Plechařina na T603

Čo jednému chýba, iný môže mať...
Mirek

Plechařina na T603

Príspevok od užívateľa Mirek » 25 Feb 2007, 19:02

Zdravím všechny. Někde ve starších diskuzích jsem našel informaci, že např. prahy dělá vícero subjektů. Kontakt mám jen na Ecorru. Znáte někdo někoho kdo dělé nové díly za rozumější ceny?

Užívateľov profilový obrázok
Kontráš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 505
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 08:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Kontráš » 26 Feb 2007, 09:48

zkus zapátrat v inzerci na eurooldtimers.com - měl by tam být inzerát pána co dělá výfuky a nějakou plechařinu...

Pavell

Príspevok od užívateľa Pavell » 26 Feb 2007, 14:26

Ahoj,
díval jsem se že má inzerát i tady na tatraportále myslím. Výfuky od něj mám a jsem spokojenej, lemy dělá asi teď krátce, protože je tenkrát ještě nenabízel. Jinak ceny má u lemů o polovinu levnější než ecorra. Výfuky jsou o mnoho levnější. Ale záleží na tobě. Jinak plechařinu dělá ještě pan Komárek.

Pytlak
Diskutujúci
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 17 Jan 2007, 17:17
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Hradec Králové
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pytlak » 27 Feb 2007, 13:34

Jaroslav Komárek plechařina - 596542169, 603782501

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 27 Feb 2007, 14:53

Nevím jestli by byl pan Komárek nadšenej za to že si sem dal kontaky na něj... Kdyby chtěl medializaci tak si určitě dá inzerát... Pan Komárek o takovou reklamu určitě nestojí, co ho znám... teda pokud si se ho předtím nezeptal...

Honza

Mirek

Príspevok od užívateľa Mirek » 27 Feb 2007, 15:15

Diky za kontakt na pana Komarka, jeho praci uz jsem tady na tatraportale videl a vypada to moc dobre. Ale to je zatim krome ecorry jediny clovek, ktery dela prahy. Je tam jeste nekdo dalsi? Znam uz take pana z Kladna, dela prahy, patky, lemy za super ceny, kontakt na nej zrovna nemam u sebe, ale mel by ho znat Pepa s tou modro-bilou jednickou

Pytlak
Diskutujúci
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 17 Jan 2007, 17:17
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Hradec Králové
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Pytlak » 27 Feb 2007, 19:26

Pan Komárek se nemá za co stydět a kšeft určitě potřebuje, stejně jako každý z nás, co se živí vlastní prací. Toto není žádná reklama, prostě někdo shání kontakt, tak proč mu jej nedat. Není spíš problém v tom, že sis koupil plechařinu od pana Komárka a teď ji nabízíš na Tatraportalu i jinde na netu v inzerci a vadí ti, že si ji jiní mohou objednat napřímo a tím pádem ji nekoupí od tebe? Pak bych chápal, že se ti nehodí, aby kontakty na lidi, kteří na Tatry něco dodávají byl všeobecně dostupný. Naopak bych měl opačný návrh - založit samostatnou sekci na fóru, kde se budou zveřejňovat pouze kontakty na lidi, kteří na tatry něco dodávají, stejně jako je to třeba na serveru http://www.velorexy.cz, kde je přehledně tříděná sekce věnující se pouze dodavatelům náhradních dílů a služeb kolem Velorexů. Spoustě renovátorů by toto ušetřilo čas i peníze.

Vláček

Príspevok od užívateľa Vláček » 27 Feb 2007, 20:37

Nevím zda-li je to dobré řešení. Můžou se tu najít i tací kteří pak budou do diskuzí psát, jak je ten dotyčný drahý, levný, kvalitní a nebo nekvalitní. A někdy i celkem neoprávněně. Takhle když se někdo zeptá tak - tedy alespoň já- kdybych měl radit, tak bych doporučil člověka ze kterým mám již nějaké zkušenosti.

Užívateľov profilový obrázok
čadík
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 17 Júl 2006, 09:33
Tatry, ktoré vlastním: mám černočernou T613
hledám barevnou T613VB
Bydlisko: matka měst
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa čadík » 27 Feb 2007, 21:05

Obávám se, že komentáře (tak či onak) vždy budou. Ale rozlišovat soukromou inzerci (nevýdělečnou - byť jak bláhové!) a výdělečnou (ve smyslu, že inzerující se tímto zcela či výhradně živí) by možná bylo rozumné. Alespoň by každý hned věděl, že se na dotyčného lze obracet opakovaně.

Není sporu, že nejlepším doporučením jsou dobé reference. Jenže každý jsme jiný, co se jednomu zdá za projev nesmělosti a cudnosti, to už druhý považuje za projev drzosti a obroublosti...
A proto si každý jde osobně sáhnout na čerstvě natřenou lavičku na které visí velký nápis POZOR - ČERSTVĚ NATŘENO!

Užívateľov profilový obrázok
603-1 pepa
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16 Júl 2005, 14:08
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa 603-1 pepa » 27 Feb 2007, 22:46

Kontakt samozřejmě na pána uom Kladna mam :) Jmenuje se Milan Zetek a bydlí v Čelechovicích. Telefon je 732721955

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 28 Feb 2007, 10:12

Pytlak napísal:Pan Komárek se nemá za co stydět a kšeft určitě potřebuje, stejně jako každý z nás, co se živí vlastní prací. Toto není žádná reklama, prostě někdo shání kontakt, tak proč mu jej nedat. Není spíš problém v tom, že sis koupil plechařinu od pana Komárka a teď ji ....
Tak to sory ,ale tak to rozhodně není to ti můžu odpřisáhnou na moji smrt!!!
Pokuď ti vadí že se i já snažím pomáhat ostatním tím že i já vyrábím věci na Tatru tak to sory!!! Pan Komárek je dobrej pán, nikdy jsem proti němu nic neměl. Plechařinu od něj mám protože jsem ji ještě před nedávnem nedělal, ale jak jsem byl u něj a diskutovali jsme o všem možným ( i o těch lemech) rozhodl jsem se že by jsem to mohl taky zkusit a tak jsem se druhý den pustil do pokusu a lem si skusil podle pana Komárka uděla. A navíc by mě to stejnak čekalo protože potřebuji udělat ještě vnitřní lemy.
Takže , pokud NEMÁŠ důkazy neobviňuj někoho o kom nic nevíš!!!!!!!!!!!
Aby jsi špatně nedopadl za křivá obvinění... Údaje na tebe jsou tak co ...

A jestli mi nevěříš tak dojeď k nám a já ti takovej lem udělám. Už jsem jich pár dělal od podání inzerátu takže ti radím nebuď tak hned odsuzující. Toto je web kde si pomáháme a neškodíme asi jsi to špatně pochopil.
Pokud chceš poslat na pana Komárka telefon tak mu to můžeš dát přes SMS nebo mail, nemyslíš??? Už se totiž o tomto tady diskutovalo a nebyl jsem to já kdo napsal že by pan Komárek nebyl nadšený kdyby tu někdo vystavoval jeho telefon, a tak jsem pouze přenášel tuto informaci dál. A jinak děkuji za tvoji negativní reklamu.

Ahoj Honza

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 28 Feb 2007, 10:36

Tak tady najdeš to o tom kontaktu na pana Komárka že já nejsem autorem tohoto názoru, jen jej šířím dál protože si myslím že je to pravda... A to jsem ty věci oď něj ještě neměl.
Sory jestli někomu vadí to že i já chci vyrábět plechařinu na Tatry. Vyrábět protože mě ta práce skutečně BAVÍ !!!


http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?t=1957

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Feb 2007, 11:01

Honzo, nemusíš sa ospravedlňovať, časom si zvykneš, že sú aj taký ludia, ktorím vadí z princípu všetko, čo sami neurobia.resp. nedokážu.Ale nie je ich vela, neboj. Kludne si ty vyrábaj , čo chceš, našťastie už nežijeme v dobe, kedy bola snaha , všetko kontrolovať a zakazovať.

Jan Papírník
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 187
Dátum registrácie: 12 Jún 2006, 19:02
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Třebíč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Jan Papírník » 28 Feb 2007, 11:12

Roman Maďar napísal:Honzo, nemusíš sa ospravedlňovať, časom si zvykneš, že sú aj taký ludia....
Děkuji, víš celkem mě to zamrzelo že bez předložených důkazů někdo někoho obviňuje.

jack
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1505
Dátum registrácie: 26 Jún 2006, 08:26
Tatry, ktoré vlastním: Šestsettrojky
Bydlisko: Karwin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jack » 28 Feb 2007, 11:19

Přeně, nedej se Honzo, v poslední době mi tento portál připomíná hon na štvanou zvěř... :?

Sedo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: 02 Júl 2004, 16:11

Príspevok od užívateľa Sedo » 28 Feb 2007, 11:22

Jan Papírník napísal:
Roman Maďar napísal:Honzo, nemusíš sa ospravedlňovať, časom si zvykneš, že sú aj taký ludia....
Děkuji, víš celkem mě to zamrzelo že bez předložených důkazů někdo někoho obviňuje.
A co cakas od tohto sveta? Spravodlivost, dobro? Zabudnite...

Užívateľov profilový obrázok
Zdicho
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: 27 Máj 2004, 00:22
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Čórtův hrad
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Zdicho » 28 Feb 2007, 13:04

Pravdu a lásku...

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Feb 2007, 14:32

jack napísal:Přeně, nedej se Honzo, v poslední době mi tento portál připomíná hon na štvanou zvěř... :?
Když ono nahánět koloušky s jejich velkýma nevinnýma očima je tak snadné. Holt nejsou na vrcholu potravního řetězce. Tam se vždy ocitnou jen ti nejdrsnější dravci.

Užívateľov profilový obrázok
Roman Maďar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 20 Feb 2005, 22:21
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko: Bernolákovo
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Roman Maďar » 28 Feb 2007, 14:40

AT, tak nejak to bude

Mirek

Príspevok od užívateľa Mirek » 28 Feb 2007, 14:43

Ahoj Honzo. Psal jsi, ze Te cekaji take vnitrni lemy. Ceka Te vyroba jen pro vlastni potrebu, nebo i na kseft? Zajemci by se urcite nasli. Mas v planu i nejake dalsi dily plechariny? Co treba podlaha kufru, pod baterky, spodek zadnich kapes, ....
A co nejaci dalsi vyrobci. Na prahy to jsou zatim tri kontakty a Lubos psal (ne v tomto vlakne), ze jich je spousta.
Jestli nekdo znate nekoho dalsiho dejte vedet. A abych pripadne nezavdaval pricinu ke sporum po uverejneni nejakych kontaktu tak muj e-mail je: mir6@centrum.cz

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní