T603 -1 dverove lišty vnútorné

Čo jednému chýba, iný môže mať...
vili
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:23
Kontaktovať užívateľa:

T603 -1 dverove lišty vnútorné

Príspevok od užívateľa vili » 07 Feb 2015, 21:29

Zdravím,

vonku zima a pomyslel som na Tatru čo mi ešte chýba...Mám dverové lišty a sú 2 typy´- jedny s hranou a druhé bez- kde sa stahuje okno.. rozmýšlam aké tam maju byt ja mám 59- nu,,,, či s alebo bez ale hlavne nemám jednu sadu.. Lavá strana bez hrany pravá s hranou a jedna lišta lavá zadná s hranou.Lišty neboli v aute kupoval som ich na burze a až po pieskovaní som si všimol že sú odlišné..
Nevie teda niekto aké by tam mali byt prípadne či niekto vymení ,čo má niečo podobné..pripadene napiste ake méte vy na akom roku. Pripadne kúpim
Dalo by sa to možno ohnut alebo navarit ale vymenit asi jednoduchšie..Možno prkotina... ale na zimný večer ... :)

Ak má niekto vonkajšie dverové okenné lišty na predaj - bez vyrezu vetračky kúpim. Dik
Prikladam foto ,
Prílohy
listy1.jpg
listy.jpg

Užívateľov profilový obrázok
chupacabra
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 113
Dátum registrácie: 24 Dec 2005, 20:56
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 805 valník
Tatra 603; 603-2
Tatra 613-2
Bydlisko: mam
Kontaktovať užívateľa:

Re: T603 -1 dverove lišty vnútorné

Príspevok od užívateľa chupacabra » 08 Feb 2015, 10:28

Ahoj, ja mám na 58 bez hrany a 63 s hranou, takže staršie boli bez hrany a novšie s hranou, 59 by podľa mňa mala byť ešte bez hrany. Na výmenu lišty nemám. Myslím si, že na aute si to nikto aj tak nevšimne, keď budeš mať jednu stranu takú a druhú takú.

Užívateľov profilový obrázok
tatrawerke
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 299
Dátum registrácie: 16 Nov 2008, 17:42
Kontaktovať užívateľa:

Re: T603 -1 dverove lišty vnútorné

Príspevok od užívateľa tatrawerke » 08 Feb 2015, 17:50

1959 bez hrany, respektivě s hranou dolu.To se dá předělat. Asi líp, než sehnat jiné.
Venkovní s výřezem na ventilačku, taky předěláš.Stačí dovařit ohnutý plech, abys měl za co chytit sametku :-)

vili
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 13 Feb 2008, 20:23
Kontaktovať užívateľa:

Re: T603 -1 dverove lišty vnútorné

Príspevok od užívateľa vili » 21 Feb 2015, 13:26

Ahojte,

dik za pomoc.. takže moja 59-na by mala mat s hranou dolu tak pozrite doma či niekto take náhodou nemá :idea: ak nie tak to prerobim,..

dakujem... VH

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní