuálními) logy Tatra.

Užívateľov profilový obrázok
U.K.N.D
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 08 Nov 2006, 00:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa U.K.N.D » 18 Máj 2007, 20:54

ja mám niečo takéto
Prílohy
S5000823.jpg

Užívateľov profilový obrázok
dzordzi
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 30 Mar 2007, 18:27
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Kontaktovať užívateľa:

logo

Príspevok od užívateľa dzordzi » 18 Máj 2007, 22:11

My máme takéto logá.
Prílohy
Vladi 002.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Radinko
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 535
Dátum registrácie: 06 Apr 2007, 15:00
Tatry, ktoré vlastním: svoje
Bydlisko: doma
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Radinko » 18 Máj 2007, 22:24

Vidím, že nenechávaš nič na náhodu... :D
+ niečo pridám :arrow:
Prílohy
Tatra logo.jpg
Tatra logo.jpg (6.77 KiB) 3812 zobrazení

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných