Tatra 613/2 rv.1982

Odfotili ste niečo zaujímavé ? Sem s tým !
Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 27 Nov 2007, 15:59

radek napísal:Ekologicky zlikvidovat.....
Radku třeba v soběhrdech,viď?
:wink: :D

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 27 Nov 2007, 16:13

michal heky napísal:Marco, z toho, co tu Lukáš píše, nijak evidentně neplyne, že je rád, že tu svoji shnilou tatru má.
Michale,jsem rád,že svojí tatru mám,ale nejsem rád,za její stav. Řeknu to asi takhle: |Nikdo z těch koho znám není se svojí tatrou úplně spokojenej.
Proč třeba Roman nenapsal zlikvidovat?napsal:rozebrat a vyvařit-určitě by našel něco na své tatře,co by ještě dodělal
Na tatře je prostě pořád co dodělávat.
Třeba Radek,Roman,Radek613.Ondra Luboš a mnozí další o renovaci tatry něco vědí a buď s i jistý,že oni,ale ani ty sám jistě nejsi se svojí tatrou úplně spokojený.
A může to být třeba úplná maličkost,třeba kousek rzi na chromu,nebo vybledlejší čalounění,nebo velká bolest tater-zadní kapsy.
Tebe třeba štvou disky,když na nich máš poklice,nebo já nevim co,ale věř mi,že svojí tatru rád mám a pokusím se jí zachránit a když to nepůjde,tak navštíví třeba Soběhrdy,nebo jinačí servis ,kde se ekologicky likvidují autovraky..

Užívateľov profilový obrázok
michal heky
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 719
Dátum registrácie: 28 Máj 2004, 22:10
Tatry, ktoré vlastním: T613-3
Bydlisko: Praha, Kobylisy
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa michal heky » 27 Nov 2007, 16:51

Ježiši šmankote, ano, skoro na každé tatře se něco najde, ale ta tvoje je prostě v háji zeleném. On je jaksi rozdíl něco trochu sem tam povařit a vyrábět celé auto znova.

Dělej s tou tatrou co uznáš za vhodné, nicméně já bych ji zahodil.

ladis
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1113
Dátum registrácie: 02 Aug 2006, 18:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa ladis » 27 Nov 2007, 22:52

Ať zahodí jenom kastli, prodám mu lepší! :-)

lada
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 05 Jan 2007, 12:21
Tatry, ktoré vlastním: T 613
T 613-2
T 613-3
T 613-3
T 613-3
Bydlisko: Týniště nad Orlicí
Kontaktovať užívateľa:

Pérka na poklice

Príspevok od užívateľa lada » 27 Nov 2007, 23:18

Pokud nebudeš bazírovat na fungl nových, tak Ti doporučím jakoukoli motoristickou burzu a tam si kup plechové poklice ze starého Mercedesa.
Sám jsem např. v Nové Pace sehnal sadu poklic za 200Kč. Doma teď mám 32 pérek na chromkové poklice, které jsou nové na cestě. :-) Pérka jsem si opucoval na drátěném kotouči a natřel. Jejich životnost si myslím bude ještě mnoho a mnoho let. Jen ze zkušenosti podotýkám, že čím menší burza, tím lepší ceny pro nás. Ne jako někteří šílenci chtěli naposled v Chotusicích za Mercedesácké poklice 500Kč a nesleví ani omylem. No taky si je odvezli pěkně zpátky domů... :-))

Ambiciózní tajemníček

Príspevok od užívateľa Ambiciózní tajemníček » 28 Nov 2007, 09:42

Michale Heky, samozřejmě máš pravdu, pokud jde o to, aby Lukáš Giza měl slušnou a fungující T613 a mohl si s ní zajezdit. Může si na trhu vybírat z řady aut, která mají k tomu kýženému stavu daleko blíže a tudíž dosažení toho stavu jej vyjde daleko levněji (myšleno nejen penězi).

Pokud však jde o to, aby si Lukáš ověřil, jestli je dostatečně praštěný a zapálený tatrovkář či tatrista, myslím, že pak je jeho auto celkem dostačující. Ostatně v jeho věku se pohled na svět a zájmy mění velmi rychle, člověk objevuje další a další lákadla a tak škody způsobené pokusy oživit zrovna tohle auto nemusí být nutně velké. K poznání není bezpodmínečně nutné dotáhnout renovaci do konce.

Užívateľov profilový obrázok
Eda
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 989
Dátum registrácie: 30 Máj 2004, 00:41
Tatry, ktoré vlastním: T613 Elektronic ´93
Bydlisko: Moravská Ostrava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Eda » 28 Nov 2007, 11:55

A pak se divíme, že ceny oceli rostou exponenciálním tempem. Víte jak je lidem v Třinci?
Jako když zakázali koňský salám

Užívateľov profilový obrázok
Mojžo
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 4098
Dátum registrácie: 09 Feb 2004, 21:46
Bydlisko: mám
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Mojžo » 28 Nov 2007, 12:12

Na takej karosérii sa dá naučiť pekne zvárať.
Osobne som za rok karosárskych opráv T603 chytil peknú prax, to čo som urobil na začiatku, teraz prerábam lebo viem že to bude lepšie.

Pravda je ale taká že tie peniaze čo do toho naleje sú už také, že za to vie kúpiť lepší základ a ten len vyšperkovať ako sa vraví. Rozhodnutie už je na ňom.
Je to jeho prvé auto, viem aké to je. Ja som svoje prvé auto, Tatru 613, moje bábätko tiež musel opraviť skrz-naskrz. Teraz je z nej báječné autíčko v dôstojnom stave a v dôstojnom výzore. Pánečky, mám ju už pomaličky 7 rokov

I na STK, ktorú prednedávnom absolvovala, mali radosť :)

Pikoška:
Brzdová kvapalina ktorú som komplet menil cez zimu 2004/2005, mala pred 3 týždňami v roku 2007 bod varu už iba 122 stupňov? Osobne ma to dosť zarazilo. Pričom nie je zanesená, je stále priezračná. Toto bola jediná závada na voze, no ukecal som ho že autíčko cez zimu stojí a určite to urobím. Bol by som blázon kebyže nie, však

martin h

Príspevok od užívateľa martin h » 28 Nov 2007, 13:13

Po shlédnutí fotek té zbědované chromky jsem měl pocit, že už jsem jí někde viděl. Prohlídnutí fotek z akce "Lešany" to potvrdilo - jela v koloně předemnou. Nabízím tedy pohled na stav v jakém se nacházela tehdy. Bohužel si nepamatuju rok a tipnu si 4 - 5 let nazpět. Omluvte nízkou kvalitu, jsou to výřezy z klasických ne moc kvalitních fotek.

Možná by stačilo, kdyby se její majitel o ní aspoň trochu staral a ne se jen vozil a pak odstavil napospas povětrnostním vlivům.
Prílohy
img001.jpg
img002.jpg
img003.jpg

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 28 Nov 2007, 15:57

Děkuji za fotky,úplně mi to vybavilo vzpomínky na rok 2003 a na Lešany ikdyž v té době byla vyspravovaná tlumaxem.. :evil: :? :cry: Ale vybavila se mi ta vysílačka a to všechno okolo Dík MArtine..

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 28 Nov 2007, 16:30

Lukas Giza napísal:
miloš bukáček napísal:Lukáš Gíza : učiněný poklad. V tom máš ten debilní počítač , co ti hlásí prázdný ostřikovač?
Je to snad Elektronic?? :?: :?: :wink:
Já nevím, ale asi jo. Já jsem ještě nikdy žádného neviděl.

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 28 Nov 2007, 16:37

Mně si psal,že ho máš,prosím nech už toho navážení.. Nebaví mě to.. :? :D

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 28 Nov 2007, 16:38

No ale já mám electronic a ne elektronic.

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 28 Nov 2007, 16:47

no tak electronic,tak a teď už by to vážně stačilo, Jdi ven,sedni do tatry a jeď se někam podívat a kochej se tatrou a krásným okolím..

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 28 Nov 2007, 16:51

Tak to mi ty radit nemusíš.To poraď svému 3-letému bratru Ondřejovi a 2-leté sestře Nikole..

Lukáš Giza

Príspevok od užívateľa Lukáš Giza » 28 Nov 2007, 16:58

miloš bukáček napísal:Tak to mi ty radit nemusíš.To poraď svému 3-letému bratru Ondřejovi a 2-leté sestře Nikole..
Léta běží Miloši.. 4 a 3 roky,jeď s tatrou ven,udělá ti to dobře jsi nějaký zahořklý

Užívateľov profilový obrázok
Marco 613
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 16 Nov 2006, 21:41
Tatry, ktoré vlastním: Zatím žádnou, do které by se dalo sednout.
Bydlisko: Štatl
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Marco 613 » 28 Nov 2007, 19:44

miloš bukáček napísal:No ale já mám electronic a ne elektronic.
To už je horší jak leckterá učitelka na základce. Já nevim, ale tebe to baví, pořád do někoho valit? Jako že se mezi vás dva pletu, ale tohle mi přijde už vážně docela jetý. No ale zpátky k tématu...

Užívateľov profilový obrázok
Lukas Giza
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 26 Feb 2007, 14:59
Tatry, ktoré vlastním: T613-2-1985
Bydlisko: Liberec-CZ
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Lukas Giza » 30 Nov 2007, 16:03

Mě to taky nebaví.. :(

Užívateľov profilový obrázok
Marek Křestan
Diskutujúci
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22 Máj 2007, 21:42
Tatry, ktoré vlastním: Nemám Tatru/nechcem uviesť, akú Tatru mám
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

tatra

Príspevok od užívateľa Marek Křestan » 30 Nov 2007, 16:09

Lukáši nemáš fotky i ostatních tater které ma tvůj strýc :?: :?: :?:

miloš
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 2574
Dátum registrácie: 05 Mar 2005, 14:29

Príspevok od užívateľa miloš » 01 Dec 2007, 13:22

Lukáš Giza napísal:
Léta běží Miloši.. 4 a 3 roky,jeď s tatrou ven,udělá ti to dobře jsi nějaký zahořklý[/quote]
Tak jsem se už projel a mám jen dotaz,zda tví sourozenci stárnou během půl roku o celý rok. Tak to pak fakt ty léta letí.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných