Tatra 805 valník

Čo jednému chýba, iný môže mať...
gresp
Diskusný nováčik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18 Jan 2010, 12:25
Kontaktovať užívateľa:

Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa gresp » 16 Feb 2010, 16:30

Kúpim tatru 805 aj v horšom stave. Ponúknite. Východne Slovensko

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 16 Feb 2010, 16:58

Super. A Ty ji sprasíš diesel motorom. Možná ani nevíš , co chceš....

Jestli chceš T805 , proč ji nechceš takovou jaká je, s motorem V8 ..???? Tatra .... Proč si nekoupíš MERCEDES UNIMOG diesel ??

Užívateľov profilový obrázok
PAVEL64
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 14 Feb 2008, 15:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa PAVEL64 » 16 Feb 2010, 19:13

Zase traktorista,,, :( a nám veteránistům nezůstane nic....takové krásné stroje a bastlit z toho traktor...skoč si do MONTFIELDU...tak doba co se z toho dělaly traktory je dávno pryč.....teď ještě sem tam z V3Sky....na tatru když rozkřápneš třeba talíř s hruškou v difu -tak neseženeš.... :roll: a platí se to zlatem...

aguma
Diskusný nováčik
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 02 Jan 2010, 16:37
Tatry, ktoré vlastním: 805 valník 2X
Bydlisko: PLZEŇ
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa aguma » 16 Feb 2010, 22:08

No jeden vrak navíc mám,ale to jí radši rozeberu na díly a vím že tím zachráním pár dalších schopnejch aut.A vy se kluci nerozčilujte,na východ osvěta ještě nedorazila..

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa Mojžo » 17 Feb 2010, 09:48

Ahoj. Ja som Mojžo a som z východu Košíc. Moje Tatry určite hanbu značke nerobia. Prajem pekný deň

Užívateľov profilový obrázok
Julo600
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 19 Okt 2006, 04:31
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa Julo600 » 17 Feb 2010, 09:59

aguma napísal:No jeden vrak navíc mám,ale to jí radši rozeberu na díly a vím že tím zachráním pár dalších schopnejch aut.A vy se kluci nerozčilujte,na východ osvěta ještě nedorazila..
Ty si nejaky svetobeznik... Skuseny a mudry... ak tie tvoje zazraky su pojazdne, pristav ich sem na vychod, ja pristavim minimalne dva svoje a porovname... ale asi pojdes s hanbou... sorry za ton, ale vyprosil si si ho

gresp
Diskusný nováčik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18 Jan 2010, 12:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa gresp » 17 Feb 2010, 13:39

Nechcem tu tatru na to aby som ju rozobral a urobil s nej nejaký smiešny traktor. Chcem veterána, ktorým si občas pomôžem niečo previesť atď.
Ma niekto na predaj tatru 805 na Východnom Slovensku? Ponuknite

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 17 Feb 2010, 14:37

gresp napísal:Nechcem tu tatru na to aby som ju rozobral a urobil s nej nejaký smiešny traktor. Chcem veterána, ktorým si občas pomôžem niečo previesť atď.
Ma niekto na predaj tatru 805 na Východnom Slovensku? Ponuknite
Ano , a právě jako veterán je vhodné nechat v původním stavu. A vozit budeš moct co budeš chtít. Do 3 tun můžeš vesele...

Pokud chceš šetřit náklady na provoz , první počítej, kolik by Tě úspora stála. Abys nevynaložil 1 000 kč a neušetřil jen 100 kč.
Za kolik koupíš : motor, včetně chladiče, tlumiče výfuku, kompletního příslušenství ???
Kolik peněz vynaložíš na jejich úpravu pro montáž motoru ?

O kolik % na jeden kilometr bude potom úspora na palivu ? 50% ne , na to zapomen. Uspora bude takových 30 % ... s odřenýma ušima.

Spočítej vynaložené finance na přestavbu ( zapomen na SPZ , STK - to Ti nikdo neudělá) a rozpočítej je na kolometry které hodláš ujet .....

NEDOPORUČUJU TI takovou přestavbu. Pokud máš vztah k Tatře 805 , měj vztah i k jejímu na tehdejší dobu vynikajícímu motoru. Ten motor mám takovou dynamiku, kterou s nějakým D motorem nezískáš...

Užívateľov profilový obrázok
lukas.
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 01 Máj 2009, 23:03
Tatry, ktoré vlastním: samá T75
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa lukas. » 17 Feb 2010, 18:25

No na T805 vůbec nejsem odborník, ale než měnit motor aby se ušetřilo, nebude lepší přestavba na LPG (pokud to teda vůbec jde)? I když na tento osmivál se to stejně podle mě nevyplatí.......

Užívateľov profilový obrázok
ondrej
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 3867
Dátum registrácie: 29 Máj 2004, 11:05
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa ondrej » 17 Feb 2010, 19:22

a čo tak zabudovať do T-805 parný stroj?... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
PAVEL64
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 14 Feb 2008, 15:10
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa PAVEL64 » 17 Feb 2010, 19:52

Anebo motor z tryskáče....kup si pořádný ať mají sousedi radost....
http://www.youtube.com/watch?v=K3qHZ2g5 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=uOj6gPwk ... re=related
:twisted:

(a nedají pokoj a nedají...) nech to jak píše bazilišák- jak to je....ten hezký zvuk a moc toho nenašetříš...až budeš starší řekneš si "já blbec"...věř mi -taky jsem tím prošel...taky to měl být traktor ale to bylo před dinosaury....a zůstalo to jak je...
http://www.youtube.com/watch?v=wXt5J6vbRkw
no není to krása??můj miláček-
http://www.youtube.com/watch?v=702hvCQlg40

gresp
Diskusný nováčik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18 Jan 2010, 12:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa gresp » 18 Feb 2010, 10:53

Aká môže byť cena za tatru 805 v pôvodnom stave bez tp na ktorej je potrebné urobiť opravu karosérie a laku.

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 18 Feb 2010, 14:52

V dobrém případě počítej 15 000 kč , na a výš. Záleží, od koho koupíč. Na Aukru je jeden valník v hodnotě max 35 000 kč na prodej za 155 000 kč . http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C9030194

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa oldjan » 18 Feb 2010, 20:43

valník za patnáct :shock: za neůplný vrak jsem dal dvacet a to jsem se plácal po ramenou. Nakonec jsem ho rozebral na díly, protože abych ho složil, musel bych sehnat ještě jeden. A valníků na prodej moc není. Vůbec osmsetpětky nějak vymizely z inzerce. A o náhradních dílech ani nemluvě. Radši bych šel cestou koupě pragy v3s. Díly jsou za babku, včetně obutí a opravit jde na ulici.
Kdyby manželka nebyla proti, koupil bych si vejtřasku a měl poloviční starosti.
Na s-bazaru je osmsetpětka, sklápěcí valník a motorem MB 2,5 d za 80 000kč.

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 18 Feb 2010, 22:03

No právě , že v inzerci nesmíš kupovat . Nechci radit staršímu/zkušenějšímu kolegovi Tatrovákovi jak se kupují 805 ky. Ale stačí jezdit s 805 kou na hasičské soutěže, tam se hned ostatní seběhnou, řeknou, jé u nás to máme, už je to vyřazený, asi se to bude prodávat , ... a vy by ste to chtěl ?? Já jo ! Klidně Vám to tady přijedu ukázat, jaký krásný veteránek z toho udělám ... Takže takto moje zkušenosti z nákupu. Duhu v krásném stavu, od armády v 90 roce po go jsem koupil v roce 2005 za pěkných 5 000 kč + DPH , vysokou skřín s novou baterkou 142 AH a nově obložené brzdy a válečky za 15 000 kč atd ..... Valník v roce asi 2007 za 12 000 kč + DPH
Nikoho jsem nepodmazával penězi , a na Aukru auto nehledal .... Co je v inzerci je drahý, lidi z toho chtějí vytřískat maximum .... Pamatuju jak u Kalvody byl Třinec ve vrakovým stavu za 100 000 kč . Stál tam 5 let ??

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 18 Feb 2010, 22:04

lukas. napísal:No na T805 vůbec nejsem odborník, ale než měnit motor aby se ušetřilo, nebude lepší přestavba na LPG (pokud to teda vůbec jde)? I když na tento osmivál se to stejně podle mě nevyplatí.......
Lukasi , samozřejmě , že to jde , ale to už chce najet těch 10 000 a víc kilometrů , což Gresp zřejmě asi neplánuje...

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 18 Feb 2010, 22:16

Omlouvám se za mystifikaci, koukal jsem se na smlouvy , částka není s DPH , ale k částce byla připočítana cena znaleckého posudku. Je to zhruba v částce jako DPH , kolem 2 000 kč ... Ta Duha stála 5439 kč. Byla nejem karosově super ale i motoricky , dal jsem na ní blbé gumy a sundal papíry , a prodal ji za 20 000 kč, nejsem vydřiduch , už nepamatuju, kdo ji koupil, ale měl už Gaz 69 .... Papíry za 5000 kč , ještě s platnou technickou.....

oldjan
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 14 Feb 2009, 17:50
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa oldjan » 20 Feb 2010, 08:08

I když jsem starší, tak si klidně nechám poradit. Je pravda, že jsem na hasičský srazy nejezdil, tak jsem nakupoval na inzeráty. Už v roce 1999 kdy jsem pokukoval po kačeně, tak se cena pohybovala okolo dvaceti.
Za radiovůz v roce 2007 jsem dal 36tis. a valník 40tis. po laku, ale nepojízdný. A i ten lak je pro zlost, protože spousta tmelu a zastříkanýho bláta. Jinak na obou autech hromada práce, protože předtím do toho nikdo nevrazil ani korunu. A bych měl nějaký díly, musel jsem koupit vrak za dvacet . O nic lacinějšího jsem nezavadil. Jenom možná kdybych nebyl pohodlný a byl rychlejší, mohl jsem mít hezčí valník.
Věřím, že jsi mohl mít takovou kliku a koupit tak dobře, ale dnes už to považuju za nereálný sen. Jinak jsi tedy pěkný vekslák. :D
Ten radiovůz za sto jsem taky viděl, teda myslím, že mluvíme o tom samým, ale zas takový blázen nejsem. Jenom jsem si tehdy říkal, ještě chvíli a bude vypadat jak ten můj. Ani nevím kde mu je konec.

Jedině s čím jsem se setkal, že snad každý kdo náhodou byl na vojně, tak jezdil s kačenou :lol: anebo, že na vesnici měli kačenu a že jí dali do šrotu, protože to nikdo nechtěl a časem odvezli ještě hromadu dílů, taky do šrotu, když uklízeli hasičárnu. :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Bohužel jsem přišel pozdě.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 6491
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 11:30
Tatry, ktoré vlastním: :::::::::::::::::::::::::
1953 - T805
1975 - T2-603
1977 - T613
1981 - T613-2
1982 - T613-2
1987 - T613-3
1991 - T613-3
1991 - T613-4
Bydlisko: ČR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa Luboš » 20 Feb 2010, 21:55

Zajímavé názory, rád si nechám poradit. Aktuálně hodně vážně uvažuju o této za 60 000 Kč. Asi tuším, že současný majitel ji před čtyřmi lety získal od hasičů podstatně levněji, ale aktuálně o žádné levnější a slušné nevím.

Co mě na ní trochu trápí:
- horší řazení, na hlavní převodovce občas nějaký kvalt (1,2) nejde zařadit napoprvé a také byl trochu problém s řazením předku - s pákou zprvu nešlo pohnout.
- ojeté gumy
- asi čtyři místa na vyvaření podobné náročnosti jako na fotce
- chce to nový lak khaki
- chybí komplet odstupové svítilny, horní sajny nejsou originál, nepůvodní zrcátka, asi atypický výfuk, chybí výrobní štítek

Výhody:
- platné doklady - od roku 1962 známá historie
- celkem slušný motor
- brzdí, svítí, dobíjí atd. prostě téměř všechno funguje
- slušná plachta
- kromě výše zmíněných výhrad je v originálním stavu

Co na ní říkáte? Loni napodzim jsem byl omrknout dva valníky v cenové relaci kolem 40 000 Kč, v globále nebyly tak původní, ale jezdily. Jeden z nich jsem chtěl koupit, ale nakonec to nevyšlo. Poprvé jsem začal o nějaké osmsetpětce vážněji uvažovat asi před sedmi lety, ale cokoliv od té doby mi bylo pod 35 000, tak už si ani nepohybovalo...
Prílohy
Obraz003_2.jpg
Obraz022.jpg
Obraz009.jpg

Užívateľov profilový obrázok
bazilisak
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 09 Jan 2008, 00:25
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 805 valník

Príspevok od užívateľa bazilisak » 21 Feb 2010, 00:24

Luboši , myslím, že by majitel měl slevit. Myslím, že je málo lidí nabídnout za toto 60 tis. Kdybych to prodával já, nevěřím tomu, že by to ode mě někdo koupil za ty prachy. Majitel to měl počítám do 20 000 kč, a chce to zhodnotit.

Ty kvalty - normálka, to bývá často , předek , to je taky klasika u málo ježděných aut.

Ojeté gumy ? Počítej 5 x 4 000 kč včetně duší a límců ..... 20 000 kč + 60tis :shock:

4 místa to nebudou, jak do toho vrtneš, tak spodek boudy - nosníky , zadky boudy o blatníků a prahy můžeš dělat taky ...

Nový lak - měsíc broušení starých barev a tmelů.

Zbytek drobnosti. Jen chci připomenout, že jak tomu uděláš krásný nový lak, tak se Ti přestane líbit ta plachta, budeš chtít novou, a plátěná - to je balík.

Můj názor, že do renovace dáš tolik co to ted stojí a pak to bude za ty peníze neprodejné.

Kolik by jsi byl ochoten dát za můj valník, s SPZ , ojeté gumy, bez plachty , s oblouky ..... neoriginální nádstavky bočnic ...
http://nase-tatry.websnadno.cz/Tatra-805-valnik.html ??

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných