Problem so startovanim

Technické problémy s našimi tatrovkami

Užívateľov profilový obrázok
613krakenn
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06 Máj 2008, 20:36
Tatry, ktoré vlastním: Mam 2 chromky jedna je po kompletnej GO a druhu to este len caka,jednu bordovu 3 a stvorku zelenej metalizy
Bydlisko: Presov
Kontaktovať užívateľa:

Problem so startovanim

Príspevok od užívateľa 613krakenn » 15 Máj 2010, 14:31

Nazdar vsetci mam problem a dufam ze mi s tym pomozete- CIZE-- neviem ci je problem v starteri alebo niekde inde -- ked sa pokusim nastartovat tak pastorok vyskoci zapadne medzi ozubenie zotrvacnika a len to cuka a motorom to otaca len po kuskoch . Ked sa v motori nachadzaju sviecky tak mi to pripada ako keby sa starter trapil a nevie nim pretocit kvoli kompresii --ked som povyberal zapalovacie sviecky tak sa to tocilo normalne ... podotykam ze aku je novy . Vdaka za pripadne rady..

Užívateľov profilový obrázok
Jerry
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 1607
Dátum registrácie: 17 Aug 2006, 07:29
Tatry, ktoré vlastním: Tatra 613-3 r.v. 1988
Tatra 805 r.v. 1957
Bydlisko: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od užívateľa Jerry » 15 Máj 2010, 23:17

To bude závada ve startéru, buď oběhaný, nebo váznoucí uhlíky, nebo zamaštěnej komutátor. V každym případě bude muset startér ven a kouknout dovnitř (na uhlíky se dá dostat i z podauta, ale je z nouze ctnost).

Užívateľov profilový obrázok
613krakenn
Pravidelný diskutujúci
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06 Máj 2008, 20:36
Tatry, ktoré vlastním: Mam 2 chromky jedna je po kompletnej GO a druhu to este len caka,jednu bordovu 3 a stvorku zelenej metalizy
Bydlisko: Presov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Problem so startovanim

Príspevok od užívateľa 613krakenn » 16 Máj 2010, 11:03

vybrat starter je hracka - no skusim sa nato poztriet .... vdaka

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných