Tatra 613-1 Foto

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 19 Feb 2011, 00:16

Chromkar, opravil som to. Dufam ze si teraz spokojny. Nikdy som nechapal ze o co ide takym ako ty. Nebolo by dostojnejsie sa starat o ,,svoje,, auto ? Ak sa Ti moja chromka nepaci, mas na to pravo ale ja mam zase pravo robit so svojim majetkom to co ja uznam za vhodne. Ci sa Ti to paci alebo nie :!:

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa chromkar » 19 Feb 2011, 09:24

OTO napísal:Chromkar, opravil som to. Dufam ze si teraz spokojny.
ja mam byt spokojny? Snad ty, nie, ze tam nemas napisane bludy. Vies, mna ked niekto upozorni na chybu, tak sa mu podakujem, lebo mi vlastne pomohol.
OTO napísal:Nikdy som nechapal ze o co ide takym ako ty.
tak ti to zopakujem, ide mi len o vyjadrenie vlastneho nazoru. Nemozem? jaj aha, nenapisal som, ze ta tatra je uplne fantasticka a bla bla bla
OTO napísal:Nebolo by dostojnejsie sa starat o ,,svoje,, auto ?
Staram sa zasadne len o svoje auta. Ale co to ma spolocne s dostojnostou?
OTO napísal:Ak sa Ti moja chromka nepaci, mas na to pravo ale ja mam zase pravo robit so svojim majetkom to co ja uznam za vhodne. Ci sa Ti to paci alebo nie :!:

ja ta od tvojich krokov neodradzam, bude to tvoja vizitka, len pisem svoj nazor. Mne sa nepaci gyc vo vseobecnosti.

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 22 Feb 2011, 23:15

Chromkar: este si stale nekonkretizoval co su tie ,,vylepsenia" co Ti tak vadia. Chcel by som sa poucit :cry:

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa chromkar » 23 Feb 2011, 18:55

kde vidis napisane, ze mi nieco vadi?
chromkar napísal:
OTO napísal:A čo je najdôležitejšie, bude sa páčiť MNE :!:
to je samozrejme prvorade...len pridam svoj nazor

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa chromkar » 23 Feb 2011, 18:59

ak mi nieco naozaj vadi (ale na ludoch, nie na autach), tak je to toto...
OTO napísal::P dakujem v mene Jirinky
...stavanie auta na uroven zivej bytosti mi pride dost chore, nieco to vypoveda o citovom zivote dotycneho

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 23 Feb 2011, 23:23

chromkar napísal:ak mi nieco naozaj vadi (ale na ludoch, nie na autach), tak je to toto...
OTO napísal::P dakujem v mene Jirinky
...stavanie auta na uroven zivej bytosti mi pride dost chore, nieco to vypoveda o citovom zivote dotycneho
:D ejha, nevedel som ze mam tu cest zo psychiatrom :wink: Vies, ja som od svojich 8mich rokov ,,tatrovkar,, (oranžova plastova T148 :) ) . Takze ten vztah ku Tatram je uz dost dlhodoby. Vsetci moji znamy Tatrovaci a skodovkari maju pre svoje auta neake meno. A hadaj preco. Pretoze ich neberu ako kus plechu alebo nieco na com sa da kseftovat. Mame totiz svoje auta radi a tak sa o ne aj starame. Ci je to Jirinka, Carculca, Betka, Exon Waldez, Fonok............ Ale teba sa to pravdepodobne netika.

Ja sa nechcem s tebou ani hadat ani sa tu podpichovat navzajom, len mi uz konecne konkretizuj co su tie ,,cacky", aby som vedel. :?:

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa chromkar » 27 Feb 2011, 11:12

netyka, nastastie :|

cacky (neorigo veci) napr.
pneu s bielym pasom
koberec interier
koberec kufor
vyfarbene lapace necistot
hrubsie koncovky vyfukov
SK nalepka na zadnej kapote
zadne hmlovky

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 27 Feb 2011, 15:59

Vysvetlivky pre ,,cacky" :

Pneu : mam 2 sady kolies, jednu s coopermi a jednu toyo bez lemov. Nechal som sa inspirovat Tatrami zo zahranicia (vid.foto) A cuduj sa svete uz sa mi ohlasili traja ze odkial som ich zohnal :shock: .

Koberec: Keby si bol videl original, ktory je aj teraz pod novym tak blejes. Koberce som si robil uplne sam a teraz to pekne ladi so sedadlami a je tam CISTO.

Kufor: pripustam ze je to uz ,,tucing" ale v ziadnom pripade nie bez zmyslu pretoze poobijana farba v kufry nie je jednoducho pekna. Special napr ma calunenie.

SK nalepka musi byt podla vyhlasky a zatial sa to kazdemu paci, je to ovela stylovejsie na veterana ako v zadnom okne. Moj nazor samozrejme.

Zadne hmlovky su tiez podla vyhlasky kedze chromka zabudovane nema. To ze su dve je kvoli symetrii ale tiez pripustam ze nemusia byt dve. Mne sa tak paci.
Koncovky vyfukov su shit ale neboli vobec , toto je docasna nahrada uz sa chromuju klasicke koncovky spolu s kluckami. Bude...

Myslim ze ked je pre niekoho dolezite mat na aute dobove doplnky patriace k danemu typu a rocniku vozidla tak tu mame vela takych ktory to nemaju v ovela vacsej miere v poriadku nez ja. Myslim tu na T613-3ky s 4ovymi naraznikmi , chromky s trojkovymi dverami, vsehozmes interiery a v neposlednom rade som aj ja kupil moju chromku s ,,trojkovym zadkom" co som urgentne napravil na original. Popri tom su +jedna zadna hmlovka a SK nalepka dost cudne vyhrady ale budiš.

Nie su este namontovane original zlte celochrom Pal hmlovky a ani chromovane klucky. Z financnych dovodov sa nebude konat ,,Vignale" interier. Peniaze zhltne kompletna generalka vcetne pripravy motora E. Nove chromovane kryty prahov ale budu ako aj mriezky kurenia. Puklice s ciernymi vlozkami su pripravene a plne
zodpovedaju katalogovemu vyhotoveniu.
Prílohy
g1.jpg

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 27 Feb 2011, 16:07

toto je OK?
Prílohy
411_72_free_tour_2005_40.jpg
blsk-les.jpg

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 27 Feb 2011, 16:15

Apropo vyfarbene lapace boli uz na nej a okrem toho boli aj povodne tak montovane, vid foto: Su trochu rozstrapkane, mam nove a tie budu len bielou obtiahnute
Prílohy
t6131.jpg
99.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Tom T613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 06 Okt 2008, 19:14
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa Tom T613 » 27 Feb 2011, 17:10

OTO.
Tvoja chromka je nádherná obdivujem ju zo všetkých najviac.
Bola by škoda prerábať interiér na Vignale , keď ten tvoj je taký zachovali no skôr by som vymenil budíky v prístrojovke za pôvodne ako majú byť v chromke. Tie koberce jej pristanú a ako si napísal auto vypadá vnútri tak čistejšie. A do kufra koberec ? Tak o tom by som neuvažoval jednoznačne by som ho tam dal aj ja .
Ale budem aj kriticky motorový priestor je dosť vyčačkaní a tie koncovky výfukov vypadajú hrozne. Viem chystáš sa to zmeniť. Nechcem ti dávať rady. Len píšem ako vidím tvoju tatru z môjho pohľadu. Je to tvoje auto tak si ho zariaď ako sa tebe páči .
Tak držím palce tebe aj Jirinke :wink:

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 27 Feb 2011, 17:35

Dakujem pekne Tom. Posnazime sa aby to bolo co najlepsie. Ten motor bol uz taky zeleny, ten pojde von ako nahradny a dostane E-cko. Podla povodneho TP tam bol motor (stitkovy) číslo *01337* . Bude klasický cierny ale kryty rozvodov a kryt ,,bendza" pojde do chromu. Inac vsetko bude carne. Tolko ,,luxusu" si vyhradzujem. Co sa tyka interieru, pravdu povediac mam problem z tymi kobercami pretoze sa spinia. Je dost mozne ze po cas generalky tam pojde ten hrubsy podsivany sivy koberec aby to nebolo tak narocne na udrzbu a lepsie vyniknu chromy. Kufor sa bude musiet tiez znovu prerobit. Ten Vignale interier sa mi hrozne paci ale teraz uz viem cenu, takze cuvam :? Ale calunenie strechy sa bude menit na bezovu+stlpikyA-B-C-D, tak ako mali ,,jednicky" . Budiky Pal su pripravene budu sa menit spolu s motorom. Radio tam namontujem tento rok este. Asi to skonci tak ze popri Jirine vznikne casom este jedna hraskovozelena chromka a tam sa vyburime :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
chromkar
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 28 Mar 2009, 09:02
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa chromkar » 27 Feb 2011, 20:30

OTO, uprimne obdivujem tvoje nasadenie a nadsenie pre vec. :)
Ja som sa ti len (mozno svojsky) snazil naznacit, ze menej je niekedy viac.
Niektorym tvojim krokom nerozumiem (ale to je moj problem), niektore ako pises casom sam prehodnocujes. To je zivot.
Ak by som ti chcel nieco poradit, tak len jedno: nerob to auto na vzor 76, ale na 83. Vyhnes sa mnohym rozporom, nakoniec ta VIN cislo aj tak vzdy "dobehne".
Asi tolko.

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 27 Feb 2011, 22:51

To je tak, kazdy sme iny ale zivot by bol strasne nudny ak by to bolo inac :roll: Ja som sa este v den kupy toho auta skalopevne rozhodol ze tomu autu vratim jej povodnu podobu, teda ,,jednickovu" . Tie sa mi najviac pacia, som tak trosku chromofil :D . Jednickova a dvojkova karoseria sa nicim nelisi a mne fakt nejde o to aby bola vo vsetkom jednickova. Chcem len aby bola z hladiska technickeho a vyzazovo TOP, aby ukazala kazdemu tu v CH ze zivot bol a je aj za Rakuskom. Ale predovsetkym samozrejme mi ide o spokojnost vlastnu.

Dakujem za kazdu konstruktivnu kritiku, aj ked reagujem niekedy (mozno svojsky) unahlene a za pochvalu ktora padne dobre. Rozhodne nie som z tych ktory sa svojim autom vystatuju a ukazuju ich vsade aby uspokojili svoje narcisticke chutky, ale este stale pokladam nasu tatrovkarsku scenu za tak sofistikovanu ze v nej prevazuju jedinci ktory maju radost z kazdej tatry ktora svojim zjavom a vobec existenciou prispieva k nesmrtelnosti znacky Tatra a dostojne nesie jej odkaz a ducha pre dalsie generacie. Oni totiz maju v sebe nieco co sa neda slovami opisat, su jedinecne, maju v sebe nasateho ducha doby v ktorej vznikly a takto rad za radom T77/80/87/600/603/613 dokladuju technicku vyspelost Ceskoslovenskeho automobiloveho priemyslu v najvacsej miere zo vsetkych CS znaciek.

Nech zije Ceskoslovensko. Vivat TATRA !!! :cry:

Užívateľov profilový obrázok
skrobik613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 07:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613, Tatra 603, tatra 600,
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa skrobik613 » 03 Mar 2011, 11:07

OTO napísal:To je tak, kazdy sme iny ale zivot by bol strasne nudny ak by to bolo inac :roll: Ja som sa este v den kupy toho auta skalopevne rozhodol ze tomu autu vratim jej povodnu podobu, teda ,,jednickovu" . Tie sa mi najviac pacia, som tak trosku chromofil :D . Jednickova a dvojkova karoseria sa nicim nelisi a mne fakt nejde o to aby bola vo vsetkom jednickova. Chcem len aby bola z hladiska technickeho a vyzazovo TOP, aby ukazala kazdemu tu v CH ze zivot bol a je aj za Rakuskom. Ale predovsetkym samozrejme mi ide o spokojnost vlastnu.

Dakujem za kazdu konstruktivnu kritiku, aj ked reagujem niekedy (mozno svojsky) unahlene a za pochvalu ktora padne dobre. Rozhodne nie som z tych ktory sa svojim autom vystatuju a ukazuju ich vsade aby uspokojili svoje narcisticke chutky, ale este stale pokladam nasu tatrovkarsku scenu za tak sofistikovanu ze v nej prevazuju jedinci ktory maju radost z kazdej tatry ktora svojim zjavom a vobec existenciou prispieva k nesmrtelnosti znacky Tatra a dostojne nesie jej odkaz a ducha pre dalsie generacie. Oni totiz maju v sebe nieco co sa neda slovami opisat, su jedinecne, maju v sebe nasateho ducha doby v ktorej vznikly a takto rad za radom T77/80/87/600/603/613 dokladuju technicku vyspelost Ceskoslovenskeho automobiloveho priemyslu v najvacsej miere zo vsetkych CS znaciek.

Nech zije Ceskoslovensko. Vivat TATRA !!! :cry:


Každého volba jak si auto utvoří k obrazu svému. Auto máš pěkné
Prílohy
svatba-8420.jpg
T613.JPG
Tatra_Mikulov.jpg

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 03 Mar 2011, 21:48

Aj ty skrobik :) nech ich je cim viac v takomto stave. Pripajam zopar funny fotos.
Prílohy
PC317702.JPG
PC317700.JPG
PC317686.JPG

Užívateľov profilový obrázok
skrobik613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 07:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613, Tatra 603, tatra 600,
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa skrobik613 » 07 Mar 2011, 12:15

Na poklicích viz tvé se už také pracuje, pro tento rok dostala nové přední světla a mlhovky, musím přetěsnit převodovku, už se těším až ji proženu :)
Prílohy
bok web 1.jpg

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 08 Mar 2011, 00:45

mas to pekne :wink: ani ja sa uz neviem dockat kedy si ju zase donesiem von.
Prílohy
DSC05835.JPG

Užívateľov profilový obrázok
skrobik613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 11 Júl 2008, 07:45
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613, Tatra 603, tatra 600,
Bydlisko: Brno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa skrobik613 » 26 Apr 2011, 09:00

z víkendu :)
Prílohy
Obraz0356.jpg

OTO
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 12 Aug 2008, 20:44
Kontaktovať užívateľa:

Re: Tatra 613-1 Foto

Príspevok od užívateľa OTO » 01 Máj 2011, 23:42

Zdravíčko vospolok. Bol som doma na SK trošku a vďaka tomu Jiřina postúpila o ďaľší ,,levelík" . Dostala nové hmlovky a nové puklice. Menili sme tesnenia výfukových zvodov bez vyberania motora 8) .
Prílohy
DSC_0042.JPG
DSC_0045.JPG
DSC_0037.JPG
DSC_0047.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0021.JPG
zbrusu nové mlhlmovky
jirinka.jpg
katalogový ksicht

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných